TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.
Доступ на транспортну платформу TIMOCOM можна виконати тільки за допомогою нашого програмного забезпечення системи безпеки TC Login!"

Марко Хаак

ІТ-директор структурного підрозділу

Марко Хаак, ІТ-директор структурного підрозділу

Швидкий та безпечний доступ до транспортної платформи!

Одна з найбільших загроз безпеки комп'ютера, як і раніше, – потенційна розшифровка імені/пароля користувача. З цієї причини, в системі TIMOCOM не використовуються паролі для ідентифікації.

У якості клієнта системи TIMOCOM завантажте Ваш код доступу особистої безпеки під назвою TC Login. Після установки завантажених даних та їх активації Ви будете мати авторизований і зручний доступ до транспортної платформи з вашого комп'ютера.

Такі ж стандарти безпеки застосовуються при зверненні до платформи TIMOCOM за допомогою мобільного додатку. TC Login інтегрований в додаток "Транспортний барометр", разом з індивідуальним PIN-кодом він є доступом до вашого особистого кабінету TIMOCOM.

Ми гарантуємо якість

  • У якості клієнта системи TIMOCOM завантажте Ваш код доступу особистої безпеки під назвою TC Login.
  • Перевага: зручний доступ до транспортної платформи!
  • Перевага: доступ тільки для авторизованих користувачів
  • Перевага: немає поєднання імені користувача/пароля, чуттєвих до шпигування!
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.