TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.
"Ми забезпечуємо комплексний технічний захист!"

Марко Хаак

Директор ІТ-інфраструктури та послуг

Марко Хаак, Директор ІТ-інфраструктури та послуг компанії TIMOCOM

Одна з наших найбільших переваг – технічна безпека

Мережа безпеки TIMOCOM також включає в себе постійні інвестиції в найсучасніші технології IBM і Oracle. Ви у якості клієнта TIMOCOM отримуєте у своє розпорядження висококласну, високотехнологічну платформу, яка дозволяє швидко та безпечно працювати.

Із TIMOCOM у Вас не буде жодних неприємних сюрпризів. Два географічно розділені та незалежні центри обробки даних із найвищим рівнем безпеки забезпечать Вам цілодобову роботу. Навіть у найгіршому випадку ці сервери завжди доступні завдяки комплексній системі резервного копіювання, так що транспортна платформа TIMOCOM може працювати із звичною якістю.

Ми піклуємося про Ваші дані з належною ретельністю! Ось причина, чому TIMOCOM несе знак якості "Розміщено в Німеччині" "Цей знак якості показує нашим користувачам, що їхні дані розміщені в Німеччині. Тому вони використовуються відповідно до положень німецького законодавства – особливо Закону Німеччини про захист даних, який є одним із найсуворіших у Європі", пояснив Марко Хаак, Директор ІТ-інфраструктури та послуг компанії TIMOCOM.

Як експерт в ІТ-технологіях TIMOCOM пропонує

  • ISO/IEC 27001 – знак якості Сертифіковані та енергоефективні центри обробки даних
  • Безпечна передача даних завдяки шифрованому SSL-з'єднанню
  • Цілодобовий і щоденний моніторинг і управління силами власного ІТ-відділу
  • Кілька резервних інтернет-з'єднань
  • Потужний брандмауер і багаторівневі антивірусні системи
  • Ваші персональні дані розміщені в Німеччині
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.