TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.

У поточному році компанія продовжує рівномірно динамічно розвиватися в усіх напрямках

Дюссельдорф, 2008-06-18 - Безперервне розвиток компанії TimoCom Soft-und Hardware GmbH знаходить своє відображення у вражаючих цифрах. За останні 2 роки компанія досягла значного розвитку в усіх напрямках. Гарні результати діяльності показують, що компанія перебуває на правильному шляху.

Збільшення обороту, зростання кількості клієнтів, розширення колективу співробітників компанії і помітне збільшення кількості пропозицій - міжнародна транспортна біржа TimoCom TRUCK & CARGO® може похвалитися вимірними успіхами. Вражає навіть одне лише зростання обороту за останній рік: в минулому році компанії вдалося досягти обороту в 30,9 млн. євро - це на 33% більше, ніж в 2006 році.

У 2007 році значно зросла кількість постійних клієнтів, а компанія TimoCom помітно розширила можливості транспортної біржі.

Поточний фінансовий рік вже показує, що лідер європейського ринку повторить успіхи минулого року. У першому кварталі 2008 року кількість клієнтів збільшилася на 4,4% у порівнянні з 2007 роком, який теж був успішним в цьому плані. Збільшилася і загальна кількість пропозицій щодо вантажів і автотранспорту - за перші 3 місяці вона зросло на 14,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тішить також збільшення кількості працівників: в даний момент загальна кількість співробітників компанії складає близько 180 чоловік - це на 16,7% більше, ніж у 2007 році. Це напрочуд позитивна тенденція, що триває й надалі і підтверджує стабільність позиції підприємства на ринку праці.

Джерелом бізнес-успіху є, перш за все, дуже високі стандарти якості, різноманіття пропозицій вантажів та вантажного автотранспорту, а також надійність біржі. До цього слід додати також чітку і прозору цінову політику та систематичне введення новаторських додаткових опцій, як, наприклад, транспортний каталог TC Profile®. „TimoCom буде й надалі розширювати свої пропозиції, розробляти нові продукти і орієнтуватися на потреби Клієнтів”, - комерційний директор Андреас Мьолленбек (Andreas Möllenbeck) з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Це гарні перспективи для компанії, що бажає розширити і зміцнити свій успіх. Крива зростання постійно рухається вгору.

Контакти для преси

Communications

TIMOCOM GmbH

Timocom Platz 1

DE-40699 Erkrath

+49 211 88 26 59 24
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.