TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.
Для промышленности & торговли – TC eBid®
Завдяки перевіреним постачальникам послуг, наші товари безпечно досягають свого місця призначення.

Оновіть Вашу стару адресну книгуОнлайн каталог європейських компаній транспортної сфери!

Встановлення нових ділових зв’язків по всій Європі

За допомоги нашого транспортного довідника на основі Інтернет-технологій TC Profile® у вас є доступ до логістичної мережі з більш ніж 36000 перевірених компаній з усієї Європи.

Чи то експедиційна агенція, чи транспортна компанія, кур'єрська служба або виробничо-торгівельне підприємство – всі наші преміальні контакти є перевіреними. TC Profile®це каталог без будь-яких неактивних елементів! Він містить докладні профілі компаній, у тому числі всі контактні й основні відомості, як то, маршрути, парк транспортних засобів, спеціальні транспортні засоби, складські приміщення тощо.

Безкоштовно скористатися каталогом TC Profile® Ви можете як в нашій Транспортній біржі TC Truck&Cargo®, так і в Тендерній платформі TC eBid®.

Переваги для наших клієнтів:

  • Як для компанії, що надає транспортні або експедиційні послуги, Ви здійснюєте презентацію свого підприємства, тим самим надаючи можливість потенційним бізнес-партнерам знайти Вас.
  • Як транспортна компанія, від виробництва і торгівлі ви отримуєте точну інформацію про сферу транспорту і логістики в Європі і швидко розширюєте коло своїх постачальників.

Встановити контакт зараз!

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.