TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.


Це бізнес-довідник з вбудованою функцією завантаження документів.

За допомогою нашого онлайн-каталогу Ви маєте доступ до нашої? логістичної мережі з понад 38,500 контактів класу "преміум" з усієї Європи. Із функцією завантаження у вас є можливість в межах свого профайлу надавати часто запитувані документи вашої компанії.


Запитання? Налагодьте контакт!

Повідомлення для TimoCom

Тут ви маєте можливість відправити повідомлення, в разі виникнення запитань, до відділу продажу та обслуговування клієнтів фірми TimoCom. Можете також вказати свої кординати, і ми зв’яжемося з вами в робочі дні з 7.30 до 16.30.

Kонтактної форми

Перевірте, будь ласка, чи інформація, яку ви вводите в зазначені поля, є правильною.

Екран торгівельного каталогу. Встановлення ділових контактів по всій Європі.

Ваші переваги

Доступ до логістичної мережі, що містить понад 38,500 перевірених підприємств з усієї Європи
Знаходьте собі бізнес-партнерів і надайте можливість іншим знайти вас
Включаючи безкоштовний бізнес каталог у вантажно-транспортної біржі та тендерної платформі
Публікуйте часто запитувані документи в профілі вашої компанії та зробить їх доступними для завантаження
І навпаки: Переглядайте і завантажуйте документи, що опубліковані іншими користувачами
Повний контроль над видимістю ваших документів
Безпечне шифрування завантажених даних
Спрощуйте потік своїх бізнес-операцій завантаживши документ однократно
Підвищені конкурентні переваги і сумлінність завдяки інформативному профілю компанії
Заощаджуйте на витратах і бережіть довкілля завдяки безпапероому документообігу у вашій діяльності

Успішно під'єднуйтесь до інших компаній!

Ви можете презентувати свою експедиторську чи транспортну компанію і її знайдуть потенційні і перспективні комерційні партнери.

Як транспортна компанія з сектору виробництва і торгівлі Ви отримаєте точну інформацію про сферу перевезень і логістики в Європі і швидко розширете своє коло постачальників.

Відгуки клієнтів

 • Video: TimoCom customer feedback customer 1

  Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

  Компанія Spedition Kellershon GmbH und Co. KG є клієнтом компанії TimoCom вже багато років, і вражена функцією пересилання та завантаження своїх документів Після всього: довгострокова стабільність - важливий фактор для компанії, яка розташована в Ліндларі, Німеччина З цією функцією факси та друковані листи – пережиток минулого.

 • Video: TimoCom customer feedback Kunde 2

  Josten International B.V.

  Josten International BV, голландська компанія, є клієнтом компанії TimoCom вже більше 15 років, використовує функцію завантаження, щоб презентувати свою компанію світу Після всього: ця функція дозволяє вам робити більше, ніж просто завантажувати документи, які необхідні для ділових операцій – ви також можете завантажувати зображення компанії, або іншу інформацію. Величезна перевага, каже Гендиректор Гірт Джостен.

 • Video: TimoCom customer feedback customer 3

  Dal Ferro Trasporti S.r.l.

  Сімейна компанія Dal Ferro Transporti була заснована Генеральним директором Нерео Дал Ферром у 1989 р., в Італії Вони перші помітили, що важливість поширення цифрових технологій в індустрії транспорту та логістики зростає. Ось чому Дал Ферро розмістив документи для завантаження на їх домашній сторінці. Проте, в них не було можливості дізнатись, хто мав доступ до документів. Завдяки функції завантаження, представленій компанією TimoCom, зараз компанія може бути впевнена в тому, що лише користувачі TimoCom мають доступ до своєї інформації.

 • Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

  Компанія Spedition Kellershon GmbH und Co. KG є клієнтом компанії TimoCom вже багато років, і вражена функцією пересилання та завантаження своїх документів Після всього: довгострокова стабільність - важливий фактор для компанії, яка розташована в Ліндларі, Німеччина З цією функцією факси та друковані листи – пережиток минулого.

 • Випробуйте TimoCom тепер до 4-х тижнів безкоштовно!

  Завантажити доступ до програмного забезпечення TC Login.

  Завантаження

  "У майбутньому, ми будемо співпрацювати тільки з компаніями, що мають документи, завантажені в їхні довідкові матеріали. Ми розраховуємо працювати безпечно для довкілля – тому все, крім факсів."

  Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG
  Willi Kellershohn
  Керівництво
  TimoCom ID: 1262

  ΤimoCom клієнт: Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG – TimoCom ID: 1262

  Як використовувати функцію завантаження:

  Розміщено в Німеччині – це безпека даних

  Ми піклуємося про ваші дані з належною ретельністю! Ось причина, чому TimoCom несе знак якості "Розміщено в Німеччині": Дані розміщені в Німеччині і, отже, вони підлягають німецькому законодавству – особливо Закону Німеччини про захист даних, який є одним із найсуворіших у Європі.

  Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.