Сертифікована якість.

Підтвердіть свою надійність та відповідальність за допомогою печаток TIMOCOM.

TIMOCOM ID TIMOCOM Cash Care TIMOCOM Green We Can
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA
Наявність ідентифікаційного коду від TIMOCOM на вашому веб-сайті надає впевненості нашим клієнтам, так само. Вже встановили нашу печатку, тоді це надало нам можливості зробити чимало роботи.
Andy Verstrepen, Cargoliner Belgium BVBA

Ось такий факт: Визнання того, що ви - клієнт TIMOCOM спрощує пошук нових бізнес-партнерів, так само як до цього часу працював ваш ідентифікаційний код, який, у певному сенсі, став знаком якості на ринку транспортних послуг. Причина для цього наступна: Маючи найбільшу транспортну біржу в Європі, компанія TIMOCOM рішуче націлена на забезпечення безпеки та ретельну перевірку усіх своїх клієнтів. Продемонструйте, що ви - надійний партнер і встановіть свій ідентифікаційний код від TimoCom на своєму веб-сайті.

Як це зробити?

Все дуже просто: Просто зв'яжіться із гарячою лінією обслуговування клієнтів TimoCom по телефону +48 67 352 59 11 і ми надішлемо вам на електронну пошту HTML-код для вашого персонального ідентифікаційного коду від TIMOCOM.

Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.
Печатка TIMOCOM на вашому веб-сайті чітко сигналізує про те, що, за потреби, TIMOCOM допоможе вам стягнути несплачену дебіторську заборгованість.
Alfred Pesendorfer, All Fred Logistics sp. zo .o.

Неможливість отримувати оплату вчасно може швидко перетворитися на справжню загрозу для існування бізнесу. Однак, для того, щоб ситуація не доходила до цієї точки: Ви можете використовувати печатку TIMOCOM про Управління дебіторською заборгованістю "CashCare" з метою надання більшої важливості своїм запитам про оплату.

Більше

Наша служба стягнення боргів варта ваших грошей!

Ненадійні замовники - загроза для будь-якої компанії. Тому, юрист компанії TIMOCOM Олександр Обель та його команда приймуть усі необхідні міри, якщо у Вас виникнуть проблеми із затримкою оплати. Вони підтримують клієнтів TIMOCOM у справах з позасудового стягнення неоплаченої дебіторської заборгованості. Наприклад, у 2015 р. вони змогли допомогти 89% кредиторів, які успішно задовольнили свої претензії. Більше того, наш відділ стягнення заборгованості також має дуже особливий сторонній ефект: Ненадійні компанії утримуються від використання нашого програмного забезпечення із самого початку і навіть не намагаються стати членами нашої спільноти.

Разом ми реалізуємо наші цілі.

 • Послуга стягнення заборгованості працює з 2003 р (офіційний дозвіл).
 • Консультація та підтримка експертів.
 • Сприяння від працівників - носіїв рідної мови.
 • Швидке та систематичне стягнення несплачених платежів.

Отримайте переваги від користування нашою послугою стягнення заборгованості. Крім разової комісії у розмірі 15.00 євро, у разі успішного вирішення вашого питання ми підвищуємо комісію за наші послуги стягнення заборгованості, а також за юридичну консультацію у цій справі.

Договір, що регулює користування цифровою печаткою CashCare від TIMOCOM.

 1. TIMOCOM надає користувачам послуги вільний доступ до печатки CashCare від TIMOCOM у якості логотипу, який можливо інтегрувати до форми рахунків, нагадувань про оплату, підпису в електронній пошті, а також можливо інтегрувати до HTML-коду для презентації на вашому веб-сайті. Для користувачів цієї послуги необхідно обов'язково підтримувати поточні ділові відносини із TIMOCOM та мати активний ідентифікаційний код.
 2. Ця печатка сприяє процесу стягнення несплаченої дебіторської заборгованості та призначена для пришвидшення кредитного контролю, тобто процесу оплати.
 3. Дія цього договору припиняється без попередження у випадках, якщо TIMOCOM стає відомо про те, що:
  1. печатка не використовується згідно погодженого способу використання, або використовується у спосіб, що відрізняється від представленого нижче.
  2. користувач послуги обробляє або змінює код джерела у будь-який спосіб.
  3. печатка використовується на веб-сайті або у документах таким чином, що може зашкодити TIMOCOM та/або наданню наших послуг, порушувати права на інтелектуальну власність TIMOCOM або будь-яке законодавство або суперечити загальним моральним нормам.
 4. Якщо користувачем послуги порушується одна з умов пункту 3, TIMOCOM зберігає за собою право звернутися із відповідною претензією щодо компенсації.
 5. Сторони мають право у будь-який час припинити дію цього договору до 15 календарного дня місяця або до кінця будь-якого місяця, не вказуючи причини щодо цього. У всіх випадках, право на користування припиняється із закінченням ділових стосунків між користувачем послуги і TIMOCOM.

Інтегрувати печатку до своєї корпоративної комунікації.

 • Надайте своїм запитам про оплату більшої важливості та впливу.
 • Отримайте доступ до цих переваг за допомогою послуги управління міжнародною дебіторською заборгованістю від TIMOCOM.
 • Насолоджуйтесь перевагами роботи міжнародних експертів, швидкими результатами та ефективним обслуговуванням.
 • Скористайтеся цією можливістю і отримайте середній рівень успішності більше 87%1,2.
 1. Замовте послугу стягнення заборгованості "СashCare"від TIMOCOM.
 2. Для порівняння: рівень успіху досудового вирішення цього питання за допомогою послуги щодо стягнення заборгованості у середньому становить 50%. (www.inkasso.de)
Розмістіть нашу печатку на своєму веб-сайті зараз і починайте висилати чітке сповіщення!

Скопіюйте код html у відповідному місці Вашого веб-сайту. Якщо Вам необхідна допомога, Ви можете також зв’язатися зі своїм завідуючим веб-сайтом в разі необхідності.

TIMOCOM Cash Care
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG
Екологічна логістика досягла рівня стратегічного значення для компаній і стала одним із ключових питань конкурентоспроможності. Із печаткою "Ми піклуємося про довкілля" ми демонстуємо, що наші транспортні засоби нешкідливі для навколишнього середовища.
Willi Kellershohn, SPEDITION KELLERSHOHN GmbH & Co. KG

Ви клієнт TIMOCOM? Відмінно!

Оскільки це вже свідчить про те, що ваш бізнес екологічно нешкідливий. Користуючись нашою транспортною біржею ви зможете уникнути непотрібних та забруднюючих порожніх пробігів із найпершого дня.

І все це можна отримати у зелено-білому роздрукованому форматі! Продемонструйте своїм клієнтам, що ви не лише надійний, але й екологічний партнер у логістиці.

Більше

Умови отримання печатки TIMOCOM "Ми піклуємося про довкілля"

Пропонуємо Вам інтегрувати печатку TIMOCOM "Ми піклуємося про довкілля" у логотип на вашому веб-сайті і підтвердити факт вашої екологічної безпечності. Перед тим, як ви зможете користуватися авторизованим HTML-кодом джерела на своєму веб-сайті, необхідна ваша згода на наступні умови:

 • TIMOCOM надає користувачу послуги вільний доступ до HTML-коду джерела для отримання печатки "Ми піклуємося про довкілля". Користувач може використовувати і презентувати печатку на своєму веб-сайті.
 • Печатка "Ми піклуємося про довкілля" створена із метою підвищення рівня екологічної свідомості та збільшення попиту на екологічно безпечну продукцію.
 • Дія цього договору припиняється без попередження у випадках, якщо TIMOCOM стає відомо про те, що:
  1. печатка "Ми піклуємося про довкілля" не використовується у відповідності із погодженим вище або використовується у формі відмінній від такої, що представлена нижче.
  2. користувач послуги обробляє або змінює код джерела у будь-який спосіб.
  3. печатка використовується на веб-сайті або у документах таким чином, що може зашкодити TIMOCOM та/або наданню наших послуг, порушувати права на інтелектуальну власність TIMOCOM або будь-яке законодавство або суперечити загальним моральним нормам.
 • Якщо користувачем послуги порушується одна з умов пункту 3, TIMOCOM зберігає за собою право звернутися із відповідною претензією щодо компенсації.
 • Сторони мають право у будь-який час припинити дію цього договору до 15 календарного дня місяця або до кінця будь-якого місяця, не вказуючи причини щодо цього.
Розмістити нашу еко-мітку "Green we can" на вашому веб-сайті прямо зараз!

Скопіюйте код html у відповідному місці Вашого веб-сайту. Якщо Вам необхідна допомога, Ви можете також зв’язатися зі своїм завідуючим веб-сайтом в разі необхідності.

TIMOCOM Green We Can
На початок