skip navigation

Галузеві статті

Тут можна знайти всі наші опубліковані тексти на теми, які оточують логістичну та транспортну галузі.
Еліза Вирвіч працює у відділі бухгалтерського обліку, фінансів і збору заборгованості компанії Mega Pol Trans у Пілі. Її відділ користується послугою збору заборгованості TIMOCOM для стягування несплачених рахунків-фактур.
19.01.2021

Mega Pol Trans користується послугою, міжнародний збор

Якщо термін платежу минув, а спроба зв’язатися з боржником не допомогла, постачальник послуги збору заборгованості може надати підтримку вашій компанії, якщо потрібно стягнути платіж. Mega Pol Trans, польська транспортна компанія, користується послугою збору заборгованості TIMOCOM з коефіцієнтом успіху до 90 відсотків.

Читати далі >
Співробітники відділу збору заборгованості Юліан ван Ахтер, Жофрей Бладьє та Деніз Бехт надають консультації, піклуються про замовників, виступаючи в ролі посередників та допомагають клієнтам TIMOCOM отримати свої гроші.
17.11.2020

Інтерв’ю зі співробітником послуги збору заборгованості TIMOCOM

Наразі вже багато років TIMOCOM надає послугу збору заборгованості своїм клієнтам, виступаючи надійним партнером у випадку несплачених рахунків. У цьому пості для блогу ми просимо співробітника послуги збору заборгованості TIMOCOM розповісти про свої щоденні завдання, які він виконує, працюючи в міжнародній логістичній галузі. Одне відомо достеменно: робота часто видатна, подекуди важка, проте завжди цікава й різноманітна. Жофрей Бладьє, Деніз Бехт та Юліан ван Ахтер розказують нам про свій досвід, розвіюючи деякі кліше та доводячи, що дипломатія та розуміння здатні прокласти шлях до професійного успіху.

Читати далі >
На початок