skip navigation
31.03.2020

У світлі поточних обставин: TIMOCOM розширює доступ до ведучої європейської біржі вантажів і складів

Ми маємо на меті уникнути перевантаження доставки через надання доступу до понад 750,000 щоденних пропозицій вантажів та вільного транспорту з усієї Європи

timocom

IT-компанія робить свою частину справи із забезпечення ланцюгу доставки/Клієнти можуть організовувати логістику зі своїх домашніх офісів, починаючи з цієї миті

 

·         IP-обмеження зняті до подальших інструкцій 

·         Більше 5000 ліцензій вже переведено на цю систему.

·         Ми маємо на меті уникнути перевантаження доставки через надання доступу до понад 750,000 щоденних пропозицій вантажів та вільного транспорту з усієї Європи

Ми маємо на меті уникнути перевантаження доставки через надання доступу до понад 750,000 щоденних пропозицій вантажів та вільного транспорту з усієї Європи
Поділитись…

Хост ведучої європейської біржі вантажів, IT-компанія TIMOCOM розширює опції доступу до своєї логістичної системи у світлі поточної кризи. «Ми хочемо зробити свою справу й допомогти попіклуватися про те, щоб не було нестачі транспорту в ланцюгу доставки й він працював у нормальному режимі, навіть за таких надзвичайних обставин, як зараз»,— каже керуючий партнер TIMOCOM Тім Тірманн.

У результаті, клієнти можуть миттєво перемикати свою IP-ліцензію на таку, яка не залежить від місцезнаходження, і після перевірки виконувати свої транспортні й логістичні операції з домашнього офісу. На додаток, TIMOCOM відкриває свою мережу з понад 43,000 компаній для всіх, хто наразі не має доступу до гнучкої системи партнерів у галузі транспорту й логістики, щоб вони могли продовжувати свої поставки клієнтам із вельми необхідних товарів.

 

Швидке забезпечення ланцюга доставки без зайвої бюрократії

«Тут також ми плануємо допомагати швидко й без зайвої бюрократії», — наголошує Тірманн. Кожний, хто зареєструється як новий клієнт, зможе користуватися системою TIMOCOM у повному обсязі протягом наступного кварталу без комісій або зобов’язань за контрактом. Зокрема, у разі короткотермінових збоїв чи перевантажень доставки або через необхідність місця для зберігання компанії зможуть знайти заміну в наявній клієнтській мережі.

 

Більше 750,000 пропозицій щодо вантажів і вільного транспорту по всій Європі реєструється й обробляється системою TIMOCOM на щоденній основі. До того ж, більше 7000 місць для зберігання й логістики доступні на біржі складів. «Як оператор IT-послуг для логістичної галузі ми є частиною процесу протягом 20 років. Тож ми розуміємо, з якими труднощами зараз стикаються наші клієнти», — каже Тірманн. «В існуючій ситуації ми потребуємо неускладнених і миттєвих рішень, які можуть допомогти забезпечити неушкодженим ланцюг поставок із боку логістики».

 

Він зазначив, що поточний попит на послуги логістики надзвичайно високий по всій Європі. У той же час багато компаній змушені працювати віддалено. Тірманн: «Ми відразу зрозуміли: ми хочемо допомогти швидко й, що найважливіше, ефективно». Більше 5000 користувачів по всій Європі вже використовують переваги цієї опції, перемикаючись на віддалене функціонування. Через поточний високий попит TIMOCOM робить наразі цю послугу більш доступною й заохочувальною. 

 

Доступні опції з пошуку швидкого рішення незалежно від місцезнаходження стосовно перевезення вантажів або зберігання товарів за допомогою існуючих засобів, процесів і систем логістичної галузі. TIMOCOM воліє забезпечити підтримку в годину випробування. Тім Тірманн продовжує: «Ми впораємося з цим, якщо працюватимемо разом. Я впевнений, що, об’єднавши зусилля й доступні ресурси, ми зможемо подолати будь-який виклик, який стане на перешкоді».

Більше інформації про TIMOCOM можна знайти на www.timocom.com.

На початок