TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.


Транспортний барометр

Будьте завжди в курсі подій на ринку. Транспортний барометр від компанії TIMOCOM

Транспортний барометр відображає поточні попит та пропозицію вантажів та транспортних засобів на європейському ринку автомобільних перевезень. Завдяки значенню наданій інформації, транспортний барометр служить кращим аргументом під час цінових переговорів.

Потужний інструмент для визначення ринкової ціни
Служить як основа при проведенні переговорів в сфері європейського автомобільного транспорту
Як онлайн так і друкована версія в провідних європейських виданнях та спеціалізованих ЗМІ

Транспортний барометр від компанії TIMOCOM

  1. Main transport barometer: shows the average value (freight in correlation to vehicle space) for all routes within Europe
  2. Freight in %
  3. Vehicle space in %
  4. Key
  5. Specific country routes, e.g., from GB to PL
  6. Return route from PL to GB
  7. Period: Date from / to

Значення транспортного барометру для ринку транспортних послуг

Транспортний барометр відображає поточну ситуацію в європейській транспортній та логістичній галузях. Для прикладу, в процесі планування, Ви можете оцінити фактичний стан пропозицій вантажів і транспортних засобів в інших країнах безпосередньо з Вашого офісу. Це дозволяє компаніям більш ефективно реагувати на коливання цін та в цілому краще проводити їх бізнес-планування.

Яким чином отримуються дані?

Компанія TIMOCOM, будучи лідером ринку серед європейських транспортних бірж, кожної миті надає широкий спектр необхідної інформації. Близько 750,000 пропозицій транспорту та вантажу, які публікуються щоденно на TC Truck&Cargo® від більш ніж 127,000 користувачів оцінюються за транспортними показниками і відображуються майже в реальному часі.

Тепер також як додаток для Tablets i Smartphones

TIMOCOM - Тепер також як додаток для Tablets i Smartphones

Користувачі транспортного барометру отримують додаткові можливості завдяки широкому спектру ринкової інформації, яку кожної миті надає компанія TIMOCOM, що є лідером на ринку Європи серед транспортних бірж. Незалежно від місця проведення переговорів, Ви можете отримати дані поточної ринкової ситуації у своїй власній країні в межах всієї Європи.*

* Для використання на мобільному пристрої необхідно зареєструвати стаціонарний ПК. Для додаткового пристрою потрібен окремий обліковий запис TIMOCOM.

Додаток можна завантажити безкоштовно через наступні сервіси:

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.