TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.

TIMOCOM Захист даних

(1) Загальне

Під час відвідування веб-сайту TIMOCOM може відбуватися збір відомостей про доступ (IP-адреса, дата, година, переглянуті сторінки).

Ці дані не піддаються правовому захисту, так як вони анонімні. Ці дані використовуються виключно в статистичних цілях і для забезпечення безпеки системи. Дані не передаються, в комерційних або некомерційних цілях, третім особам. Дані пред’являються державним органам, якщо цього вимагає законодавство.

В комп’ютері користувача можуть зберігатись, так звані, „сookies”. Вони спрощують доступ і оптимізують пропозиції TIMOCOM в інтересах користувача. За користувачем залишається можливість деактивувати цю функцію в своєму відповідному інтернет-браузері. Це може однак призвести до обмежень у використанні веб-сайту. Використання персональних даних в комерційних цілях можливо лише у випадку, коли користувач добровільно введе їх на нашому веб-сайті. Користувач може отримати після письмового запиту інформацію про те, які його персональні дані (наприклад, прізвище, адреса) були збережені.

TIMOCOM вказує на те, що передача даних за допомогою мережі Інтернет (наприклад, електронною поштою) не може гарантувати достатнього рівня безпеки та повного захисту від доступу третім особам.

TIMOCOM застосовує технічні та організаційні засоби для безпеки і захисту наявних даних користувача від маніпуляцій, витоку, знищення та незаконного доступу стороннім особам. Ці методи постійно удосконалюються відповідно до розвитку техніки.

Використання контактних даних або знаків користувача власника веб-сайту - зокрема, номери телефону / факсу та адреси електронної пошти - в комерційних цілях не забороняється, якщо TIMOCOM висловив на це письмову згоду або якщо між сторонами існують комерційні відносини. TIMOCOM і всі зазначені на цьому веб-сайті особи висловлюють свою незгоду на будь-яке використання і передачу своїх даних у комерційних цілях. Просимо звернути увагу, що код "_anonymizeIp" був доданий на цьому сайті до Google Analytics щоб гарантувати, що адреси IP (т.з. маскування IP) відображаються анонімно.

Якщо ви не погоджуєтесь, щоб ваші дані піддавалися аналізу через Google Analytics, тоді ви легко можете дезактивувати цей сервіс. Для цього перейдіть за наступним посиланням: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Інформація про загальні умови та положення та захист даних доступна на http://www.google.com/analytics/terms/ru.html .

Альтернативно до браузерного додатку або ж браузерів на мобільних пристроях, будь ласка, натисніть на це посилання, щоб запобігти майбутньому збору даних через Google Analytics на цьому сайті (відмова працює тільки з браузером та для цієї домени). З цією метою тістечка відписки будуть зберігатися на пристрої. Якщо ж тістечко видалилось з цього браузера, ви повинні знову натиснути на це посилання.

Ваші дані не будуть зберігатися сервісом Google Analytics.На цьому веб-сайті, дані збираються та зберігаються для цілей маркетингу та оптимізації, використовуючи технологію etracker GmbH (www.etracker.com). Ці дані можуть бути використані для створення профілю користувача, використовуючи псевдонім. Для цього може знадобитись використання файлів cookie. Файли сookie – це маленькі текстові файли, які локалізовано зберігаються в кеші Інтернет-браузера користувача. Cookie-файли дозволяють Інтернет-браузерам бути розпізнаними при поверненні на сайт. Інформація, яка зібрана за допомогою технології etracker не буде використовуватись для персональної ідентифікації відвідувачів веб-сайту та не буде об’єднуватися з особистою інформацією власника псевдоніма без офіційного дозволу відповідної особи. Збір та збереження інформації можуть бути відмінені в будь-який дійсний в майбутньому час.
Будь ласка, не включайте мене до збору даних у etracker.

Bing Ads
Ми також використовуємо програму інтернет-реклами Bing Ads. При натисканні на наше оголошення з Microsoft (Bing/Yahoo) встановиться маркери для відстеження конверсії.

Для отримання детальної інформації просимо прочитати наступне Декларація корпорації Microsoft про конфіденційність.(2) Право та зобов’язання

Зобов’язує виключно законодавство Федеративної Республіки Німеччина.(3) Особливі умови користування

Якщо в окремих випадках особливі умови користування даними веб-сайтом відрізняються від пунктів від (1) по (2), у відповідному місці міститься потрібна інформація на цю тему. У таких випадках діють особливі умови користування.(4) Ремаркетінг/ретаргетінг у Facebook

Також необхідно зазначити, що цей сайт використовує інструмент Facebook Custom Audiences з соціальної мережі Facebook, 1601 Саут Каліфорнія Авеню, Пало Альто, CA 94304, USA. Цей піксель Facebook позначає вас в анонімній формі як відвідувача нашого сайту. Якщо ви потім зайдете у Facebook, ми зможемо використати цю інформацію для надсилання реклами цільовим групам на Facebook Ми, оператори цього веб-сайту, не отримуємо ніяких особистих даних, які стосуються вас, як користувача, або ваших даних на Facebook. Більше інформації можна знайти у Положенні про конфіденційність мережі Facebook https://www.facebook.com/about/privacy/. Як користувач нашого веб-сайту, ви можете деактивувати інструмент Facebook Custom Audiences тут.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.