TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.

Універсальні рішення для всіх, з метою збільшення обороту міжнародних транспортно-експедиторських послуг.

"Якщо я шукаю вільний транспортний засіб від надійної фірми-перевізника, я завжди знайду його в TimoCom. Це стосується, також, пошуку відповідних зворотніх вантажів. А на додаток до всього цього, тепер я, також, можу моніторувати всі вантажівки."

Натисни тут для безкоштовного завантаження

Для отримання доступу скачайте інсталяційний файл TC Login.


Наші менеджери будуть раді допомогти вам. Просто зателефонуй +48 67 352 59 55

Універсальні рішення для всіх, з метою збільшення обороту міжнародних транспортно-експедиторських послуг.

Знайди пропозиції в обидвох напрямках: відповідні вантажі та вільний транспорт
Більше інформації

Якщо ви шукаєте надійних постачальників транспорту, які мають доступний транспорт для промислового клієнта або міжнародний вантаж для ваших власних транспортних засобів: на провідному європейському ринку обміну транспортом та вантажем TC Truck&Cargo® від TimoCom у вас є доступ до близько 750,000 щоденних пропозицій транспорту та вантажу від більш ніж 38,500 перевірених компаній з усієї Європи.

Ваші переваги:

 • Близько 750,000 щоденних міжнародних пропозицій транспорту та вантажу
 • Зв'яжись з понад 120.000 користувачів з усієї Європи
 • Найвищий можливий ступінь безпеки завдяки мережа безпеки TimoCom
 • Приваблива щомісячна фіксована оплата

Додатковий бонус для експедиційних компаній:

Будучи клієнтом TC Truck&Cargo®, ти можеш безкоштовно розмістити свої пропозиції на платформі для транспортних тендерів TC eBid®.

Переконайся сам!

Випробуй TC Truck&Cargo®, провідну європейську транспорту біржу в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Завжди знаєш де знаходяться твої водії: всі телематичні системи в одній платформі
Більше інформації

Завдяки новій функції моніторування в TC eMap® транспортно-експедиторським компаніям набагато простіше встановити місцезнаходження транспортного засобу: Це допомагає не лише відстежувати власні транспортні засоби, а й транспорт їхніх бізнес-партнерів - незалежно від відповідної телематичної системи. Додаткові інтегровані функції, такі як модулі для планування маршруту і розрахунку коштів також сприяють створенні пропозицій для клієнтів промисловості та веденню переговорів з перевізниками відносно цін.

Твої переваги:

 • Кілька телематичних систем в одній платформі
 • Не вимагає установки та настройки витрат: просто скористайся доступними телематичними рішеннями і стандартною платформою TimoCom
 • Ефективний обмін інформацією між бізнес-партнерами

TC eMap® робить транспортний бізнес більш прозорим та ефективним

Затяжні, дорогі телефонні дзвінки між експедиторами та перевізниками є справою минулого, оскільки всі перевірені транспортні засоби можуть бути відстеженими в платформі усіма діловими партнерами. Таким чином, ви завжди знаєте, де ваші товари.

Довірся цьому!

З засобом планування маршрутів ти можеш калькулювати маршрути по встановлених напрямках безпосередньо в біржі вантажів і транспорту #application.hpvars.TEXTMARKE.TCO#. У той же час ти також можеш розраховувати витрати подорожі та всі можливі додаткові кошти в TC eMap®. Це забезпечує реалістичну основу для цінових торгів та калькуляції пропозицій.

Переконайся сам!

Випробуй TC eMap®, електронну карту для проведення калькуляцій та моніторингу, в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Для виконання довготермінових замовлень на перевезення: Логістична мережа з понад 38.500 перевірених компаній з усієї Європи.
Більше інформації

Долучиться до 38,500 перевірених компаній лише за один тендер і ви дієво вбережетеся від нестачі машино-місць. Або розмістіть пропозиції на отримання вигідних перевезень на постійній основі. На тендерній інтернет-платформі ви не тільки знайдете величезний пул міжнародних компаній-перевізників, але і довгострокові замовлення на перевезення вантажів від ключових клієнтів на договірному обслуговуванні з виробництва і торгівлі. Не втрать свій шанс і отримай користь від додаткових комерційних можливостей!

Твої переваги:

 • Уникнення дефіциту вільного транспорту завдяки величезній кількості постачальників транспортних послуг
 • Прямий контакт з ключовими клієнтами зі всієї Європи
 • У середньому 500 вантажних тендерів на місяць

Ексклюзивний бонус:

Будучи клієнтом TC Truck&Cargo®, ти можеш безкоштовно розмістити свої пропозиції на платформі для транспортних тендерів TC eBid®.

Переконайся сам!

Випробуй TC eBid®, загальноєвропейську тендерну платформу в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Обширна мережа: доступ до повної контактної інформації міжнародних партнерів транспортної галузі
Більше інформації

TC Profile® пропонує доступ до повного каталогу перевірених транспортних партнерів зі всієї Європи. Знайдіть низку потенційних ділових партнерів з повною контактною інформацією та додатковою інформацією, наприклад тип транспортних засобів або країни, які обслуговуються, які ідеально підходять вашим транспортним запитам та речам, які необхідно перевезти. Ви також можете залишити тут свою візитну картку і дати можливість себе знайти Підвищуйте свої шанси на отримання прибуткових транспортних робіт та внесіть свою компанію в Європейський бізнес-довідник TC Profile®.

Твої переваги:

 • Більше бізнес-можливостей: Нові бізнес-партнери
 • Безкоштовна, загальноєвропейська реклама твоїх транспортно-експедиторських послуг
 • Інтеграція з TC Truck&Cargo® і TC eBid®

Переконайся сам!

Протестуйте бізнес-довідник TC Profile® в якості нового TC Truck&Cargo® or TC eBid® клієнта до 4  тижнів безкоштовно та необмежено .

Найкраще:

TC Profile® завжди включений в основне програмне забезпечення TimoCom.

Завантаж зараз

Завантаж TC Login вже зараз, щоб отримати доступ до нашого програмного забезпечення і скористатися багатьма перевагами в режимі реального часу та безкоштовно.

Випробуй вже зараз безкоштовно!
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.