TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.
TimoCom – Лідер ринку Європи серед транспортних бірж!

Ми – двигун Європи!TimoCom – Мі зводимо разом вантаж і транспорт

IT-провайдер для сектору транспорту та логістики

TimoCom Soft- und Hardware GmbH являється загальноєвропейським постачальником ІТ-послуг в транспортно-логістичній галузі. Наші ділові райони являються такими ж міжнародними як і всі наші співробітники. З командою, яка налічує понад 400 співробітників з більш ніж 30 країн, ми розробляємо технології та послуги, що день у день роблять бізнес більш ефективним та продуктивним. Незалежно від того, чи це перевізники, експедитори або вантажовідправники - від продуктів TimoCom отримують користь всі компанії, що задіяні в транспортній сфері. Разом з провідною європейською транспортною біржею TC Truck&Cargo®, TimoCom пропонує додаткові бізнес-рішення для транспортної галузі. Наприклад TC eBid®, Он-лайн платформа для проведення загальноєвропейських транспортних тендерів TC eMap®, програма планування та калькуляції для транспортних компаній з інтегрованою функцією моніторингу. Історія успіху TimoCom розпочалася багато років тому.

У квітні 1997 року за кілька місяців до початку створення транспортної біржі, експедитор Йенс Тірманн намагався знайти загальноєвропейську торгову платформу з транспортними пропозиціями. Але жодна з тих, що були доступні тоді на ринку, не відповідали його вимогам. Тому Тірманн вирішив створити свою власну біржа вантажів і транспорту. Вже наступного дня все розпочалося: транспортно-експедиторські бізнес процеси продовжували свою щоденну діяльність. Після роботи та у вихідні дні він продовжував працювати над розвитком TC Truck&Cargo®.

Після запуску біржі транспорту та вантажів, все заплановане було досягнуте швидше ніж очікувалося, внаслідок чого невдовзі було заплановано опрацювати та впровадити додаткові продукти. Реалізація цих планів розпочалася восени 2009 року, внаслідок чого компанія TimoCom зробила великий крок в своєму подальшому розвитку: впроваджуючи TC eBid®. тендерна платформа для транспортних пропозицій була створена, щоб оптимізувати контрактний бізнес транспортного ланцюга по всій Європі. Платформа спрощує бізнес між експедиторами, логістиками, а також торгово-промисловими компаніями та робить його більш продуктивним і прозорим.

У вересні 2012 року Найбільша в Європі складська біржа була запущена як логічне продовження портфоліо продуктів компанії TimoCom. Тут компанії мають доступ аж до 30,000 індивідуальних складських та логістичних пропозицій.

Наймолодшою віхою являється TC eMap®, a рішення для планування та розрахунку маршрутів з інтегрованою функцією перевірки місцезнаходження. Наше нове рішення моніторингу пропонує всі загальноприйняті телематичні системи всього в одній платформі. Це викликає довіру і заощаджує дорогоцінний час.

Обговорення TimoCom

Приєднуйся до нас

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.