TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.

TimoCom Обмеження відповідальності

Пропозиція TimoCom направлена виключно компаніям та комерційним організаціям.

(1) Обмеження відповідальності

Вміст даного веб-сайту
Вміст даного веб-сайту розроблявся з максимальною точністю. Постачальник програмного й апаратного забезпечення TimoCom Soft-und Hardware GmbH (далі - TimoCom) не відповідає однак за повноту, достовірність та актуальність інформації, наданої на цьому веб-сайті. Використання представленої інформації здійснюється на власний ризик користувача. Авторські матеріали висловлюють думку відповідного автора і не завжди збігаються з думкою TimoCom. Ні за яких обставин інформація на даному веб-сайті не презентує підтвердження або гарантію стосовно послуг чи продуктів TimoCom, навмисно або іншим чином.

Доступ до веб-сайту
TimoCom докладає зусиль для того, щоб послуги за запитом надавалися без перебоїв. Проте перерви в роботі виключити неможливо. TimoCom зберігає за собою право у будь-який час змінити або видалити пропозицію.

Зовнішні посилання
Цей веб-сайт містить посилання інших веб-сайтів („зовнішні посилання”).

За зміст цих веб-сайтів відповідальність несуть їхні автори. Розміщаючи дане посилання на своєму веб-сайті, TimoCom перевірив, чи не порушує їх зміст існуючих законів. На момент перевірки ніякого порушення права не виявлено. TimoCom не має впливу на актуальний і подальший вміст цих веб-сайтів. Розміщення зовнішніх посилань не означає, що TimoCom бере відповідальність за зміст цих веб-сайтів. Не можна вимагати постійного контролю за змістом веб-сайтів, посилання яких знаходяться на цьому веб-сайті без конкретних відомостей про порушення ними існуючих законів. В такому випадку, відповідні зовнішні посилання будуть негайно видалені.

Рекламні оголошення
За зміст рекламних оголошень, а також за зміст веб-сайтів, що мають відношення до даного оголошення, несуть відповідальність їх автори. Розміщення рекламних оголошень на цьому веб-сайті не означає, що вони були схвалені компанією TimoCom.

Відсутність договірних відносин
Використання веб-сайту TimoCom здійснюється без будь-яких договірних відносин між користувачем і TimoCom - за винятком випадків, коли потрібне обов’язкове прийняття деяких умов користування. Таким чином, договірні або подібні претензії до TimoCom виключаються.(2) Авторське право

Вміст цього веб-сайту знаходиться під захистом авторського права. Будь-яке використання з порушенням німецького авторського права, вимагає попередньої письмової згоди відповідного автора. Це стосується перш за все копіювання, редагування, перекладів, записування, переробки або публікації в базах даних або інших електронних системах. Те ж саме відноситься до авторських матеріалів третіх осіб. Забороняється згідно закону копіювання або публікація окремих текстів та сторінок в комерційних цілях.

Посилання на веб-сайт TimoCom дозволяються без необхідності попереднього узгодження з власником. Презентація даного веб-сайту на сторонніх веб-сайтах допускається тільки після дозволу TimoCom.(2) Право та зобов’язання

Зобов’язує виключно законодавство Федеративної Республіки Німеччина.(3) Особливі умови користування

Якщо в окремих випадках особливі умови користування даними веб-сайтом відрізняються від пунктів від (1) по (2), у відповідному місці міститься потрібна інформація на цю тему. У таких випадках діють особливі умови користування.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.