TimoCom Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.

Створені спеціально для перевізників – зроби свій бізнес успішнішим завдяки цим продуктам:

"В TimoCom є все, що я шукаю: мільйони вантажних пропозицій на спотовому ринку і прибуткове транспортування в контрактній логістиці. Це допомагає уникнути порожніх пробігів і в той же час планувати в довгостроковій перспективі."

Завантаж зараз

Для отримання доступу скачайте інсталяційний файл TC Login.


Наші менеджери будуть раді допомогти вам. Просто зателефонуй +48 67 352 59 55

Створені спеціально для перевізників – зроби свій бізнес успішнішим завдяки цим продуктам:

Весь спотовий ринок в твоїх руках! Експедиторські компанії в короткі терміни розподіляють тут транспортні операції.
Більше інформації

До 750,000 пропозицій транспорту та вантажу, міжнародні транспортні роботи та щоденне повернення вантажу, яке допомагає уникнути неекономних порожніх рейсів – це все можна знайти на провідному європейському ринку обміну транспортом та вантажем TC Truck&Cargo®. Європейські перевізники, виробники та торгові компанії призначають транспортні замовлення, наприклад поїздки до Великобританії та назад. І найкраща частина: зазвичай, лише одного транспортного замовлення достатньо для сплати місячного внеску!

Ваші переваги:

 • Допомагає зменшити дорогі порожні пробіги
 • Більш ніж 516 млн.. тонн вантажів на рік
 • Приваблива щомісячна фіксована оплата

Ексклюзивний бонус для перевізників:

Будучи клієнтом TC Truck&Cargo®, ти можеш безкоштовно розмістити свої пропозиції на платформі для транспортних тендерів TC eBid®.

Переконайся сам!

Випробуй TC Truck&Cargo®, провідну європейську транспортну біржу в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Конкурентні переваги завдяки локалізації транспортного засобу. Дозволяючи іншим моніторувати себе, ти показуєш, що: тобі можна довіряти!
Більше інформації

Дані рішення моніторингу та калькуляції ідеально підходять для перевізників! Поєднання трьох потужних продуктів в одному: Завдяки незалежній опції моніторингу ти пропонуєш кращі послуги ніж твої конкуренти, що в свою чергу дає сигнал твоїм діловим партнерам про твою надійність. За допомогою вбудованого модулу для розрахунку коштів та планування маршруту ти добре підготовлений до цінових переговорів з вантажовідправниками та бізнес-партнерами.

Твої переваги:

 • Конкурентні переваги завдяки локалізації GPS
 • Не вимагає установки, не вимагає настройки витрат: Просто користуйся своєю існуючою телематичною скринькою
 • Підвищена безпека транспортування

Калькулюй і не спекулюй

Завдяки обширним опціям планування в електронній карті TC eMap® ти можеш розрахувати витрати (напр.., платних зборів і витрат на паливо), що забезпечує міцну основу для цінових переговорів з твоїми діловими партнерами.

Перевір місце розвантаження, перш ніж виїхати - не стріляй навмання

TC eMap® підвищує рівень безпеки для транспортних компаній! Інтегрована електронна карта може відображатися в стандартному, рельєфному та супутниковому видах. Це допомагає переконатися чи узгоджені місця розвантаження дійсно розташовані в промисловій зоні і/або поблизу складу.

Переконайся сам!

Випробуй TC eMap®, електронну карту для проведення калькуляцій та моніторування, в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Розміщуй свої цінові пропозиції безкоштовно! Тут проводяться тендери на довгострокові транспортні операції від вантажовідправників та експедиторів.
Більше інформації

Завдяки тендерній платформі отримаєш довгострокові транспортні контракти безпосередньо від вантажовідправника. Користувачі з торгівельно-промислової галузі пропонують тут свої тендери на перевезення вантажів та здійснюють пошук надійних транспортних компаній аби проводити регулярні перевезення по всій Європі. Для тебе це означає: Використовування свого автопарку в повній мірі та планування заздалегідь з узгодженими ставками перевезень.

Твої переваги:

 • Надійність планування на основі довгострокових контрактів
 • Прямий контакт з вантажовідправниками зі всієї Європи
 • Кожен місяць в середньому 500 транспортних тендерів

Ексклюзивний бонус для перевізників:

Будучи клієнтом TC Truck&Cargo®, ти можеш безкоштовно розмістити свої пропозиції на платформі для транспортних тендерів TC eBid®.

Переконайся сам!

Випробуй TC Truck&Cargo®, провідну європейську транспортну біржу в ролі нашого нового клієнта, протягом 4-тижневого безкоштовного тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз

Дозволь себе знайти: Створи свій профіль компанії в каталозі.
Більше інформації

В TimoCom ви легко можете запропонувати співробітництво завдяки вашим даним та послугам. Для того щоб це запрацювало, просто додайте вашу компанію до TC Profile®! У європейському бізнес-довіднику ви можете представити свою транспортну компанію із усією необхідною контактною інформацією та додатковою інформацією (наприклад, автопарк, типи транспортних засобів, маршрути тощо). Це найпростіший шлях стати субпідрядником транспортних компаній або виробничих чи торгових компаній.

Твої переваги:

 • Більше бізнес-можливостей: Нові бізнес-партнери знайдуть тебе
 • Безкоштовна, загальноєвропейська реклама твоєї компанії
 • Інтеграція з TC Truck&Cargo® і TC eBid®

Переконайся сам!

Протестуйте бізнес-довідник TC Profile® в якості нового TC Truck&Cargo® or TC eBid® клієнта до 4  тижнів безкоштовно та необмежено .

Найкраще:

TC Profile® завжди включений в основне програмне забезпечення TimoCom.

Завантаж зараз

переконайся сам! Випробуй продукти компанії TimoCom, ставши новим клієнтом вже зараз 4-тижневе безкоштовне тестування без зобов'язань.

Завантаж зараз
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.