TIMOCOM Augmented Logistics

Новий образ бренду TIMOCOM.

Індустрія логістики змінюється. Так і TIMOCOM. Ми маємо нове бачення та нову місію для нашого майбутнього та нашої індустрії. Цей новий стратегічний напрям відображений у нашому новому образі.

Про що б ви хотіли дізнатись?

Змінюються логотип, слоган та найменування транспортної платформи. Проте, синій лишається нашим кольором.
Індустрія логістики змінюється, так і TIMOCOM. Ми поєднуємо клієнтів і підрядників, машини і системи, дані та додану вартість. Ми беремо участь у процесах наших клієнтів - від започаткування до виконання. Все це і більше є частиною нашого нового логотипу TIMOCOM.
Новий логотип буде представлений на нашій стійці під час виставки IAA 2018 у Гановері 20.9 Після цього знадобиться трохи часу для того, щоб усе перелаштувати. Наш старий логотип все ще можна побачити тут і тут.
Наша місія - зробити логістику розумною, безпечною та простою. Наш новий слоган, доповнена логістика, - це короткий та чіткий опис цієї цілі. Доповнена, звичайно, означає розширена, покращена, посилена, укрупнена, збільшена. Це ідеально підходить тому, що ми робимо. Врешті-решт, усі покращення, які пропонує TIMOCOM, гарантують, що робочий день нашого користувача стає эффективнішим, безпечнішим і простішим. Ми розширюємо та вдосконалюємо функції для наших клієнтів - і, таким чином, для всієї індустрії логістики, щоб забезпечити ще більший успіх. Іншими словами: Доповнена логістика - це розширення індустрії логістики з використанням розумних, безпечних та простих рішень для щоденних випробувань, з якими стикаються клієнти TIMOCOM.
Ми пишаємось тим, що продовжуємо пропонувати нашим користувачам всі переваги найбільшої фрахтової біржі Європи. В той же час, за певний час TIMOCOM став більш ніж просто фрахтовою біржою чи платформою, що фокусується лише на перевезеннях. TIMOCOM - це сукупність різноманітних додатків, послуг та інтерфейсів, а також мережа більш ніж 45 000 перевірених компаній. Всі ці окремі шматочки разом складають мережу, яка дозволяє їм систематично працювати разом. Ось чому ми наслідуємо процес нашого спілкування; ми робимо наступний логічний крок. TIMOCOM - це перша розумна логістична система Європи.
Ні. Існуючі контракти або договори залишаються такими ж. І ви таким же чином зв’язуєтесь з нами та маєте доступ до TIMOCOM.
Так. TimoCom Soft- und Hardware GmbH стає TIMOCOM GmbH - наша юридична форма залишається незмінною. В той же час, наша адреса змінюється на Timocom Platz 1, 40699 Еркрат.

У Вас виникають питання, на які ми не відповіли тут? Тоді, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом корпоративних комунікацій.

dpasala@timocom.com

На початок