TIMOCOM Logo

У Вашому браузері JavaScript деактивовано.

У зв'язку з цим діапазон функцій цієї сторінки скорочено. Для розширення функціональних можливостей та зручності користування просимо тимчасово активізувати JavaScript у налаштуваннях Вашого браузеру.
TIMOCOM – Транспортний-компендіум
Транспортний компендіум

Корпоративна логістика

Корпоративна логістика - збірний термін стосовно логістики певної компанії. Він включає всі внутрішні аспекти логістики та аспекти на рівні усієї компанії. Це означає отримання, логістику внутрішнього виробництва, а також відправлення та розподіл вироблених товарів.

Термін
У бізнес-управлінні, термін "Логістика" визначається як планування, менеджмент, впровадження та контроль фізичного потоку товарів та будь-якого іншого пов'язаного потоку інформації на підставі ланцюжка створення додатковох вартості компанії.

Логістичні завдання повинні виконуватися кожною компанією - незалежно від галузі промисловості. Корпоративна логістика - узагальнюючий термін для різних вимог логістики певної компанії. На додачу, компанії, які працюють в сфері логістики, спеціалізуються на фізичному потоці товарів і беруться за ці завдання, а також суміжні обовязки, в якості постачальників послуг іншим компаніям, а саме перевезення товарів.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами.