Транспортний компендіум

Транспортний компендіум

Монозавантаження

An FTL - це транспорт, де вантажівка перевозить лише одне завантаження, так як це завантаження займає всю вантажівку.

FTLs гарно сприймаються водієм, перевізником та клієнтом. Транспортній компанії не потрібно додатково платити за сповіщення, виписки з рахунків, або час очікування в одному або багатьох пунтках завантаження/розвантаження. Водію не потрібно робити все, коли йдеться про завантаження та розвантаження, або збереження вантажу. Клієнт з упевненістю знає, що це найшвидший метод перевезення та доставки безпосередньо з пункту завантаження до отримувача.

Часткове завантаження, також відоме як LTL (Дрібне відправлення) є протилежним FTL (Монозавантаження). У випадку із залізничним транспортом терміном для повного контейнера, який також відомий як FCL (Монозавантаження), є повагонне завантаження.

Immer up to date

Hier können Sie sich für den kostenfreien Newsletter anmelden.

Newsletter-Anmeldung

Важлива інформація досі не знайдена. Будь ласка, заповніть форму повністю для того, щоб розпочати завантаження.

Перевірте, будь ласка, чи інформація, яку ви вводите в зазначені поля, є правильною.

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму реєстрації (Зареєструватись зараз), ви підтверджуєте, що приймаєте наш Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше