Транспортний компендіум

Транспортний компендіум

Складська біржа

Складська біржа, що базується на інтернет-платформі, є складською пошуковою системою, де проводиться торгівля складськими приміщеннями. Постачальники використовують платформу для розміщення наявних складських можливостей з усією відповідною інформацією. Компанії, які мають товари, але відсутня достатня кількість логістичних приміщень і/або вони не відповідають вамогам, то такі фірми мають можливість знайти їх завдяки біржі. Спеціальна пошукова система дає результати, що відповідають товарам, які будуть зберігатися. Для цього користувач спочатку вводить бажані критерії в полі пошуку, що відносяться до складського використання, таких як тип складування, розмір або ж місце розташування. Основна система обчислює співпадіння між пропозицією наявних складських потужностей та відповідним попитом. За допомогою віртуальної складської біржі компаніїї можуть реагувати ще швидше і більш гнучко на можливі кризові ситуації зі складськими приміщеннями. Іншими словами це дозволяє уникнути невикористаних поверхонь та оптимізувати використання потужностей. Чим більша і обширна кількість пропозицій, тим кращі шанси знайти відповідні рішення в складській біржі. Дивлячись на те, що складські приміщення потрібні не тільки транспортним та логістичним компаніям, складська біржа може зацікавити також й інші галузі промисловості.

Див також:

Immer up to date

Hier können Sie sich für den kostenfreien Newsletter anmelden.

Newsletter-Anmeldung

Важлива інформація досі не знайдена. Будь ласка, заповніть форму повністю для того, щоб розпочати завантаження.

Перевірте, будь ласка, чи інформація, яку ви вводите в зазначені поля, є правильною.

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму реєстрації (Зареєструватись зараз), ви підтверджуєте, що приймаєте наш Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше