Транспортний компендіум

Транспортний компендіум

Складська логістика

Складська логістика є частиною логістики на підприємствах, що мають складування. Вона включає в себе систематичне зберігання і управління товарами на складах. Компанії використовують відповідне логістичне програмне забезпечення як інструмент управління складом для раціоналізації процесів, таких як отримання, транспортування та зберігання товарів. Існують навіть курси професійної підготовки для складької логістики. Фахівці складської логістики відповідають за логістичне планування та організацію. Їхніми завданнями є прийняття, схвалення, завантаження, зберігання, транспортування та пакування товарів. В залежності від стану і характеристик (наприклад твердих, рідких, вибухових, токсичних, швидкопсувних) товарів, вони повинні відповідно зберігатися. Крім того графіки завантаженням повинні створюватись з урахуванням правових норм, а також повинні бути заплановані відповідні маршрути. Складська логістика допомагає регулювати й оптимізувати матеріали, інформацію та потоки активів, починаючи від закупівель до продажів.

Див також:

Immer up to date

Hier können Sie sich für den kostenfreien Newsletter anmelden.

Newsletter-Anmeldung

Важлива інформація досі не знайдена. Будь ласка, заповніть форму повністю для того, щоб розпочати завантаження.

Перевірте, будь ласка, чи інформація, яку ви вводите в зазначені поля, є правильною.

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму реєстрації (Зареєструватись зараз), ви підтверджуєте, що приймаєте наш Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше