Транспортний компендіум

Транспортний компендіум

Mіжнародна експедиція

В епоху глобалізації перевезення вантажів на великі відстані стають все більш важливими. Міжнародна експедиція здійснює організацію транспортних перевезень за межами країни з усіма правами та обов'язками, створюючи тим самим зв'язок між замовником і транспортною компанією. При завершенні угоди, компанія, що здійснює міжнародну експедиційну діяльність, додає маржу до ціни фрахту. Пошук транспортних пропозицій може здійснюватися наприклад за посередництва міжнародної транспортної біржі. Крім звичайних перевезень, міжнародна експедиція здійснює організацію додаткових логістичних послуг, таких як складування товару або комплектації документів, а також врегулювання митних формальностей.

Immer up to date

Hier können Sie sich für den kostenfreien Newsletter anmelden.

Newsletter-Anmeldung

Важлива інформація досі не знайдена. Будь ласка, заповніть форму повністю для того, щоб розпочати завантаження.

Перевірте, будь ласка, чи інформація, яку ви вводите в зазначені поля, є правильною.

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму реєстрації (Зареєструватись зараз), ви підтверджуєте, що приймаєте наш Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше