Про TIMOCOM

Наше бачення

Всі в TIMOCOM об’єднані спільним баченням майбутнього логістики. Ми віримо у світ без труднощів у сфері логістики. Таким чином, наша мета полягає в тому, щоб зробити логістику розумною, безпечною та простою. Ми називаємо це майбутнім: Augmented Logistics. Augmented Logistics також є нашою обіцянкою. Ми розуміємо це як розширення, посилення, покращення та вдосконалення в логістиці. Для наших клієнтів це означає, що вони можуть вирішувати свої логістичні проблеми з TIMOCOM у розумний, безпечний та простий спосіб.

Наша історія успіху

Потреба в інноваційних рішеннях - це наша мотивація; те, що завжди вело нас вперед. У квітні 1997 року перевізник Йенс Тірман шукав загальноєвропейську платформу для надання транспортних послуг. Проте, він не знайшов те, що шукав і тому вирішив створити таку платформу сам! В результаті з’явилась компанія TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Після роботи та на вихідних компанія починає розвиток свого власного обміну вантажами та транспортними засобами . Те, що колись почалось як проста ідея, сьогодні перетворилось у одного з найбільш успішних спеціалістів у сфері даних та інформаційних технологій для всього транспорту Європи та індустрії логістики. У 2018 році TimoCom Soft- und Hardware GmbH змінив свою назву на TIMOCOM GmbH.

Наша пропозиція

Як початківець та провідник у європейській системі логістики, ми пропонуємо Європі першу Smart Logistics System з 750,000 пропозицій по вантажу та вантажному місцю, які щодня завантажуються та опрацьовуються. Наша нейтральна мережа складається з більш ніж 43,000 перевірених компаній, які також є частиною системи . Ця нейтральність є важливою перевагою, адже операції можна проводити безпосередньо між партнерами за договором.

Наша різноманітність

Завдяки нашій спеціалізації та міжнародності сьогодні більш ніж 500 працівників з більш ніж 30 країн працюють і у нашому головному офісі в Німеччині, місті Еркрат, поблизу Дюссельдорфу та у представництвах Польщі, Чеській Республіці та Угорщині. Засновник компанії Йенс Тірман керує разом зі своїм сином, Тімом Тірманом, які поєднують великий досвід управління та нові перспективи, адже сімейна компанія рухається вперед. Разом вже можемо згадати чимало успішні корпоративні моменти.

TIMOCOM в цифрах

500+

працівників (всього)

30+

країн (працівників)

74,6

мільйон Євро доходу

22

роки досвіду в IT

4

місце розташування

43 тисячі +

міжнародних клієнтів

Цифри станом на: 01/2019

TIMOCOM - факти і цифри

Прізвище TIMOCOM GmbH
Керівництво Jens Thiermann, Tim Thiermann
Службовці Більше 500 працівників з понад 30 країн
Головний офіс компанії Timocom Platz 1, DE-40699 Erkrath
Представництва Польща, Чеська Республіка, Угорщина
Прибуток 74.6 мільйонів Євро (фінансовий рік 2018)
На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше