Реквізити компанії

Провайдер

TIMOCOM GmbH
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath


+48 71 737 26 40
+48 71 737 25 01
info.ua@timocom.com

Керівники, які вповноважені представляти компанію:
Йенс Тирман, Тім Тірман

Головний офіс компанії: Дюссельдорф
Організаційно-правова форма компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю (GmbH)
Суд, що веде реєстри: Місцевий суд Дюссельдорфу, реєстраційний номер:  HRB 34489
Ідентифікаційний номер платника ПДВ згідно з розділом 27a закону «Про податок на додану вартість»: DE 189 439 213

Deutsche Bank AG, Дюссельдорф
Код BIC: DEUTDEDDXXX
Міжнародний номер банківського рахунку: DE14300700100678718800

Крайсспаркассе Дюссельдорф
Код BIC: WELADED1KSD
Міжнародний номер банківського рахунку: DE02301502000002049989

Контрольний орган для збору заборгованості: :
Президент Вищого окружного суду (OLG) Дюссельдорф,
Сесіліеналлее 3, 40474 Дюссельдорф

Страхування відповідальності:
Zurich Insurance plc NfD
Platz der Einheit 2, 60327, Франкфурт-на-Майні
Номер поліса: 810.061.870.158
Географічні межі: Європейський Союз

Дісклеймер

Пропозиція TIMOCOM направлена виключно на компанії та промислових клієнтів.

(1) Обмеження відповідальності

Контент цього сайту

Контент цього сайту створений з найвищим ступенем обережності. TIMOCOM GmbH (далі - TIMOCOM) не гарантує, що інформація представлена на цьому сайті є повністю правильною та актуальною у всіх випадках. Використання он-лайн контенту виноситься на власний ризик користувача. Статті, які підписані іменем автора, відображають думку автора з певного питання і не завжди є власною думкою TIMOCOM. Ні за яких обставин безпосередньо чи опосередковано інформація на цьому сайті не представляє достовірність чи гарантію товарів чи послуг TIMOCOM.

Доступність сайту

TIMOCOM постарається надавати он-лайн послуги без перешкод наскільки це можливо. Проте, не дивлячись на турботу, не завжди можна виключити час простою  TIMOCOM лишає за собою право змінювати або призупиняти замовлення у будь-який час.

Зовнішні посилання

На цьому веб-сайті можуть бути представлені посилання та веб-сайти третіх осіб.

Відповідальність за ці веб-сайти лежить на відповідних операторах. Під час першого підключення до цих зовнішніх сайтів TIMOCOM перевіряв контент третьої особи на порушення закону. На той момент відсутність порушень була очевидною. TIMOCOM не має впливу на поточне та майбутнє оформлення та зміст сторінок за посиланнями Створення зовнішніх посилань не означає, що TIMOCOM приймає контент за цими посиланням Провайдер не повинен перевіряти ці зовнішні посилання на постійній основі у випадку відсутності конкретних доказів порушень закону. Проте як тільки про такі порушення стає відомо, відповідні зовнішні посилання одразу видаляються.

Реклама

Відповідному автору слід нести відповідальність і за рекламу контенту, і за просування контенту веб-сайту. Відображення реклами не є схваленням від TIMOCOM.

Відсутність договірних відносин

За винятком обов'язкового прийняття цих умов використання, використання веб-сайту TIMOCOM не повинно призводити до будь-яких договірних відносин між користувачем і TIMOCOM. У такому випадку жодних договірних або квазі-договірних претензій до TIMOCOM не буде.

(2) Авторське право

Контент і роботи, що публікуються на цьому сайті, захищені авторським правом.  Кожен випадок використання, не дозволений згідно з німецьким законодавством про авторське право, вимагає попередньої письмової згоди відповідного автора або автора оригіналу. Це відноситься до питань копіювання, редагування, перекладу, початкового зберігання, оброблення та відтворення контенту з баз даних або інших електронних медіа та систем.  Контент та статті третьої особи відповідають тому ж.  Несанкціоноване копіювання або розповсюдження окремих елементів контенту або цілих сторінок для комерційних або комерційних цілей не допускається і є злочином, що переслідується обвинувальним актом.

Посилання на сайт TIMOCOM завжди позитивно схвалюються у будь-який час та не вимагає згоду провайдера веб-сайту. Відображення цього сайту третьою особою буде дозволено лише за згоди TIMOCOM.

(3) Чинне законодавство

Застосовуються відповідні закони Федеративної Республіки Німеччини.

(4) Конкретні умови використання

Якщо конкретні умови, що застосовуються до індивідуального використання цього веб-сайту, відрізняються від вищезазначених пунктів (1) - (3) включно, це буде чітко зазначено у відповідному пункті.  У такому випадку умови використання будуть застосовуватись у конкретних випадках.

(5) Права на фото

© Milan Noga reco - Мілан Нога реко stock.adobe.com

© Jaroslav Pachý Sr. - stock.adobe.com

© nd3000 - stock.adobe.com

© Art_Photo – stock.adobe.com

(6) Захист викривачів

Інформатори можуть зв'язатися з нами, надіславши анонімний електронний лист на адресу: whistleblowing@timocom.com або поштою.

На початок