Положення про конфіденційність

Ми дотримуємося принципів захисту даних і вважаємо, що це важливий інструмент для підвищення безпеки та прозорості при обробці ваших персональних даних (нижче «дані»). Наступним ми хотіли б поінформувати вас про дані, які ми збираємо під час вашого відвідування нашого вебсайту та використання пропонованих нами послуг, про те, як ми обробляємо або використовуємо ці дані, а також про вжиті нами технічні та адміністративні заходи безпеки.

 

1. Контролер обробки даних

Контролер згідно з Art. 4 Paragraph 7 GDPR is TIMOCOM GmbH, пор. нашої правова інформація.

 

2. Спеціаліст із захисту даних

Наш спеціаліст із захисту даних відповідає за моніторинг та дотримання вимог щодо захисту даних. Для ваших потреб наступні контактні дані:

TIMOCOM GmbH

Спеціаліст із захисту даних

Timocom Platz 1

DE-40699 Erkrath

E-mail: datenschutz@timocom.com

 

3. Збір та використання ваших даних

Обсяг та тип збору даних залежать від того, чи відвідуєте ви наш вебсайт для пошуку інформації, чи для користування нашими послугами.

 

4. Отримувач персональних даних

Передача ваших персональних даних третім особам відбувається лише в тому випадку, якщо це потрібно для виконання договору, обробки вашого замовлення, а також якщо ви надали на це згоду.

Ми ніколи не продамо ваші персональні дані третім особам. Передача персональних даних державним установам та органам здійснюється лише в межах обов'язкових до виконання вимог законодавства.

 

5. Для інформації

Якщо ви використовуєте цей вебсайт з інформаційними цілями, ми збираємо лише ті персональні дані, які автоматично передаються вашим веб-браузером, як-от ваша IP-адреса, дата та час запиту, зміст запиту (конкретна сторінка), відповідний обсяг переданих даних та стан доступу, вебсайт, з якого здійснювався запит, тип браузера/версія/мова, операційна система. Ці дані потрібні з технічних причин, щоб ми могли показати вам наш вебсайт та гарантувати стабільність його роботи та безпеку.

 

6. Контактна форма

На різних підсторінках ви можете зв'язатися з нами за допомогою контактної форми. Інформація, зібрана в контактній формі та вашому повідомленні, використовується виключно з метою обробки вашого запиту. Щойно ми завершимо обробку вашого запиту, інформація буде видалена відповідно до вимог законодавства. 

Однак, якщо ви підписуєте з нами договір на підставі вашого запиту через контактну форму, ми зберігаємо та обробляємо ваші дані, якщо це потрібно для виконання договору або для реалізації переддоговірних заходів. Ваші дані буде видалено, коли збережені дані більше не потрібні для виконання договору, за винятком випадків, коли закон зобов'язує нас зберігати їх довше.

6.1. Реєстр

Для використання наших послуг потрібна реєстрація. Ми зберігаємо дані, вказані в реєстраційній формі, доки продовжуємо надавати послуги вам як клієнту. У цьому випадку обробка даних потрібна для виконання договору або для реалізації заходів, необхідних перед виконанням договірних зобов'язань. Ваші дані буде видалено, коли збережені дані більше не потрібні для виконання договору, за винятком випадків, коли закон зобов'язує нас зберігати їх довше.

6.2. Зв'язок із нашими співробітниками електронною поштою

Ви можете зв'язатися з нами, надіславши нам електронного листа. Електронні листи можна надсилати, наприклад, на адресу info.gb@timocom.cominkasso@timocom.comjobs@timocom.com або на персональні адреси електронної пошти наших співробітників. Дані, які ми отримуємо після надісланого вами електронного листа, використовуватимуться виключно з метою відповіді на ваш запит. Як тільки ми опрацюємо ваш запит, інформація буде видалена відповідно до вимог законодавства.

 

7. Обробка даних під час подачі кандидатури

Ми збираємо та зберігаємо персональні дані кандидатів як на оголошені вакансії, так і на потенційні посади.

Усі дані, що містяться у вашій заявці, будуть зібрані та оброблені з метою вибору відповідного кандидата на оголошену вакансію. Ви самі вирішуєте, які дані ми оброблятимемо, оскільки ви є особою, яка надсилає нам ці дані. Дані кандидата також можуть передаватися іншим компаніям або керівникам у межах корпоративної групи як частина нашого процесу прийняття рішень.

 

8. Використання XING та LinkedIn

Ми використовуємо XING та LinkedIn в рамках пошуку відповідних кандидатів на посаду, включаючи інформацію, опубліковану потенційними кандидатами на цих платформах. Інформація використовується для перевірки того, чи підходить ця особа для посади, та у разі потреби для зв'язку з нею. Ми робимо це з огляду на нашу законну зацікавленість у пошуку відповідних кандидатів на вакантні посади. Ви маєте право не погоджуватися на таке використання ваших даних. Дані не обробляються нами за межами цих платформ, за винятком випадків, коли за вашою згодою вони використовуються як частина даних, що обробляються у зв'язку із заповненням вакансії.

Якщо ви укладаєте з нами трудовий договір, ми можемо і надалі обробляти надані вами дані. Додаткова обробка здійснюється для реалізації вашого трудового договору з нами. 

Певні категорії персональних даних обробляються лише тоді, коли ви надали їх нам із метою розгляду вашої кандидатури або якщо це вимагається законом. Ця інформація не повідомляє про процес подачі кандидатури, якщо це не передбачено законом. 

 

9. Використання системи управління кандидатами Smart Recruiters.

Для керування онлайн-заявками ми використовуємо систему управління кандидатами від компанії Smart Recruiters GmbH, яка дозволяє кандидатам легко подавати заявки на вакансії відповідно до їхніх навичок. Обов'язкова інформація відповідно позначена, будь-яка додаткова інформація надається добровільно.

У вас є можливість подати заявку у відповідь на оголошені вакансії, надіслати резюме або підписатися на отримання сповіщень про вакансії. Ви отримаєте електронного листа з підтвердженням, що ваша заявка подана або що ви зареєструвалися в системі Job Alert. 

 

Ваше резюме буде надіслано безпосередньо контактній особі в TIMOCOM NG GmbH та / або дочірній компанії, відповідальній за вакансію, на яку ви претендуєте. Правовою основою для цього є наш законний інтерес у забезпеченні оптимального надходження заявок до правильної контактної особи відповідно до ст. 6 абзацу 1 речення 1 літери f) Загального регламенту про захист даних. Доступ до ваших даних мають лише ті особи, яким він потрібен, щоб забезпечити належне виконання нашого процесу подачі кандидатури.

Якщо процес подачі кандидатури завершується без підписання трудового договору, ваші дані будуть видалені не пізніше ніж через 6 місяців після оголошення рішення про наймання. Правовою підставою для цього періоду є наші інші законні інтереси, наприклад: вимоги щодо документації та доказів для будь-якого потенційного судового розгляду відповідно до Загального закону про рівне ставлення та ст. 6 абзацу 1 речення 1 літери f) Загального регламенту про захист даних.

Якщо ми захочемо розглянути вашу кандидатуру на інші потенційні посади в компанії, незважаючи на відмову в процесі подання кандидатури, ми запитаємо у вас відповідну згоду на подальшу обробку даних. Надані вами дані будуть видалені через рік із дати згоди, якщо ви не відкликаєте свою згоду раніше. Те саме стосується потенційних вакансій.

 

10. Чатбот tawk.to

Ми пропонуємо функцію чату для користувачів вебсайту, яка дозволяє їм зв’язатися з нами й обговорити переддоговірні питання й проблеми. Персональні дані, надані вами як частина вашого запиту до чатботу, а також ваша IP-адреса, будуть оброблятися у зв’язку з відповіддю на ваш запит. На додаток до чату за допомогою чатботу, звичайно, ви зможете з нами зв’язатися через нашу форму контакту, за телефоном або надіславши електронного листа. Як тільки ми обробили ваш запит, інформацію буде видалено. Дані зберігаються лише як частина юридичних вимог щодо архівування.

Ми використовуємо провайдера послуг tawk.to inc., адреса: 187 East Warm Springs Rd, SB298, Лас-Вегас, штат Невада, 89119 (США), щоб забезпечити цю опцію зв’язку з нами. 

Ми передаємо tawk.to лише ті персональні дані, які ви вводите, і ті, які відповідають вашому запиту, якщо ви надаєте згоду у вікні чату на те, щоб ми це робили. 

Політика конфіденційності tawk.to містить більше інформації щодо типу, сфери застосування й видалення персональних даних, які обробляються tawk.to. Більше інформації ви можете знайти тут:

Ви можете використовувати Cookies змінити налаштування або заперечити проти обробки ваших даних у будь-який час. У вас є можливість у будь-який час відкликати наданий вами дозвіл на обробку даних. Якщо ви це зробите, ми негайно видалемо будь-які персональні дані, передані нам як частину вашого запиту. Щоб відкликати згоду на обробку ваших даних, будь ласка, повідомте про це за адресою: datenschutz@timocom.com

 

11. Розсилки новин

Щоб підписатися на нашу розсилку електронною поштою, нам потрібні, окрім вашої згоди на використання ваших даних, ваше ім'я та прізвище, а також адреса електронної пошти, на яку буде надходити розсилка. Будь-яка додаткова інформація використовується для того, щоб звертатися до вас особисто та адаптувати вміст розсилки до ваших потреб, а також для вирішення будь-яких питань.

Для розсилки ми використовуємо процедуру подвійної згоди. Тобто ми не будемо надсилати вам розсилку, поки ви не підтвердите свою реєстрацію за допомогою посилання в електронному листі з підтвердженням, надісланому на вашу електронну адресу з цією метою. Це потрібно для того, щоб підписатися на розсилку могли лише ви як власник електронної адреси. 

Ви можете в будь-який час відписатися від розсилки, натиснувши на відповідне посилання в кінці листа.

 

12. HubSpot

Ми використовуємо HubSpot на нашому вебсайті з маркетингових міркувань. HubSpot — це компанія програмного забезпечення із США та з філією в Ірландії, розташованою за адресою: 2-й поверх, 30 Норт-Волл Кі, Дублін, Ірландія (2nd Floor 30 North Wall Quay, Dublin 1, Ireland).

Ми використовуємо це інтегроване програмне рішення для власного маркетингу, визначення кола потенційних клієнтів та їх обслуговування. Сюди входить маркетинг електронною поштою, який регулює надсилання наших інформаційних розсилок і автоматичних електронних листів, публікації в соціальних мережах і звітність, керування контактами, наприклад, сегментація користувачів і CRM, цільові сторінки та контактні форми.

HubSpot використовує файли cookie. Інформація, яку вони містять (наприклад, IP-адреса, географічне розташування, тип браузера, тривалість перебування на сайті, відвідані сторінки) оцінюється для нас HubSpot, щоб створювати звіти щодо вашого відвідування нашого вебсайту та його сторінок.

Інформація, занотована HubSpot, а також контент нашого вебсайту, зберігається на серверах, що належать постачальнику послуг HubSpot. Якщо ви дали згоду, ваші дані будуть оброблені на цьому веб-сайті з метою аналізу веб-сайту.

Дані видаляються, як тільки вони більше не потрібні для досягнення мети, для якої вони були зібрані.

Ви можете назавжди відмовитися від збору даних і використання файлів cookie з боку HubSpot, скориставшись налаштуваннями свого браузера, щоб заборонити збереження файлів cookie. Ви можете в будь-який час відкликати дозвіл на обробку ваших персональних даних в майбутньому.

 

13. Використання файлів cookie

На наших вебсайтах ми використовуємо файли cookie. Файли cookie — це невеликі текстові файли, які надсилаються нашим веб-сервером на ваш браузер під час відвідування нашого вебсайту та зберігаються на вашому комп'ютері під час наступного відвідування нашого вебсайту.

Цей вебсайт використовує файли cookie наступним чином.

 • Тимчасові файли cookie (тимчасове використання)

 • Постійні файли cookie (файли cookie з обмеженням у часі)

 • Сторонні файли cookie (від третіх сторін)

 • Флеш-файли cookie (постійне використання)

Тимчасові файли cookie видаляються автоматично, коли ви закриваєте браузер. Це стосується, зокрема, сесійних файлів cookie. Ці файли cookie зберігають ідентифікатор сесії, який призначає різні запити браузера до загальної сесії. Це дозволяє сайту розпізнавати ваш комп’ютер, коли ви повертаєтеся до нього. Сесійні файли cookie видаляються, коли ви закриваєте браузер.

Постійні файли cookie автоматично видаляються через заданий проміжок часу, який залежить від самого файлу cookie. Ви можете у будь-який час видалити ці файли cookie в налаштуваннях безпеки вашого браузера.

Ви можете налаштувати свій браузер так, щоб він не приймав файли cookie третіх сторін або навіть жодні файли cookie. Проте звертаємо вашу увагу на те, що в такому випадку ви не зможете користуватися усіма функціями цього вебсайту.

Флеш-файли cookie збираються не вашим браузером, а плагіном Flash. Ці файли cookie зберігають необхідні дані незалежно від використовуваного браузера та не мають автоматичного терміну давнини. Якщо ви не бажаєте використовувати флеш-файли cookie, вам необхідно встановити розширення, наприклад, BetterPrivacy для Mozilla Firefox або файл cookie Adobe Flash Killer для Google Chrome.

Ми не збираємо та не зберігаємо персональні дані за допомогою файлів cookie таким чином. Крім того, ми не використовуємо технології, які пов'язують інформацію файлів cookie з даними користувача.

Більш детальну інформацію про файли cookie ви знайдете на порталі Берлінського технічного університету (німецькою мовою): https://www.verbraucher-sicher-online.de/thema/cookies.

14. Веб-аналіз

Ми прагнемо, щоб наш вебсайт був оптимально влаштований і таким чином приваблював до нас відвідувачів. Для цього нам важливо знати, як різні розділи вебсайту сприймаються відвідувачами. З цією метою ми використовуємо наступні відомі інструменти.

14.1. Відстеження конверсій

Відстеження конверсій дозволяє нам спрямовувати рекламу на певну цільову аудиторію в Google, Facebook, Microsoft і LinkedIn. Це допомагає нашим клієнтам дізнаватися про наші цільові пропозиції в соціальних мережах.

Зашифровані дані користувача (наприклад, імена, адреси електронної пошти, поштові адреси, ідентифікатори клієнта) надаються відповідному оператору платформи для відстеження конверсій. Тут ми створюємо списки наявних контактів і завантажуємо їх операторам платформи через наші відповідні облікові записи. Перед завантаженням список хешується локально в браузері й лише потім передається.

Якщо користувач реєструється на нашому вебсайті, і файл cookie активний, ми та відповідний оператор платформи можемо побачити, чи користувач натиснув оголошення та був перенаправлений на цю сторінку. Однак ми не отримуємо жодної інформації, яка б ідентифікувала користувачів. Ми отримуємо лише статистичні оцінки від відповідного оператора платформи, щоб оцінити успішність наших рекламних матеріалів.

Відкликати вашу згоду на обробку можна в будь-який час за допомогою  Consent-Tool. Відкликання не впливає на юридичну силу обробки, яка виконується на основі згоди до моменту відкликання. Ви можете перевірити, чи рекламні файли cookie встановлено у вашому браузері відповідним постачальником платформи, і деактивувати їх на  Сторінка деактивації для споживачів з ЄС .

Більше інформації про відповідні послуги від операторів платформ тут:

(1) Google Ads Enhanced Conversions and Google Ads Offline Conversions

Постачальником послуг є Google Ireland Limited.

(2) Facebook Ads Offline Conversions

Постачальником послуг є Facebook Inc.

(3) Microsoft Ads

Постачальником послуг є Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, USA (США). Додаткову інформацію про захист даних можна знайти тут.

(4) LinkedIn Ads Offline Conversions

Постачальником послуг є корпорація LinkedIn.

(5) Google AdWords Conversion-Tracking

Як клієнт Google AdWords ми також використовуємо відстеження конверсії. Якщо ви знайшли наш інтернет-магазин через рекламу Google (AdWords, реклама через/окрім результатів пошуку Google), Google розміщує на вашому комп'ютері додатковий файл cookie, так званий конверсійний файл cookie. Цей файл cookie не ідентифікує вас особисто, а надає нам можливість порівняти кількість натискань на нашому вебсайті з реклами Google з кількістю рішень про покупку пропонованих нами продуктів.

Наразі Google не підтримує відмову від цього виду файлів cookie. Ви можете запобігти збереженню конверсійних файлів cookie, використовуючи відповідні налаштування програмного забезпечення браузера або його додаткові плагіни.

Ви можете знайти більше інформації про відстеження переходів Google AdWords за адресою:https://support.google.com/adwords/answer/1722022?hl=ua

(6) Google Tag Manager

Google Менеджер тегів — це інструмент для вбудовування тегів. Він також запускає такі теги, які можуть містити дані. Google Менеджер тегів не отримує доступу до цих даних. Якщо є дезактивовані теги на рівні домену або файлів cookie, це не впливає на теги відстеження, що використовує Google Менеджер тегів.

(7) Google Analytics

На нашому вебсайті ми використовуємо Google Analytics, службу веб-аналітики Google. Google Analytics послуговується файлами cookie, які зберігаються на вашому комп'ютері та дозволяють нам аналізувати, як ви користуєтеся вебсайтом. Інформація про використання вами цього вебсайту, створена файлом cookie, зазвичай передається на сервер Google у США і там зберігається. На наших вебсайтах ми активували анонімізацію IP-адрес. Це означає, що вашу IP-адресу буде скорочено Google до меж країн-членів ЄС або інших країн-учасниць ЄЕЗ перед тим, як її передавати. Google використовує цю інформацію для оцінки вашого користування вебсайтом, складання звітів про активність на ньому та надання інших послуг, пов'язаних з користуванням вебсайтом та інтернетом. IP-адреса, передана Google Analytics з вашого браузера, не буде пов'язана з іншими даними Google. Ви можете запобігти збереженню файлів cookie за допомогою відповідних налаштувань програмного забезпечення браузера. Крім того, ви можете запобігти збору даних, створених файлами cookie (включно з вашою IP-адресою), а також обробці цих даних Google Analytics, завантаживши та встановивши плагін для браузера, доступний за посиланням: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=co.uk. Використання альтернативних плагінів або деактивація всіх файлів cookie в налаштуваннях вашого браузера також запобігає аналізу вашої поведінки користувача.

Ви також можете відмовитися від використання ваших даних, натиснувши на це посилання. При цьому встановлюється файл відмови від cookie, який запобігає майбутньому збору ваших даних під час відвідування нашого вебсайту: Деактивувати Google Analytics.

Повідомлення Попередження: якщо ви видалите свої файли cookie, це також призведе до видалення файлу cookie відмови, який, можливо, доведеться повторно активувати.

14.2. Sistrix 

Наш веб-сайт використовує інструмент аналізу від компанії SISTRIX GmbH (Sistrix). Цей інструмент аналізу спрощує пошук нашого веб-сайту для пошукових систем. У цьому контексті єдині дані, що збирають, — це ключові слова, домени й терміни пошуку. Персональні дані не збирають, не зберігають і не обробляють. Ви можете знайти більше інформації про збір і використання даних на http://sistrix.de/sistrix/datenschutz.

14.3. Mouseflow

Цей сайт використовує Mouseflow, веб-інструмент аналізу, створений компанією Mouseflow ApS, що розташована за адресою: вул. Флескеторвет, 68, 1711, Копенгаген, Данія. Інструмент записує випадково обрані індивідуальні відвідування веб-сайту (використовуючи виключно анонімізовані IP-адреси). Цей сайт використовує Mouseflow, веб-інструмент аналізу, створений компанією Mouseflow ApS, що розташована за адресою: вул. Флескеторвет, 68, 1711, Копенгаген, Данія. Інструмент записує випадково обрані індивідуальні відвідування веб-сайту (використовуючи виключно анонімізовані IP-адреси). Mouseflow не збирає ніяких персональних даних і не передає дані третім особам. Дані знаходяться в безпеці й обробляються в межах ЄС.

Якщо ви не хочете, щоб Mouseflow збирала ці дані, ви можете скасувати збір даних на всіх веб-сайтах, що використовують Mouseflow, натиснувши наступне посилання: https://mouseflow.com/opt-out/.

15. Інтегровані послуги


Ми пропонуємо наступні зовнішні послуги з оформлення нашого сайту та надання додаткових функцій.

15.1. YouTube

Деякі записи сайту містять відеоролики з нашого каналу YouTube. Як правило, відео YouTube завантажуються на наш веб-сайт у режимі посиленого захисту даних (внутрішня функція YouTube), тому спочатку файли cookie не передаються з YouTube у ваш браузер і, отже, інформація не зберігається на YouTube. Однак це застосовується лише в тому випадку, якщо ви не переглядаєте відео. Незалежно від того, переглядаєте ви відео чи ні, ваша IP-адреса буде передана на YouTube і рекламну мережу Google Doubleclick. Якщо під час відвідування нашого веб-сайту ви ввійшли за допомогою існуючого облікового запису користувача YouTube, YouTube може пов’язати відвідування нашого сайту з вашою поведінкою користувача. Зверніть увагу, що ми, як постачальник веб-сайтів, не отримуємо інформації щодо вмісту переданих даних або того, як YouTube використовує ці дані, і не маємо можливості додатково обмежити передачу даних YouTube та їхнім партнерам.

Постачальником є YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.

Більше інформації про захист даних у Google Inc можна знайти на:https://policies.google.com/privacy?hl=uk&amp%3Bgl=ua.

15.2. Vimeo

На нашому веб-сайті є вбудовані відео, які зберігаються та можуть переглядатися на платформі Vimeo. . Відеоролики Vimeo, створені й вбудовані нами, використовуються з параметром захисту від відстеження дій користувача Do-No-Track. Це означає, що дані, перелічені в пункті 2, передаються до США через браузер/плагін vimeo, лише якщо ви дійсно відтворюєте відео (наприклад, натискаючи кнопку запуску відео). Натискання на відео та подальше відтворення відео означає електронну згоду відповідно до ст. 7 у поєднанні з пунктом 1а ст. 49 Загального регламенту про захист даних. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який момент за допомогою наших налаштувань файлів cookie за посиланням: https://www.timocom.com.ua/.

(3) Якщо ви відвідуєте наш веб-сайт, Vimeo отримує інформацію про те, що ви відвідали відповідну підсторінку, а також дані, перелічені в розділі «Використання інформації». Це відбудеться незалежно від того, чи є у вас акаунт користувача Vimeo. Якщо у вас є акаунт користувача Vimeo, і ви ввійшли до нього під час відвідування нашого веб-сайту, дані будуть безпосередньо пов’язані з вашим акаунтом користувача. Якщо ви не хочете, щоб ці дані пов’язували з вашим акаунтом користувача, вийдіть з акаунта перед початком перегляду відеоролика.

(4) Vimeo використовує ці дані для створення профілю користувача, а також для рекламних цілей, дослідження ринку або для забезпечення належної розробки своїх веб-сайтів. Vimeo також передає та ділиться вашими даними з іншими третіми сторонами. У вас є змога заперечити проти створення профілю користувача. Однак ви маєте надіслати це заперечення безпосередньо в Vimeo (Vimeo, Inc., Attention: Data Protection Officer, 555 West 18th Street, New York, New York 10011; ).Privacy@vimeo.com

(5) Vimeo відповідає вимогам щодо захисту даних, встановленим для Європейської економічної зони та Швейцарії, щодо збору, використання, передачі, зберігання та іншої обробки персональних даних з Європейської економічної зони, Сполученого Королівства та Швейцарії. Будь-яка передача персональних даних третій країні або міжнародній організації підлягає належним гарантіям, як описано в статті 46 Загального регламенту про захист даних.

(6) Політика конфіденційності Vimeo містить додаткову інформацію про тип та обсяг обробки даних. Додаткові права, параметри налаштувань та іншу інформацію щодо захисту ваших даних можна знайти за адресою: https://vimeo.com/privacy.

 

16. Посилання для соцмереж

На наших веб-сайтах є посилання на Facebook, Twitter, Xing, LinkedIn та Instagram. Це не плагіни соціальних мереж, а просто посилання на нашу присутність на цих платформах. Якщо ви натиснете на одне з цих посилань, ваша IP-адреса буде передана операторам відповідної платформи. Якщо ви користуєтеся одним із цих сервісів і ввійшли у свій обліковий запис, можливо, оператор соціальної медіа-платформи запише інформацію про вашу поведінку в Інтернеті. Передача вашої IP-адреси оператору веб-сайтів, про які йде мова, необхідна з технічної точки зору та стосується всіх веб-сайтів.

 

17. Плагіни соціальних мереж

Зараз ми використовуємо наступні плагіни соціальних мереж:

17.1. Facebook Plugins

Плагіни Facebook можна розпізнати за логотипом Facebook або кнопкою «Подобається» на нашій сторінці. Ви можете знайти короткий перелік плагінів Facebook тут: http://developers.facebook.com/docs/plugins/.

Коли ви відвідуєте наш веб-сайт, плагін створює пряме з’єднання між вашим браузером і сервером Facebook. Потім Facebook отримує інформацію про те, що з вашої IP-адреси відвідали наш веб-сайт. Якщо ви натискаєте кнопку «Подобається» або «Подобається цій сторінці» або кнопку «Поділитися» під час входу у свій обліковий запис Facebook, ви можете зв’язати вміст нашої сторінки (Facebook) зі своїм профілем у Facebook та/або поділитися ним з іншими користувачами Facebook. Це дозволяє Facebook прив'язати відвідування нашого веб-сайту до вашого облікового запису Facebook. Крім того, Facebook може надсилати додаткові файли cookie у ваш браузер. Зверніть увагу, що ми, як провайдер веб-сайту, не отримуємо інформації про зміст даних або про те, як Facebook використовує ці дані. Якщо ви не хочете, щоб Facebook зв'язував відвідування нашого веб-сайту з вашим обліковим записом Facebook, вийдіть з Facebook перед відвідуванням нашого веб-сайту.

17.2. Instagram

Якщо ви переходите на одну зі сторінок нашого веб-сайту, яка містить плагін Instagram, ваш браузер створює пряме підключення до серверів Instagram. Потім Instagram отримує інформацію про те, що ваш браузер відкрив відповідну сторінку на нашому веб-сайті, навіть якщо у вас немає профілю Instagram або ви не ввійшли в Instagram. Ця інформація (включаючи вашу IP-адресу) надсилається вашим браузером безпосередньо на сервер Instagram у США та зберігається там. Якщо ви ввійшли в Instagram, Instagram може зіставити відвідування нашого веб-сайту з вашим обліковим записом Instagram. Якщо ви взаємодієте з цими плагінами, наприклад, натискаючи кнопку «Instagram», ця інформація передається безпосередньо на сервер Instagram і зберігається там. Інформація також буде опублікована у вашому обліковому записі Instagram і показана вашим контактам. 

Якщо ви не хочете, щоб Instagram пов’язував дані, зібрані через наш веб-сайт, із вашим обліковим записом Instagram, ви повинні вийти з Instagram перед відвідуванням нашого веб-сайту. Ви також можете заборонити завантаження плагінів Instagram за допомогою доповнень браузера, наприклад, за допомогою script blockers.

17.3. Twitter

За допомогою Twitter і функції ‘re-tweet’ веб-сайти, які ви відвідуєте, підключаються до вашого облікового запису Twitter і стають загальнодоступними для інших користувачів. Це також передає дані в Twitter. Зверніть увагу, що ми, як постачальник веб-сайту, не отримуємо інформації про зміст даних або про те, як Twitter використовує ці дані. 

17.4. XING (Share Button)

Кожного разу, коли ви відкриваєте одну з наших веб-сторінок із функціями XING, створюється з’єднання із сервером XING. Наскільки нам відомо, жодні особисті дані не зберігаються. Ваша IP-адреса не зберігається, а ваша поведінка користувача не аналізується.

17.5. LinkedIn

Кожного разу, коли ви відкриваєте одну з наших веб-сторінок із функціями LinkedIn, створюється з’єднання із сервером LinkedIn. Потім LinkedIn отримує інформацію про те, що з вашої IP-адреси відвідали наш веб-сайт. Якщо ви натиснете кнопку «поділитися» в LinkedIn, увійшовши у свій обліковий запис LinkedIn, LinkedIn може зіставити ваше відвідування нашого веб-сайту з вами та вашим обліковим записом. Зверніть увагу, що ми, як постачальник веб-сайту, не отримуємо інформації про зміст даних або про те, як LinkedIn використовує ці дані.

17.6. YouTube

Якщо ви відвідуєте один із наших веб-сайтів, обладнаних плагіном YouTube, створюється з’єднання із серверами YouTube. Потім оператор YouTube отримає інформацію про те, який веб-сайт ви відвідали.

Якщо ви одночасно ввійшли на YouTube, оператор YouTube дізнається більше про вашу поведінку під час перегляду веб-сторінок. Вийдіть із YouTube перед відвідуванням веб-сайту, якщо ви не хочете, щоб це сталося. Зверніть увагу, що ми, як провайдер веб-сайту, не отримуємо інформації про зміст даних або про те, як YouTube використовує ці дані.

Постачальником є YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.

Більше інформації про захист даних у Google Inc можна знайти на: https://policies.google.com/privacy?hl=uk&amp%3Bgl=ua

 

18. Онлайн-присутність у соціальних мережах

Ми присутні в соціальних мережах і на платформах (наприклад, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+, Xing). За обробку даних у цих мережах і платформах відповідні оператори мереж і платформ разом із TIMOCOM несуть спільну відповідальність.

Ми пропонуємо вам можливість коментувати наші публікації, залишати відгуки або зв’язуватися з нами через соціальні мережі. Ви можете будь-коли самостійно видалити свої внески з нашої фан-сторінки у Facebook та інших платформ.

Facebook та інші платформи зберігають ваші дані як профіль користувача та використовують їх з метою реклами, дослідження ринку та/або дизайну свого веб-сайту з урахуванням потреб. Цей тип аналізу проводиться, зокрема (навіть для користувачів, які не увійшли до системи), для надання реклами на основі потреб та інформування інших користувачів соціальних мереж про вашу активність на нашому веб-сайті. Ви маєте право заперечувати проти створення цього профілю користувача, але ви повинні подати претензію безпосередньо до Facebook; будь ласка, ознайомтеся з інструкціями щодо даних Facebook.

 

19. Ubermetrics

Ubermetrics — це рішення для аналізу вмісту, яке автоматично аналізує та фільтрує великі обсяги тексту.

Ubermetrics Delta обробляє лише загальнодоступну інформацію. Стрічка новин веб-інтерфейсу Ubermetrics містить перелік публікацій стосовно TIMOCOM відповідно до збережених ключових слів. Неминуче здійснюється обробка імен або псевдонімів осіб, які опублікували текст.

Спеціально для використання цього програмного забезпечення в TIMOCOM були запроваджені відповідні технічні та організаційні заходи. 

Обробка даних, таким чином, обмежується необхідним періодом для раціонального використання та оцінки даних, тому дані видаляються не пізніше кінця першого кварталу наступного року.

Передача даних або розміщення даних у третіх країнах не відбувається.

 

20. Використання на основі реклами онлайн

Ремаркетінг/ретаргетінг у Facebook

Ця присутність в Інтернеті використовує індивідуалізовану аудиторію Facebook, яку надає платформа соціальних мереж Facebook. Цей піксель Facebook позначає вас в анонімній формі як відвідувача нашого сайту. Якщо ви потім зайдете у Facebook, ми зможемо використати цю інформацію для надсилання реклами цільовим групам на Facebook Ми, оператори цього веб-сайту, не отримуємо ніяких особистих даних, які стосуються вас, як користувача, або ваших даних на Facebook. Як користувач нашого веб-сайту, ви можете деактивувати інструмент Facebook Custom Audiences тут.

20.2. LinkedIn

На нашому веб-сайті ми використовуємо технологію аналізу та відстеження конверсій від LinkedIn. Використовуючи цю технологію LinkedIn, ми можемо показувати вам рекламу, яка є більш актуальною для вас і базується на ваших інтересах. Крім того, ми отримуємо зведені та анонімні звіти від LinkedIn щодо рекламної діяльності та інформацію про те, як ви взаємодієте з нашим веб-сайтом. Більше інформації про захист даних у LinkedIn можна знайти на:https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy. Ви можете відмінити аналіз вашої поведінки як користувача через LinkedIn, так само як і відображення рекомендації згідно ваших інтересів; для цього клікніть на «Відмова на LinkedIn» (для членів LinkedIn) та «Відмова» (для інших користувачів) на наступному сайті:https://www.linkedin.com/psettings/guest-controls/retargeting-opt-out.

 

21. Обробка ваших персональних даних у країнах за межами ЄС та ЄЕЗ

Ваші персональні дані не оброблятимуться в країнах за межами Європейського Союзу чи Європейської економічної зони, за винятком додатків соціальних мереж: Facebook, Twitter, LinkedIn та Instagram

 

22. Правові підстави для обробки

Тут ви можете знайти короткий виклад законів про захист даних, які використовуються в якості основи для обробки ваших даних.

22.1 Використання в інформаційних цілях

Обробка даних, які автоматично надає нам ваш браузер, є законним інтересом для того, щоб взагалі показувати вам веб-сайт.

 • Art. 6 Abs. 1 (f)) Загальний регламент захисту даних (GDPR)

22.2. Контактна форма та реєстрація

Обробка потрібна для виконання контракту, стороною якого є відповідна особа, або для виконання заходів, необхідних перед виконанням договірних обов’язків, що випливають із запиту, зробленого відповідною особою.

 • Art. 6 Abs. 1 (b)) Загальний регламент захисту даних (GDPR)

22.3. Розсилки новин

Ми надсилаємо нашу розсилку лише після отримання вашої згоди.

 • Art. 6 Abs. 1 (a)) Загальний регламент захисту даних (GDPR)

22.4. Веб-аналіз, використання онлайн-реклами та вбудовування зовнішніх сервісів

Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час і скасувати підписку на розсилку.

З метою реклами, дослідження ринку або відповідного дизайну веб-сайту ми аналізуємо поведінку наших користувачів у наших власних законних інтересах.

 • Art. 6 Paragraph 1(f)) GDPR

22.5. Онлайн-присутність у соціальних мережах

Ця правова основа застосовується до Google Analytics, eTracker, Google AdWords, Bing Ads, Facebook Remarketing/Retargeting, LinkedIn Analysis (використання онлайн-реклами).

Обробка персональних даних користувача здійснюється на основі нашого законного інтересу в ефективному інформуванні користувача та спілкуванні з ним відповідно до Art. 6 Paragraph 1(f)) GDPR. У випадку, якщо користувач запитує дозвіл на обробку даних відповідним постачальником (тобто заявляє про свою згоду, наприклад, встановлюючи прапорець або натискаючи кнопку), правовою основою такої обробки є Art. 6 Paragraph 1(a)), Art. 7 GDPR.

22.6. Безпека інформаційних технологій

Ми також використовуємо технічні та організаційні заходи безпеки для захисту накопичених або зібраних персональних даних, зокрема від випадкового або навмисного маніпулювання, втрати, знищення або нападу з боку неавторизованих сторін. Наші заходи безпеки постійно вдосконалюються відповідно до технологічного розвитку.

Передача ваших персональних даних через контактну форму зашифрована за допомогою технології SSL (https), щоб запобігти доступу неавторизованих осіб.

22.7. Послуга збору заборгованості/Перевірка репутації/Кредитні агенції

(1) Ми пропонуємо клієнтам Marketplace скористатися послугою збору заборгованості. Послуга доступна для всіх клієнтів TIMOCOM і надається компанією TIMOCOM.

(2) Форма замовлення передає інформацію TIMOCOM про кредитора (назву компанії, TIMOCOM ID), про боржника (назву компанії, TIMOCOM ID, якщо існує), адресу (якщо не надано TIMOCOM ID), номер рахунка-фактури, дату рахунка-фактури, несплачену суму, валюту, інформацію про те, що несплачена сума є непогашеною сумою (якщо необхідно) та підставу для позову. Ця інформація передається для обробки випадку збору заборгованості. До того ж, TIMOCOM просить кредитні агентства провести перевірку кредитоспроможності або з’ясувати адресу боржника, щоб звернутися до нього й захистити кредитора від невиконання платежів. Правовою підставою для цього є параграф 1 абзац b) та f) статті 6 Загального регламенту про захист даних (обробка даних для виконання контракту, обробка даних через законні інтереси кредитора).

Вказані вище персональні дані зберігаються до завершення справи про збір заборгованості, тобто до тих пір, поки борг залишається непогашеним і справа розглядається командою збору заборгованості. Потім доступ до даних обмежується, а після закінчення законодавчих періодів їхнього зберігання їх повністю видаляють. Правовою підставою для цього є параграф 3 абзац b) статті 17 Загального регламенту про захист даних у поєднанні з розділом 35 (3) Федерального закону Німеччини про оплату праці державних службовців (Bundesbesoldungsgesetz).

(3) Якщо ми отримуємо дані від кредитних бюро або агентств збору заборгованості, ми також можемо використовувати наданий ними кредитний рейтинг. Кредитний рейтинг – це розрахунок імовірності того, що клієнт зможе сплатити будь-які непогашені суми за договором. Рейтинг створюється на підставі математично та статистично визнаної та перевіреної формули.

Ми співпрацюємо з такими кредитними агентствами та компаніями збору заборгованості:

Bisnode, Creditreform, companycheck, Confidas, Creditsafe, Dun & Bradstreet Czech Republic, a.s., Fonceta OY, Informa, Innolva, KRD, KSV1870 Holding AG, Proff Aksjeselskap, Proff Aktiebolag, Schufa, Virk, Wáberer Hungária Biztosító Zrt. Ми зберігаємо результати кредитного рейтингу на один рік. Правовою підставою для обробки цих даних є параграф 1 абзац b) статті 6 Загального регламенту про захист даних (GDPR).

(4) У рамках договірних відносин ми також передаємо персональні дані SCHUFA Holding AG або Creditreform Düsseldorf щодо подання заявки, виконання та припинення договірних відносин, а також дані про порушення договору або шахрайську поведінку. Правовою підставою для обробки цих даних є параграф 1 абзаці b) та f) статті 6 Загального регламенту про захист даних (GDPR).

SCHUFA та Creditreform Düsseldorf обробляють дані, які вони отримують, а також використовують їх для створення рейтингової оцінки, щоб надавати інформацію своїм контрактним партнерам у Європейській економічній зоні та Швейцарії, а також, можливо, стороннім країнам (за умови прийняття Європейською комісією відповідного рішення щодо зазначених країн). Надана інформація служить серед іншого для оцінки кредитоспроможності фізичних осіб. Незалежно від рейтингу, SCHUFA також підтримує своїх контрактних партнерів створенням профілів для акцентування уваги на підозрілій поведінці (наприклад, щоб запобігти шахрайству при замовленні поштою). Сюди входить аналіз запитів, зроблених контрактними партнерами SCHUFA, для перевірки будь-якої потенційно підозрілої поведінки. Цей аналіз, що проводиться для кожного окремого контрактного партнера, може включати адресні дані, інформацію про те, у зв’язку з чим і якої природи існує запис про публічну особу в загальнодоступних джерелах, де дані відповідають особі, про яку йдеться, а також узагальнена статистична інформація з бази даних SCHUFA. Аналіз не впливає на перевірку кредитоспроможності та кредитний рейтинг. Ви можете знайти більше інформації про заходи, які проводять SCHUFA та Creditreform Düsseldorf на сайтах: https://www.schufa.de/schufa-en/ та www.creditreform.de/duesseldorf/datenschutz.

Правовою підставою для обробки цих даних є Art. 6 (1) Sentence 1 lit f) Загального регламенту про захист даних (GDPR).

 

23. Ваші права: Інформація, виправлення, видалення, обмеження

Ви маєте право в будь-який час безкоштовно отримати інформацію про свої збережені персональні дані, а також право виправити або видалити дані, або обмежити обробку зазначених даних або заперечити проти обробки зазначених даних, а також право на перегляд ваших даних у разі дотримання відповідних вимог захисту даних. Якщо у вас є запитання щодо ваших прав, ви можете зв’язатися з нами в будь-який час або надіслати електронного листа нашому зовнішньому спеціалісту із захисту даних (контактну інформацію див. вище).

В той же час, користувач має право подати скаргу до контролюючого органу, який несе відповідальність за нашу компанію. Це Державний уповноважений землі Нордрейн-Вестфалія з питань захисту даних та свободи розповсюдження інформації: https://www.ldi.nrw.de/metanavi_Kontakt/

Якщо ви надаєте дозвіл на певну обробку даних, ви можете будь-коли скасувати цей дозвіл. Загалом, нам потрібен дозвіл лише в окремих випадках, напр. за надсилання нашої розсилки.

23.1. Можливість заперечення та видалення

Ви можете заперечити проти обробки ваших даних у будь-який час відповідно до Art. 21 (1) GDPR. Ви можете заперечити проти збереження ваших даних у звітах, надіславши нам повідомлення за вказаними контактними даними.

Відкликання згоди не впливає на юридичну силу обробки даних, здійсненої до відкликання згоди.

Ми хочемо зазначити, що TIMOCOM, на жаль, не може вплинути на методи веб-відстеження, які використовуються платформами соціальних мереж за межами нашого веб-сайту. Додаткова інформація щодо захисту даних міститься в деклараціях про захист даних операторів платформ. Ви маєте право вимагати припинення використання таких методів веб-відстеження безпосередньо від операторів соціальних мереж. Якщо ви вимагатимете реалізації цих своїх прав, TIMOCOM пересилатиме запити безпосередньо операторам платформ.

Ви маєте наступні права по відношенню до нас і Платформ щодо персональних даних, які стосуються вас:

 • право на інформацію

 • право на виправлення або видалення

 • право на обмеження обробки

 • право на перенесення даних

 • право на звернення до контролюючого органу щодо захисту даних.

Щоб отримати детальну інформацію про відповідну обробку та варіанти відмови, перегляньте наведену нижче інформацію за посиланнями від різних постачальників.

Однак у більшості випадків буде доцільно зв’язатися безпосередньо з Facebook Ireland Ltd або іншими платформами, оскільки ми не маємо доступу до всіх даних, а також не маємо впливу на всю обробку даних у Facebook та інших платформах. Проте ми будемо раді підтримати вас у реалізації ваших прав щодо Facebook та інших платформ.

Facebook (Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Ireland)

Google/YouTube (Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Irland)

Instagram (Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, USA)

Twitter (Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA)

LinkedIn (LinkedIn Ireland Unlimited Company Wilton Place, Dublin 2, Ireland)

Xing (XING AG, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburg, Germany)

На початок