skip navigation

Короткий огляд всіх новин

Поточні прес-релізи

Жінка перевіряє рахунки-фактури на наявність прострочених платежів.
07.10.2020

Сім найчастіших запитань, що ставлять про збір заборгованості в логістичній галузі

Замовлення доставлено, рахунок-фактуру надіслано. Але оплата не надходить.

Спосіб, в який можна впоратися з простроченими платежами, — це скористатися послугою збору заборгованості. Але багато хто й гадки не має, що вона собою представляє.

Ця стаття в блогу дає відповіді на сім запитань, які задають перед тим, як замовити послугу збору заборгованості.

 

Читати далі >
Затримка платежу: Що робити, якщо клієнт не заплатив?
19.08.2020

Затримка платежу: Що робити, якщо клієнт не заплатив?

Транспортна послуга виконана, а ваш фірмовий рахунок залишається пустим. Як транспортний оператор ви вважаєте, що після доставки вантажу, клієнт оплатить рахунок. Але майже кожна компанія стикається з бізнес-партнером, який сплачує із затримкою або не платить взагалі. Якщо строк платежу минув, ви можете звернутися за порадою до юриста. Але зарано шукати юридичної допомоги, поки ви не вичерпали всі інші можливості. Тут наведено три поради, якими ви як компанія можете скористатися, щоб стягнути борг за несплачені рахунки.

Читати далі >
Вантажні пропозиції в Європі (1-й квартал 2020 року)
04.05.2020

Європейський ринок транспортних послуг надзвичайно стрибає під час кризи через коронавірус

Непевність щодо розвитку подій, викликаних кризою через коронавірус, спричинила швидке зростання транспортних пропозицій на європейському ринку транспортних послуг. «Багато компаній раніше зробили замовлення, бо вони хвилювалися щодо можливого закриття кордонів та інших обмежень у відповідь на ситуацію з коронавірусом», — каже Тілман Феске, бізнес-аналітик у TIMOCOM, з приводу незвичайного підвищення вантажних пропозицій, розміщених на провідній європейській біржі вантажів до середини березня.

Через це TIMOCOM зареєструвала підвищення вантажних пропозицій на 16 % у першому кварталі 2020 року в порівнянні з минулим роком; кількість транспорту з країн ЄС до Італії зросла на 26 %, а до Польщі — на неймовірні 53 %. Особливо високий попит був на вантажівки-рефрижератори. На піку попит на транспорт з режимом контролю температури зріс поверх норми на 50 % з минулого року, як повідомляють оператори біржі вантажів.

Читати далі >

Поточні галузеві статті

Еліза Вирвіч працює у відділі бухгалтерського обліку, фінансів і збору заборгованості компанії Mega Pol Trans у Пілі. Її відділ користується послугою збору заборгованості TIMOCOM для стягування несплачених рахунків-фактур.
19.01.2021

Mega Pol Trans користується послугою, міжнародний збор

Якщо термін платежу минув, а спроба зв’язатися з боржником не допомогла, постачальник послуги збору заборгованості може надати підтримку вашій компанії, якщо потрібно стягнути платіж. Mega Pol Trans, польська транспортна компанія, користується послугою збору заборгованості TIMOCOM з коефіцієнтом успіху до 90 відсотків.

Читати далі >
Співробітники відділу збору заборгованості Юліан ван Ахтер, Жофрей Бладьє та Деніз Бехт надають консультації, піклуються про замовників, виступаючи в ролі посередників та допомагають клієнтам TIMOCOM отримати свої гроші.
17.11.2020

Інтерв’ю зі співробітником послуги збору заборгованості TIMOCOM

Наразі вже багато років TIMOCOM надає послугу збору заборгованості своїм клієнтам, виступаючи надійним партнером у випадку несплачених рахунків. У цьому пості для блогу ми просимо співробітника послуги збору заборгованості TIMOCOM розповісти про свої щоденні завдання, які він виконує, працюючи в міжнародній логістичній галузі. Одне відомо достеменно: робота часто видатна, подекуди важка, проте завжди цікава й різноманітна. Жофрей Бладьє, Деніз Бехт та Юліан ван Ахтер розказують нам про свій досвід, розвіюючи деякі кліше та доводячи, що дипломатія та розуміння здатні прокласти шлях до професійного успіху.

Читати далі >

Контакти для преси

TIMOCOM GmbH
\Звязок з компанією
Timocom Platz 1
DE-40699 Еркрат

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

На початок