Короткий огляд всіх новин

Поточні прес-релізи

09.05.2019

TIMOCOM на transport logistic 2019 в Мюнхені

Еркрат, Німеччина, 09.05.2019 - кожен, хто є в логістиці, буде перебувати на transport logistic 2019 року з 4 по 7 червня, так що, звичайно, TIMOCOM буде на місці в Мюнхені, з їхнім гаслом для цьогорічного виставки: “One system. One network. One future.” Відвідувачі провідної світової виставки можуть відвідати стенд 317/418 в залі A5 з ознайомленням зі стартовою сторінкою спеціалізованої системи, найновішими функціями додатків для смартфону та двостороннім інтерфейсом для транспортних замовлень.

Читати далі >
14.03.2019

TIMOCOM демонструє двозначне зростання: цифрові рішення для транспортної галузі є рушійною силою розвитку.

Еркрат, Німеччина,14.03.2019 TIMOCOM продовжує демонструвати зростання. Оператор Smart Logistics System зареєстрував ще більше видів діяльності протягом останнього року, і не тільки на фрахтовій біржі. IT компанія, що здійснює свою діяльність на території всієї Європи, зробила найбільший стрибок у 2018 р. завдяки додаткам керування замовленнями цифрової логістики.

Читати далі >
14.11.2018

Хто насправді несе відповідальність за безпечне завантаження вантажівок?

За даними Асоціації Страховиків Німеччини (GDV), 70 відсотків вантажівок на дорогах Німеччини захищені неправильно або недостатньо. Обов’язковим є правильний захист вантажу згідно з Законом Німеччини про дорожній рух (StVO) та Комерційним кодексом Німеччини (HGB). Але хто ж в цілому несе за це відповідальність: перевізник, водій чи відправник? І що дійсно включає в себе поняття «безпека завантаження»?  Альфред Лампен, експерт, тренер та автор, дає цінні поради щодо безпечного завантаження в індустрії логістики.

Читати далі >

Медіа

Медіа-бібліотека доступна для візуального збільшення текстів про TIMOCOM та від TIMOCOM Зображення та документи доступні для завантаження у наступних чотирьох категоріях: "Індустрія", "Події", "Компанія" та "Платформа/Сервіси" Інші фільтри, наприклад мова, дозволяють зрозуміле використання медіа-бібліотеки

Перейти до медіа-бібліотеки

Контакти для преси

TIMOCOM GmbH
\Звязок з компанією
Timocom Platz 1
DE-40699 Еркрат

+49 211 88 26 69 34

+49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше