skip navigation

Про TIMOCOM

Наше бачення

Весь TIMOCOM об'єднаний спільним баченням майбутнього логістики. Як FreightTech компанія ми віримо у світ без логістичних перешкод. Таким чином, наша мета полягає в тому, щоб зробити логістику розумною, безпечною та простою. Ми називаємо це майбутнім: Augmented Logistics. Augmented Logistics також є нашою обіцянкою. Ми розуміємо це як розширення, посилення, покращення та вдосконалення в логістиці. Для наших клієнтів це означає, що вони можуть вирішувати свої логістичні проблеми з TIMOCOM у розумний, безпечний та простий спосіб.

Наша історія успіху

Потреба в інноваційних рішеннях – це наша мотивація; те, що завжди вело нас вперед. У квітні 1997 року перевізник Йенс Тірман шукав загальноєвропейську платформу для надання транспортних послуг. Проте, він не знайшов те, що шукав і тому вирішив створити таку платформу сам! В результаті з’явилась компанія TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Після роботи та на вихідних компанія почала розвивати власну біржу вантажів і транспорту. Те, що колись почалось як проста ідея, сьогодні перетворилось у одного з найбільш успішних спеціалістів у сфері даних та інформаційних технологій для європейської транспортної та логістичної галузі. У 2018 році TimoCom Soft- und Hardware GmbH змінив свою назву на TIMOCOM GmbH.

Наша пропозиція

Як початківець та провідник у європейській системі логістики, ми пропонуємо Європі першу Smart Logistics System з більше ніж 750,000 пропозицій по перевезенню вантажів і вільного транспорту, які завантажуються та опрацьовуються кожного дня. Наша нейтральна мережа складається з понад 45,000 перевірених компаній, які також є частиною системи. Ця нейтральність є важливою перевагою, адже операції можна проводити безпосередньо між партнерами за договором.

Наша різноманітність

Завдяки нашій спеціалізації та міжнародності сьогодні більш ніж 500 працівників з більш ніж 30 країн працюють і у нашому головному офісі в Німеччині, місті Еркрат, поблизу Дюссельдорфу та у представництвах Польщі, Чеській Республіці та Угорщині. Засновник компанії Йенс Тірман керує разом зі своїм сином, Тімом Тірманом, які поєднують великий досвід управління та нові перспективи, адже сімейна компанія рухається вперед. Разом ми вже можемо поглянути на чимало успішні корпоративні досягнення.

TIMOCOM в цифрах

500+

працівників (всього)

30+

країн (працівників)

82,8

мільйон Євро доходу

23

роки досвіду в IT

4

місце розташування

45 тисячі +

міжнародних клієнтів

Цифри станом на: 08/2020

TIMOCOM – факти і цифри

Назва TIMOCOM Sp. z o.o.
Керівництво Jens Thiermann, Tim Thiermann
Службовці Більше 500 працівників з понад 30 країн
Головний офіс компанії Timocom Platz 1, DE-40699 Erkrath
Представництва Польща, Чеська Республіка, Угорщина
Прибуток 82.8 мільйонів Євро (фінансовий рік 2019)
На початок