Hermes Forwards Srl.

Компанія Hermes Forwards Srl. – транспортна та вантажна компанія, яка працює в Румунії. Команда з 20 осіб має широкий і визнаний досвід на румунському та європейському ринку перевезень. Організація працює по всій Румунії, з пунктами в Бухаресті, Тімішоарі, Деві, Сату-Маре та Меркуреа Чіку. Їхня мережа дорожніх перевізників гарантує розвинуту, надійну та визнану якість. Вони мають доступ до парку більш ніж 2000 вантажівок щодня. Серед їх партнерів – міжнародні компанії, а також малі та середні компанії з усієї Європи.

TC: Чи не могли б ви описати випадок, коли ділову проблему було успішно вирішено завдяки міжнародній послузі збору заборгованості компанії TIMOCOM?

Csaba Török: Ми можемо перелічити безліч історій успіху, а точний коефіцієнт результативності складає 93,75%. Ми знаємо багато випадків, де з вашою допомогою зібрана сума становила понад 10,000 євро. Оскільки наша співпраця тривала, мої колеги навчилися працювати з вашими співробітниками, і це допомогло нам швидше та ефективніше закрити кілька суперечних справ. Звичайно, сума в повному об’ємі не завжди виплачується одразу, проте все ж виплачується в розстрочку, що ми вважаємо успіхом.

TC: Як ви вирішуєте, що суперечний випадок вам не по силах і слід покластися на міжнародну послугу збору заборгованості компанії ТІМОСОМ? І як наша послуга збору заборгованості пропонує рішення, які допомагають уникнути довгих судових справ?

Csaba Török: Ми відправляємо до міжнародного відділу збору заборгованості заборгованості будь-яку справу, де перевищено термін платежу на 30 днів і по якій у нас нема жодних відомостей про сплату. Зазвичай ми звертаємося по допомогу, коли справа стосується міжнародних партнерів, бо міжнародна команда більш ефективно працює в інших країнах. Ми дійсно вважаємо додаткову послугу більш швидким, ефективним, прозорим і конкретним способом вирішення різних питань.

На початок