Mega Pol Trans

Компанія «Mega Pol Trans» користується послугами міжнародної служби стягнення боргів компанії TIMOCOM

Перевезення виконане, а рахунок-фактура не оплачена

Елайза Вирвіч працює в бухгалтерії в компанії «Mega Pol Trans» у м. Піла «Коли йдеться про гроші, не буває нудно. Навпаки. Ми думаємо, що як тільки транспортна послуга надана та всі товари доставлені, оплата за виконані послуги повинна бути здійснена в межах періоду, який передбачений договором, та який вже вважається достатньо довгим. Проте, так трапляється не завжди», — каже Вирвіч. Прострочені платежі є великою проблемою для транспортних компаній. Щоденні витрати транспортної компанії дуже великі, а багато випадків несплати можуть призвести до фінансових проблем та, найгірше, навіть банкрутства. «Потрібно детально оцінювати ситуацію перед передачею справи до суду: це потребує значних коштів, а сам процес є довготривалим. Ми із задоволенням працюємо з нашими клієнтами та піклуємося про наші ділові стосунки, проте ми не благодійна організація і як будь-яка інша компанія очікуємо оплати за свою роботу. Перш за все, ми пишемо чи телефонуємо з проханням оплатити наш рахунок. Якщо це не допомагає, ми залучаємо міжнародну послугу збору заборгованості компанії TIMOCOM. Ми маємо великий досвід роботи з TIMOCOM, оскільки є декілька місяців, коли нам доводиться надсилати до TIMOCOM декілька замовлень для стягнення боргів. Ми дуже цінуємо цю послугу, особливо коли коефіцієнт результативності складає майже 86 відсотків. Більш того, це питання витрат: якщо сума велика, а справа може бути вирішена без звернення до суду, тоді варто скористатися такою можливістю. Таким чином, ми зберігаємо час та гроші. Якщо сума невелика, ми ще більше зацікавлені в тому, щоб уникнути будь-яких справ у суді та додаткових витрат. Оскільки міжнародна послуга збору заборгованості компанії ТІМОСОМ не дорога, вона є оптимальним способом стягнення простроченої дебіторської заборгованості або отримання відомостей про шанси на успішний результат», — говорить Вірвіч.

Корисна співпраця з TIMOCOM

Міжнародний відділ збору заборгованості компанії TIMOCOM, очолюваний адвокатом компанії Александером Обелем, задіюють, коли перевищено термін оплати або коли всі зусилля клієнта не принесли позитивного результату. Команда підтримує тісний зв’язок із кредитором, тож він може безпосередньо бачити перебіг справи. Швидкі дії, доступ до великої кількості інформації та досвід міжнародного стягнення боргів TIMOCOM дозволяють або швидко стягнути претензію, або визначити найкращі дії. «Це дуже важливо, оскільки управління дебіторською заборгованістю є значною частиною діяльності компанії. Не варто займатися цим самому. Ціна за відсутність необхідного часу або брак знань для вирішення таких ситуацій може бути високою. Shvydki diyi, dostup do velykoyi kilʹkosti informatsiyi ta dosvid mizhnarodnoho styahnennya borhiv TIMOCOM dozvolyayutʹ abo shvydko styahnuty pretenziyu, abo vyznachyty naykrashchi diyi. «Tse duzhe vazhlyvo, oskilʹky upravlinnya debitorsʹkoyu zaborhovanistyu ye znachnoyu chastynoyu diyalʹnosti kompaniyi. Ne varto zaymatysya tsym samomu. Tsina za vidsutnistʹ neobkhidnoho chasu abo brak znanʹ dlya vyrishennya takykh sytuatsiy mozhe buty vysokoyu.

Наслідки для платників із заборгованістю

Ефективність міжнародної послуги збору заборгованості компанії ТИМОСОМ базується на простому механізмі: коли, незважаючи на платіжні нагадування від контрагента та зусилля з боку компанії ТІМОСОМ, боржник все ще не бажає залагоджувати претензії, його доступ до платформи ТІМОКОМ відкликається. Це відповідає інтересам понад 135,000 користувачів платформи TIMOCOM. Компанія TIMOCOM надає великого значення справедливості та чесності у бізнесі і вважає цей захід гарантією необхідної поведінки на транспортній платформі. Зрештою, цей результат сприяє збереженню високих стандартів платформи TIMOCOM.

Транспортна платформа має міжнародний характер. Для пані Вирвіч це дуже важливо, адже неприємні фінансові питання вирішуються експертами: відповідною мовою та без потреби залучення іноземних юристів. «Міжнародна послуга збору заборгованості компанії TIMOCOM — наче додатковий відділ компанії «Mega Trans Pol», який гарантує піклування про фінансові питання належним чином», — пояснює вона. Пані Вирвіч закінчує свій робочий день приблизно о 16:00, але в неї є безліч речей, які слід завершити, а також розклад наступного дня — у транспортній сфері немає місця відпочинку. Завдяки міжнародній послузі збору заборгованості компанії ТІМОКОМ у неї тепер принаймні на одну проблему менше.

На початок