MEM BAU Srl.

MEM BAU Srl. була заснована як сімейна компанія в 2005 р. Компанія вже є однією з найпомітніших на румунському ринку. Як дилерський бренд для великих будівельних компаній вони продають понад 10,000 видів продукції.

У 2013 році компанія заснувала новий підрозділ MEM BAU Express, який завдяки чудовій команді спеціалістів став динамічно зростаючою транспортною компанією. Основний профіль – національні та міжнародні перевезення, якість та висока продуктивність яких гарантує парк транспортних засобів, що постійно розширюється.

Ми попрохали Кітті Гатвані, менеджера з логістики, сказати кілька слів про міжнародну послугу збору заборгованості компанії TIMOCOM.

TC: Коли ви почали користуватися нашою послугою збору заборгованості?

ХК: Ми дізналися про послугу збору заборгованості, коли у 2013 році підписали контракт із компанією TIMOCOM. Через шість місяців ми звернулися до відділу збору заборгованості компанії TIMOCOM по допомогу з конкретним випадком, в результаті чого ми отримали гроші, які нам заборгували. Існує декілька компаній, від яких ми лише отримуємо платіж після користування послугою збору заборгованості, але ми працюємо з ними, адже знаємо, що вони виплатять свої борги.

TC: Чи вважаєте ви співпрацю успішною, чи, можливо, ви хочете поділитися успішною історією?

ХК: Ми розглядаємо кожен борг, стягнутий за допомогою міжнародної послуги збору заборгованості, історією успіху. Але хотілось би виокремити один випадок, який можна розглянути як часткову історію успіху, оскільки договір із партнером було скасовано, перш ніж ми змогли отримати всю суму; проте ми змогли отримати 65% загальної суми протягом 2 місяців, тобто більше ніж 6000 євро з вашою допомогою.

TC: Який у вас досвід з нашими послугами?

ХК: Завдання на перевезення, яке не оплатили, — марно витрачений час. Ось чому для нас надзвичайно важливо, щоб платформи, які ми використовуємо, мали відділи, які полегшують збір заборгованості за несплачені рахунки. Наша компанія повністю задоволена міжнародною послугою збору заборгованості компанії TIMOCOM, і я рекомендую клієнтам TIMOCOM користуватися нею! Це дає компанії відчуття безпеки; з компанією ТИМОСОМ ви знаєте, що ви в надійних руках.

На початок