«Відкриття складської біржі TIMOCOM стало для нашої компанії справжнім поворотом долі».

Як транспортно-експедиторська компанія з Баварії знайшла нове складське приміщення в одне натискання кнопки

«Більшість людей, хто не з цієї місцевості або не зайняті в галузі, гадки не мають, що в нас є порт», – каже Олівер Мьорінг, повноважний представник і менеджер по закупівлях з Germatrans у Нюрнбергу, другому за розміром місті Баварії. «По суті наш порт – це вантажно-логістичний центр усієї південної Німеччини. Просто неможливо було обрати краще місце для нашого головного офісу». Компанія Germatrans знаходиться на Роттердамер Штрассе в промисловому районі Нюрнберга. Це транспортно-експедиторська компанія, яка займається відправленням та отриманням вантажів із країн Скандинавії. Компанію було засновано в 1984 році: тоді вона забезпечувала транспортні послуги та зберігання на території Німеччини.

Напрямок діяльності змінився в бік Скандинавії в 1999 році, коли чинний генеральний директор Germatrans Йохен Рьослер зайняв свою посаду. На той час він уже працював зі скандинавським ринком, тому й зосередився на розширенні бізнесу в цьому напрямку. «Так, і саме тоді справи пішли», – каже Рьослер. Те, що починалося з трьох машин у власності компанії й шістьох підрядників у Скандинавії, виросло в парк із 30 вантажівок, що належать як компанії, так і зовнішнім підрядникам. «Наразі в нас 25 працівників», – додає Рьослер.

Немає складського приміщення, але повно ідей

До недавнього Germatrans щастило користуватися місцевим складським приміщенням за їхньою адресою, яке належало бізнес-партнеру. Однак через структурні зміни стало неможливим його використання й надалі. Їм було потрібне рішення – і швидко. «Ми були клієнтами TIMOCOM майже протягом 20 років, тож нам негайно спало на думку: як вони можуть допомогти». Мьорінг не розраховував знайти складську біржу пропозицій у Smart Logistics System. «Те, що ми знайшли її, було скоріше випадковим, але стало для нашої компанії справжнім поворотом долі».

Він швидко дізнався, що Germatrans може скористатися складською біржею TIMOCOM, щоб переглянути різні складські приміщення в Нюрнбергу та поза його межами. Існувало багато варіантів пропозицій і було легко відправляти запити. Мьорінг: «Запропоновані приміщення на складській біржі виглядали чудово, їх було легко переглядати. Оголошень було повно, але можна було звузити пошук, щоб ми змогли знайти те, що треба». І це невипадково. Шанси знайти відповідного постачальника на складській біржі зростають пропорційно кількості користувачів. На сьогодні складська біржа TIMOCOM – це найбільша мережа пропозицій із найрізноманітнішими просторами для зберігання в Європі. Користувачі Системи автоматично отримують доступ до складської біржі і, тому, потенційно, до більш ніж 7000 постачальників складів з 44 європейських країн.

Швидкі рішення навіть із особливими вимогами

«Відповідь надійшла дуже швидко. Ми встигли зв’язатися лише з кількома компаніями. За тиждень ми знайшли новий склад, не дивлячись на те, що в нас були особливі вимоги до приміщення», – каже Мьорінг. Саме ці особливі вимоги робили нелегкою справу заміни складу для Gematrans. Один з їхніх клієнтів мав регулярно надсилати співробітників на склад, щоб забирати товари з палет, які там зберігалися. І це було проблемою для більшості компаній. Вони не хотіли пускати зовнішній персонал до своїх складських приміщень. А в компанії Spedition Maierl, нового партнера Germatrans, з цим не було проблем. «Якщо компанія має особливу вимогу, ми завжди перевіряємо, чи її можна виконати, ми ніколи не відмовимо відразу», – пояснює Марк-Олівер Маєрл, генеральний директор транспортно-експедиторської компанії. Крістіан Старк, повноважний представник Spedition Maierl, продовжує: «На сьогодні ми завжди були в змозі задовольнити більшість вимог наших клієнтів». Враховуючи вимогу Germatrans. Партнерство почалося лише цього року, але воно вже принесло багато подяк за позитивний досвід, якого набули на сьогодні обидві компанії. Відтепер і надалі всі потреби Germatrans у складських приміщеннях задовольнять склади й логістичний простір, що належать Spedition Maierl. «Сподіваємося, що це ще на 30 років», – каже Мьорінг, посміхаючись.

Дізнайтеся більше, як користуватися складською біржею та її функціональними можливостями з статті сектору.

На початок