19.10.2016

Виставка IАА "Комерційний автотранспорт" 2016: Винахідливо цифрова

Транспортна платформа компанії TimoCom в часи змін

(2)

 Еркрат, Німеччина, 19-10-2016 - Постачальник ІТ-послуг компанія TimoCom була експонентом на 66-й виставці-ярмарку МАА "Комерційний автотранспорт" у Гановері. На провідній світовій виставці-ярмарку транспорту, логістики та мобільності відразу стало очевидним, що найбільша транспортна платформа в Європі готова до майбутнього цифрової логістики.

Подією року стала компанія TimoCom

Девіз МАА для 2016 року - "Рухомий ідеями". Компанія TimoCom зробила акцент на цій концепції і представила вже винятково обмірковану нову функцію в рамках найбільшої транспортної платформи Європи: функція завантаження і вивантаження, інтегрована до бізнес-каталогу, для часто запитуваних документів, що робить їхню відправку факсом та електронною поштою анахронізмом. Головною цьогорічною темою виставки-ярмарку стало мегатрендове використання цифрових технологій і лаштунок "Документи" компанії TimoCom став ще однією віхою виставки.

 

Транспорт і логістика безмежні

На додаток до приблизно чверті мільйона зацікавлених відвідувачів, чітко простежувалася ще одна деталь: цього року виставка-ярмарок набула ще ширшого міжнародного характеру, ніж будь-коли раніше. З 215000 відвідувачів, кожен третій був іноземного походження, що дуже потішило членів багатомовної виставкової команди компанії TimoCom, які могли розмовляти з відвідувачами стенда в затишній атмосфері. Прес-секретар компанії Марсель Фрінґс пояснює цей аспект: Як загальноєвропейська транспортна платформа, нам дуже просто встановити нові контакти і знайомити їх з багатьма перевагами платформи TimoCom, а також активно підтримувати наших клієнтів на шляху до логістики 4.0 на їхній рідній мові.

Транспортна платформа компанії TimoCom пропонує додану вартість кожному, хто зайнятий у транспортній галузі. Транспортні аґенції, експедитори, а також виробничі і торгові компанії на виставці-ярмарку в Гановері переконались, що виставковий стенд компанії TimoCom став родзинкою галузі цього року.

Детальніше ознаймитися з компанією TimoCom можна на її веб-сайті: www.timocom.com.ua

Завантажте прес-реліз
На початок