20.07.2016

Компанія TimoCom нагороджена призом "Кращий бренд" вже 8-й раз

IT компанія з Еркрата виграла в голосуванні читачів ділових часописів видавництва ETM у категорії "Фрахтові біржі".

(1)

Еркрат, 2016-07-X20 – Це офіційно: Компанія TimoCom знову нагороджена призом "Кращий бренд" в категорії "Фрахтові біржі". Чітачі німецьких ділових часописів Lastauto Omnibus, Trans Aktuell та FERNFAHRER щороку голосуванням обирають найкращі комерційні транспортні засоби і бренди.

Нагорода, яка була заснована видавництвом ETM, вшановує зусилля в розробці іноваційних виробів і послуг для транспортної галузі. Комерційний директор Крістоф Тесінга прийняв нагороду під час святкової церемонії в Штутґарті, Німеччина: Приз "Кращий бренд" є і завжди буде великою честю для нас. Він завжди є підтвердженням того, що наша відданість була варта цього. Цього року це безумовно ще і символ того, що прямі контакти з клієнтами мають зворотний зв'язок".

 

Дружня і прозора

Одна з причин, аби проголосували за цю ІТ-компанію, як сказав пан Тесінга, це прямий зв'язок з нашими клієнтами. Щодня понад 50 міжнародних співробітників зв'язуються з 2000 користувачів послуг компанії TimoCom для пояснень щодо функцій платформи або відповісти на запитання щодо транспортного бізнеса. Що стосується соціальних мереж, сторінка компанії TimoCom у Facebook стала найважливішим каналом, що дозволяє залишатися в контакті з її клієнтами в режимі реального часу. "Нема нічого переконливішого за пряму і особисту відповідь у зворотному зв'язку," пояснює експерт з маркетингу. "Наші співробітники, що відповідають за соціальні мережі, регулярно опитують наших клієнтів на нашій транспортній платформі для зворотного зв'язку."

 

Цей цифровий обмін не тільки мотивує клієнтів, але й підвищує ступінь задоволеності брендом, а ще є частиною головних принципів компанії і тому є важливим для співробітників. І не дивно, що співробітник TimoCom обіцяв стрибнути в костюмі в воду з 5-метрового трампліну в разі присудження призу знову. Переконайтесь, що він і насправді стрибнув - звісно, на сторінці компанії TimeCom у Facebook!

 

Додаткові відомості про компанію TimoCom можна знайти на сайті www.timocom.com.ua

Завантажте прес-реліз
На початок