07.07.2017

Найкращий бренд 2017: TimoCom отримує нагороду ETM

Дві краще однієї: Спеціалісти IT схвильовані подвійною відзнакою

(1)

Еркрат, Німеччина, 07.07.2017 – Читачі ETM Verlag обрали: ввечері 21 червня, TimoCom, спеціалісти IT сфери отримують нагороду як найкращий бренд у категорії «Фрахтова біржа» 9 раз підряд, на офіційній церемонії у м. Людвізбург. На додачу, постачальник найбільшої транспортної платформи Європи посів третє місце у новій категорії «Платформа логістики».  Наостанок, TimoCom  стояв на одній трибуні переможців поруч з глобальними компаніями Daimler та Bosch.

Нагорода ETM відмічає відданість розвитку інноваційних продуктів та послуг для логістичної та транспортної індустрії. Всього 11,413 читачів з eurotransport.de, lastauto omnibus, trans aktuell та FERNFAHRER проголосували, та всі погодились, що:  TimoCom знову найкращий бренд у категорії «Фрахтова біржа».  Призи читацьких симпатій ETM були для TimoCom цього року були ще більш результативними: IT спеціалісти посіли 3 місце у новій категорії «логістична платформа». Завдяки цій особливій нагороді стає зрозуміло: клієнти знають, що TimoCom допоможе їм орієнтуватись у цифровій трансформації, і що TimoCom  швидко реагує на різні вимоги всіх учасників логістичного ланцюжка.

Пелажі  Мепін, начальник відділу маркетингу TimoCom, прийняла нагороду ETM у замку Людвігзбурга. «Ця нагорода – для нас доказ того, що ми продовжуємо розвивати та оптимізувати платформу TimoCom, щоб відповідати потребам наших клієнтів та їх особистим вимогам.  Крім того, нагорода у новій категорії «Логістична платформа» - знак, що ми вдосконалили перехід від простої фрахтової біржі до широкої транспортної платформи, яка включає в себе корисні додатки для всіх учасників транспортної індустрії.  Ще раз дякуємо всім читачам ETM та відданим клієнтам TimoCom!»

Нове на TimoCom: TC Transport Order®

Що стосується розвитку інноваційних товарів та послуг  - TC Transport Order® доступний на транспортній платформі з початку липня.  Новий додаток оцифровує транспортні замовлення та дозволяє більш ніж 120,000 користувачів виконувати транспортні операції в цифровому форматі, прямо на транспортній платформі TimoCom.

З цим та іншими інноваціями, TimoCom надіється знову отримати нагороду ETM у наступному році.

Додаткові відомості про компанію TimoCom можна знайти на сайті www.timocom.com.ua

Завантажте прес-реліз
На початок