07.09.2016

Нова функція в межах транспортної платформи

На виставці IAA "Автомашини для комерційних перевезень" 2016 року компанія TimoCom представляє головну подію року.

(1)

Еркрат, 07.09.2016 - Найвищий приорітет для компанії TimoCom як постачальника ІТ-послуг - безперервна оптимізація транспортної платформи. Такі теми, як розвиток автоматизації, створення мереж і розповсюдження цифрових технологій мають величезне значення для індустрії транспорту та логістики - особливо за часів Логістики 4.0. Усе це вимагає від транспортної платформи компанії TimoCom забезпечити інноваційні ідеї для вирішення проблем в майбутньому. Тому саме тепер найновіша функція, яка розроблена компанією TimoCom, готова до запуску у роботу. На виставці IAA "Автомашини для комерційних перевезень" 2016 року наша компанія безпосередньо представить свою головну подію року.

IAA "Автомашини для комерційних перевезень" запрошує всіх, хто працює в галузі транспорту і логістики, до Ганноверу з 22 по 29 вересня 2016 року. Компанія TimoCom радо підхоплює і цілком підтримує цьогорічний слоган виставки IAA "Нами рухають ідеї". "З нашої справедливої подією, ми рухаємо у перед цифрове перетворення нашої транспортної платформи, що створює клієнтам підход для логістики 4.0", Марсель Фрінгс, головний представник TimoCom, повідомляє.

Приходьте до найновішого стенду компанії TimoCom

У залі 13, на стенді C32, команда компанії TimoCom представляє новітню функцію, яка значно спрощує обробку комерційних даних для понад 110,000 щоденних користувачів найбільшої транспортної платформи Європи. В будь-який час можна буде звернутися до нашої команди, аби отримати відповіді на запитання, і, звичайно, ми радітимо нагоді допомогти відвідувачам та майбутнім клієнтам в їхніх спробах безпосередньо випробувати платформу і ознайомитися з   її корисними додатками і новою функцією.

Відвідання виставкового стенду компанії TimoCom абсолютно необхідне для вантажних експедиторів і представників транспортних підприємств, вантажовласників, а також для надавачів транспортних і логістичних послуг. Колектив компанії TimoCom дружньо запрошує всіх, хто бере участь в транспортних перевезеннях, на щиру особисту розмову про успіхи в справах і для з'ясування, як саме компанія TimoCom може в цьому посприяти.

Цього року вперше IAA Автомашини для комерційних перевезень запропонує новий мережевий портал Match & Meet. Це дозволяє експонентам і відвідувачам об'єднатися в мережу разом або організувати зустріч на виставковому стенді до відкриття ярмарку. Компанія TimoCom також зареєстрована на порталі як експонент. Гарна можливість познайомитися з постачальником ІТ-послуг до виставки.

Детальніше ознаймитися з компанією TimoCom можна на її веб-сайті: www.timocom.com.ua

Завантажте прес-реліз
На початок