07.04.2017

Новий блог-сервіс від компанії TimoCom робить користувачів більш кмітливими

Тепер ви можете знайти поради та рекомендації для транспортної платформи в Бібліотеці Оновлень TimoCom

(1)

Еркрат, Німеччина, 07.04.2017 – оператори організації закупівель, експедитори та транспортні компанії використовують TimoCom щоденно, щоб знайти або запропонувати перевезення вантажу і доступну вантажопідйомність. Проте багато хто не знає всієї функціональності і, отже, втрачає можливість отримати більше від свого бізнесу. Новий блог компанії "Update Pool" TimoCom дуже допомагає.

"Людина може зберегти набагато більше часу та збільшити оборот, якщо використовується весь потенціал транспортної платформи" пояснює Гуннар Гберк, спікер компанії TimoCom's У  блог-сервісі  TimoCom "Update Pool" відтепер з'явився швидкий засіб. На цій сторінці постачальник ІТ-послуг пояснює всі нововведення, а також основи транспортної платформи  У доповнення до покрокових інструкцій включаються скріншоти із додатку – користувачі можуть дивитися короткі уроки. За даними Гбурек, назва "Бібліотека оновлень" описує точне призначення блог-сервісу: На сторінці представлена бібліотека корисної інформації щодо використання транспортної платформи, що одночасно тримає користувачів в курсі останніх новин.

Топ-запити клієнтів -  це частина нашої щоденної роботи

Більшість оновлень – це здійснення запитів на оптимізацію клієнтів компанії TimoCom Інакше кажучі, вони активно формують власну систему роботи Якщо це більш цілеспрямований пошук, планування маршруту або створення шаблонів (з додатковими знання, отриманими із "Update Pool"), користувачі TimoCom зможуть швидше укладати свої транспортні договори, легше і безпечніше.  Наприклад, клієнти із галузі виробництві і торгівлі можуть описувати свої пропозиції щодо вантажних перевезень більш детально із зазначенням усіх місць завантаження і розвантаження. Ці подробиці допомагають експедиторам зрозуміти, чи можуть вони виконати транспортне замовлення чи ні, економлячи час на телефонні питання, що дозволяє їм швидше знайти правильне замовлення. Щоденно на транспорту платформу вноситься до півмільйона пропозиції щодо вантажних перевезень і транспортних засобів, така точність має велике значення. Ще одне покращення, на яке нас надихнув відгук клієнта, – це пошук в області вантажних транспортних засобів на окремі дати або певний період. Тепер клієнти можуть планувати весь свій тиждень з одним пошуковим запитом. Це усуває необхідність індивідуальних запитів, які займають багато часу.

Оновлення, особливості, основи – все як на долоні

Клієнтів TimoCom і будь-кого зацікавленого у тому, де можна знайти нові можливості і як їх можна використовувати, регулярно інформують на updatepool.timocom.com.

Дізнайтесь більше інформації про TimoCom на  www.timocom.com.ua і updatepool.timocom.com

Завантажте прес-реліз
На початок