09.05.2017

Новий додаток TC Transport Order® компанії TimoCom

Транспортна платформа перетворена на операційну платформу

(2)

Еркрат, Німеччина, 9.5.2017 - Секрет розкритий Компанія TimoCom посилює найбільшу транспортну платформу Європи новим додатком! Із релізом влітку,  TC Transport Order® забезпечує для більш ніж 120 000 користувачів виконувати всі операції на платформі в цифровій формі На цьому етапі компанія TimoCom досягає значної додаткової вартості шляхом оптимізації цифрового процесу для своїх клієнтів.

 

З новим додатком, ділові партнери безпосередньо на транспортній платформі спочатку вирішують свої справи із транспортними замовленнями, що робить цифрову мережу між клієнтом та виконавцем суттєво ефективнішою Впровадження TC Transport Order® робить значний внесок в цифровий розвиток транспортної платформи.  Для наших клієнтів це означає значну економію часу, а також зменшення витрат на виробництво завдяки безперервним цифровим операціям та уникненням медійного переривання, пояснює Гуннар Гбурек, речник компанії TimoCom.

Надавайте запити в цифровому вигляді та керуйте транспортними замовленнями
З транспортним запитом  TC Transport Order® для клієнтів стає можливим одночасно надавати транспортні запити різним партнерам - в реальному часі та за актуальними цінами. Потім вам просто потрібно вибрати між отриманими розцінками та найбільш сприйнятливою для вас Потенційні постачальники послуг мають можливість вести додатковий бізнес, отримуючи конкретні замовлення За допомогою "цифрового рукостискання" ділові операції потім обробляються в Керуванні замовленнями в TC Transport Order®. Так, обидва ділові партнери слідкують за своїми транспортними замовленнями та їх статусом, та у будь-який час можуть централізовано керувати ними на транспортній платформі TimoCom На додачу, користувач TimoCom отримуватиме повідомлення про відповідні операції - також безпосередньо із транспортної платформи

В липні, TC Transport Order® оптимізуватиме ділові процеси між фрахтувальниками, перевізниками та виробниками, та стане ковтком свіжого повітря в щоденній роботі на платформі TimoCom.

Завантажте прес-реліз
На початок