24.01.2018

Транспортна платформа TimoCom співпрацює з UTA

Спеціаліст IT, разом з мережею заправок UTA, впроваджує додаткові пункти сервісу для вирішення питання відслідковування.

(1)

Спеціаліст IT, разом з мережею заправок UTA, впроваджує додаткові пункти сервісу для вирішення питання відслідковування.

  • Провідна транспортна платформа Європи розширює свій цифровий додаток
  • На сьогодні планування маршруту включає 44,000 об’єднані заправки по всій Європі
  • Зупинки для заправки на 2.6 млн маршрутів

Еркрат, 24 січня 2018 - Зараз ви можете використовувати TimoCom для планування зупинки для заправки під час свого транспортного маршруту.  Провідна транспортна платформа Європи розширює свої пропозиції щодо надання цифрових послуг у співпраці з постачальником послуг та паливних карток UNION TANK Eckstein (UTA), у Клайностхаймі.

44,000 заправок по Європі приєднані до мобільної мережі  UTA. Водії вантажівок з картою послуг UTA мають змогу не лише купувати пальне без використання готівки, але й також використовувати інші послуги в дорозі.  Починаючи прямо зараз, заправки будуть вказуватися як Пункти сервісу (Points of Interest (POI) у додатку TimoCom для планування маршруту. «Це дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам спосіб планувати більш ефективні та зручні маршрути», зазначає Гуннар Гбурек, речник компанії TimoCom.

Більш ніж 120,000 користувачів TimoCom можуть отримати доступ до цієї розширеної послуги, використовуючи TC eMap®, рішення платформи для розрахунку та відслідковування.   Користувачі можуть переглядати розташування заправок, які приєднані до мережі UTA, безпосередньо під час планування маршруту.  TC eMap® прораховує близько 2.6 мільйонів маршрутів на місяць.

Водії вантажівок, використовуючи свої смартфони або планшети для планування маршруту з використанням транспортної платформи TimoCom, можуть у будь-який час натиснувши на логотип UTA, який відображається на електронній карті, отримати додаткову інформацію без необхідності завантажувати новий додаток або програми.  Наприклад, кінцевий користувач мобільних пристроїв має змогу надати водію поточну інформацію про час роботи, безпечні місця для паркування, термінали оплати, бензоколонки високої потужності та типи пального, яке пропонується.  Лише в Німеччині 12,000 заправок під’єднані  до мережі UTA.

«Як постачальник мобільних послуг, ми повинні бути там, де перебувають наші клієнти.  У цьому відношенні, TimoCom, найбільша транспортна платформа Європи, є ідеальним партнером», зазначає Фолькер Хубер, керівник UTA.

Завантажте прес-реліз
На початок