30.10.2018

Успішна прем’єра: Перша в Європі Smart Logistics System

«Середовище є переможцем цьогорічної конференції IAA Commercial Vehicles»

(2)

435 світових прем’єр – один переможець: «Середовище – безперечний переможець цьогорічної конференції IAA Commercial Vehicles з фокусом на електричній мобільності та мережі», - зазначає речник компанії TIMOCOM Гуннар Гбурек. TIMOCOM також відсвяткував прем’єру на провідному міжнародному торговому шоу транспорту, логістики та мобільності.   IT компанія вперше продемонструвала новий стратегічний напрям для успішної транспортної платформи у Європі:  the Smart Logistics System.

«Зі Smart Logistics System, ми пропонуємо нашим клієнтам простим кліком мишки отримати доступ до розумних IT додатків та послуг для перетворення даних у цифрову форму та автоматизації своїх логістичних процесів”, - пояснює Гбурек.  Smart Logistics System – нейтральна мережа: «Система спрощує та захищає мережеву співпрацю, яка є можливою для більш ніж 40,000 перевірених компаній з індустрії»   Гбурек переконаний, що також це важливо для навколишнього середовища. «Завдяки співпраці без медійних перешкод та інформаційних пробілів можливості можуть бути використані з більшою ефективністю протягом всього транспортного процесу.»

Символ, який асоціюється з новим напрямком  TIMOCOM – це новий логотип компанії: гнучкий та ідеальний для цільових груп. Разом з новим слоганом «Augmented Logistics» увага зосереджується на розширенні спектру послуг для більше ніж 127,000 системних користувачів. «Як нейтральна, уніфікована система, ми хочемо створити світ без логістичних проблем для наших клієнтів» - ось як Пелагея Мепін, директор з маркетингу, описує бачення компанії.  Це основа для нового стратегічного напрямку.

 

Більше інформації про TIMOCOM можна знайти на www.timocom.com.

Завантажте прес-реліз
На початок