09.05.2019

TIMOCOM на transport logistic 2019 в Мюнхені

Перша в Європі Smart Logistics System представляє нові ключові аспекти

(1)

Еркрат, Німеччина, 09.05.2019 - кожен, хто є в логістиці, буде перебувати на transport logistic 2019 року з 4 по 7 червня, так що, звичайно, TIMOCOM буде на місці в Мюнхені, з їхнім гаслом для цьогорічного виставки: “One system. One network. One future.” Відвідувачі провідної світової виставки можуть відвідати стенд 317/418 в залі A5 з ознайомленням зі стартовою сторінкою спеціалізованої системи, найновішими функціями додатків для смартфону та двостороннім інтерфейсом для транспортних замовлень.

“One system. One network. One future.”


Transport logistic стане місцем світової прем'єри. TIMOCOM використає можливість представити  на ексклюзивному передпоказі свою стартову сторінку повністю переоснащеної системи та інші інновації.  Що це означає для більш ніж 130,000 користувачів TIMOCOM? Вони матимуть доступ до зрозумілої, структурованої презентації саме тих системних додатків, які є необхідними для їх транспортних процесів.

У поєднанні з виставкою, TIMOCOM розширює також свої додатки для смартфонів, щоб дозволити клієнтам транспорту визначати послідовні групи одержувачів. Тоді такі групи автоматично отримуватимуть запит на послідовне замовлення, починаючи з найменшого кола (постачальники послуг, яким надається перевага) і закінчуючи найбільшими (всі постачальники послуг в межах системи). Це економить час та значно пришвидшує щоденні процеси.

Те що є реальним для переходу на цифровий формат, є реальним і для європейської логістики: інтерфейси – ключові.  Ось чому TIMOCOM працює разом з такими видатними партнерами, як Cargoclix та Krone Telematics для покращення API відслідковування на смартфонах та фрахтової біржі з метою покращення ефективності логістичних процесів на території Європи. Це приносить користь як інтерфейс-партнерам та і їхнім клієнтам, наприклад даючи їм змогу скористатись даними GPS або активно пропонуючи замовлення.

Основні положення в межах торгової виставки не були б повними без двонаправленого smart API інтерфейсу транспортних замовлень, завдяки якому транспортні клієнти можуть бути на зв’язку з більш ніж  43,000 потенційних ділових партнерів. Це також можна зробити шляхом використання схожого інтерфейсу на їх власному логістичному програмному забезпеченні, яке приєднане до Smart Logistics System. З цією інновацією TIMOCOM вдалось знайти п’ять інтерфейс-партнерів, компанії Doll + Leiber, Lavid Software, Transdata, C-Informationssysteme та Logistiqo. Ці компанії раді результативному внеску та вже знаходяться на стадії реалізації.

 

Лише у вересні минулого року IT компанія з містечка Еркрат поблизу Дюссельдорфа оголосила про нові стратегічні плани на торговій виставці IAA Commercial Vehicles 2018. Зараз вони готові почати нову хвилюючу главу Smart Logistics System, яка сповнена нових можливостей.  «Ми дуже чекаємо цьогорічну виставку транспортної логістики у Мюнхені. «Ми впевнені, що наші нові додатки та інтерфейси є важливим кроком до Augmented Logistics», зазначає речник компанії TIMOCOM Гуннар Гбурек.

 

Більше інформації про TIMOCOM можна знайти на www.timocom.com.

 

Завантажте прес-реліз
На початок