Ваш бізнес-партнер співпрацює з нами.

Зв'язок з надійним діловим партнером має важливе значення для логістики. Саме тому система TIMOCOM пропонує першокласну нейтральну логістичну мережу , якою ви можете користуватися для виконання замовлень. Використання цифрового документаційного забезпечення управління (наприклад, ліцензія ЄС, реєстрація компанії, деталі страхування тощо) спрощує процес , оскільки не має необхідності надсилати їх електронною поштою та факсом.

Знаходьте бізнес-партнерів без будь-яких труднощів

З понад 43,000 перевірених компаній з усієї Європи ви обов'язково знайдете бізнес-партнера, якого ви шукаєте Надайте часто запитувані документи компанії у своєму власному профілі компанії, або переглядайте та завантажуйте документи від інших користувачів за допомогою функції up and download .

Профіль компанії TIMOCOM, знімок екрану

Створіть логічний та зрозумілий профіль

Отримайте конкурентну перевагу за допомогою детального логічного та зрозумілого профілю компанії та приверніть увагу потенційних бізнес-партнерів. У свою чергу, перегляньте характеристики користувачів, уважно подивіться на транспортний та логістичний ландшафт Європи та розширте свої комерційні можливості .

Знімок екрану Профіль компанії - створіть докладну характеристику

Захистить інформацію

Чим більше послуг ви пропонуєте, тим більше потенційний бізнес-партнер буде зацікавлений у Ваших послугах. Тут ви можете перерахувати всі дані про свій транспорт, тим самим, надавши вичерпні відомості про свою спеціалізацію. Усі завантажені вами документи є надійно шифруються , тому немає небезпеки їхнього зловмисного використання.

Знімок екрану Профіль компанії - захистіть свою інформацію

Уважно слідкуйте за справами.

Вибрані вами маршрути вносяться до системи в категорію "обслуговувані країни", де їх можна легко переглянути . Потенційні бізнес-партнери відкривають ваш спектр послуг. Швидко та просто .

Знімок екрану Профіль компанії - уважно слідкуйте за положенням

Успішно контактуйте із іншими компаніями!

Ви надаєте послуги у якості експедиторської чи транспортної компанії, тому відомості про Вас може знайти потенційний та прибутковий бізнес-партнер.

Як компанія-виробник або торгова компанія, ви отримуєте чітку інформацію про транспортну та логістичну мережу та швидко розширюєте базу своїх постачальників

Наразі випробовуйте систему TIMOCOM безкоштовно до 4 тижнів.

Подати заявку зараз

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 67 352 14 83

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше