Ваш бізнес-партнер співпрацює з нами.

Зв'язок з надійним діловим партнером має важливе значення для логістики. Саме тому система TIMOCOM пропонує першокласну нейтральну логістичну мережу, якою ви можете користуватися для виконання замовлень. Використання цифрового подання документів (наприклад, ліцензії ЄС, реєстрації компанії, деталі страхування тощо) спрощує процес, оскільки не має необхідності надсилати їх електронною поштою та факсом.

Завантажте документи

З понад 55 000 перевірених компаній з усієї Європи ви обов’язково знайдете бізнес-партнера, якого шукаєте. Надавайте часто запитувані документи компанії у своєму власному профілі або переглядайте та завантажуйте документи від інших користувачів за допомогою функції завантаження.

Профілі компаній TIMOCOM: легко знаходьте бізнес-партнерів
Профілі компаній: Створіть логічний та зрозумілий профіль

Створіть профіль

Отримайте конкурентну перевагу за допомогою детального профілю компанії та приверніть увагу потенційних бізнес-партнерів. У свою чергу, переглядайте профілі користувачів, ближче знайомтеся з транспортним і логістичним ландшафтом Європи та розширюйте свої комерційні можливості.

Виділіть свої послуги

Чим більше послуг ви пропонуєте, тим привабливіше ви для потенційних ділових партнерів. Тут ви можете перерахувати всі ваші можливості, надавши вичерпну інформацію про професійну діяльність. Усі документи, які ви завантажуєте, надійно зашифровані, тому немає небезпеки зловживання.

Профілі компаній: Захистіть свою інформацію
Профілі компаній: уважно слідкуйте за ходом справ

Презентуйте маршрути

Вибрані маршрути вашого пересування вносяться до системи в категорію «Країни обслуговування», де їх можна легко переглянути. Потенційні бізнес-партнери відкривають ваш спектр послуг. Швидко та легко.

Успішно співпрацюйте з іншими компаніями.

Ви надаєте послуги у якості експедиторської чи транспортної компанії, тому відомості про Вас може знайти потенційний та прибутковий бізнес-партнер.

Як компанія-виробник або торгова компанія, ви отримуєте чітку інформацію про транспортну та логістичну мережу та швидко розширюєте базу своїх постачальників

Що говорять клієнти про застосунок профілів компаній

Боян Бечан, Bečan Trans d.o.o.

"Ми є прозорою компанією, і ми хочемо, аби всі це розуміли. Ось чому ми завантажуємо наші документи. Це забезпечує довіру, особливо у відносинах з новими діловими партнерами.»

Боян Бечан,
генеральний директор
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Валді Шаровські, Daw-Trans

«Завантажуючи документи, я вирішую, чи мають інші користувачі бачити ці документи, чи ні. Я завжди контролюю цей процес».

Валді Шаровські,
директор з логістики
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

Райзінґер Ґьозо, Locargo Kft.

"Завдяки функції прийому та завантаження ми зберегли всі наші документи в профіль нашої компанії в централізованій базі зберігання інформації. Ось як ми стежимо за останніми документами.»

Райзінґер Ґьозо,
генеральний директор
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Йозеф Міллер, ESA s.r.o. Логістика

«Функція TIMOCOM для завантаження документів зберігає час і зусилля, бо всі документи, які нам потрібні від бізнес-партнерів, миттєво в наявності й в одному місці. Так само й у зворотному напрямку».

Йозеф Міллер,
менеджер міжнародного транспорту та експедирування
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

"Ми заощаджуємо багато часу, тому що тепер ми можемо завантажувати часто запитувані документи лише один раз."

Валентина Шінтіч,
консультант із питань управління
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Використовуйте застосунок профілів компаній у TIMOCOM Marketplace.

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

На початок