skip navigation

Ваш бізнес-партнер співпрацює з нами.

Зв'язок з надійним діловим партнером має важливе значення для логістики. Саме тому система TIMOCOM пропонує першокласну нейтральну логістичну мережу, якою ви можете користуватися для виконання замовлень. Використання цифрового подання документів (наприклад, ліцензії ЄС, реєстрації компанії, деталі страхування тощо) спрощує процес, оскільки не має необхідності надсилати їх електронною поштою та факсом.

Завантажте документи

З понад 50,000 перевірених компаній з усієї Європи ви обов’язково знайдете бізнес-партнера, якого шукаєте. Надавайте часто запитувані документи компанії у своєму власному профілі або переглядайте та завантажуйте документи від інших користувачів за допомогою функції завантаження.

Профілі компаній TIMOCOM, знімок екрану

Створіть профіль

Отримайте конкурентну перевагу за допомогою детального профілю компанії та приверніть увагу потенційних бізнес-партнерів. У свою чергу, переглядайте профілі користувачів, ближче знайомтеся з транспортним і логістичним ландшафтом Європи та розширюйте свої комерційні можливості.

Знімок екрану Профілі компаній: створіть розумний профіль

Виділіть свої послуги

Чим більше послуг ви пропонуєте, тим більше потенційний бізнес-партнер буде зацікавлений у ваших послугах. Тут ви можете перелічити всі дані про свій транспорт, надаючи вичерпні відомості про сфери вашої спеціалізації. Усі завантажені вами документи є надійно зашифрованими, тому немає ризику, що ними можуть зловживати.

Знімок екрану Профілі компаній: захистіть свою інформацію

Презентуйте маршрути

Вибрані маршрути вашого пересування вносяться до системи в категорію «Країни обслуговування», де їх можна легко переглянути. Потенційні бізнес-партнери відкривають ваш спектр послуг. Швидко та легко.

Знімок екрану Профілі компаній: уважно слідкуйте за ходом справ

Успішно співпрацюйте з іншими компаніями.

Ви надаєте послуги у якості експедиторської чи транспортної компанії, тому відомості про Вас може знайти потенційний та прибутковий бізнес-партнер.

Як компанія-виробник або торгова компанія, ви отримуєте чітку інформацію про транспортну та логістичну мережу та швидко розширюєте базу своїх постачальників

Що говорять клієнти про застосунок профілів компаній

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

"У майбутньому ми плануємо співпрацювати лише з тими компаніями, що завантажили документи до характеристики своєї компанії. Ми прагнемо забезпечити, щоб атмосфера нашої роботи залишалася дружньою по відношенню до довкілля, а факси – це вже учорашній день.»

Віллі Келлерсхон,
генеральний директор
Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG
TIMOCOM ID: 1262

Переглянути відео
Dal Ferro Trasporti S.r.l

"Ця функція допомагає нам досягти мети стати «безпаперовим офісом». Той, хто хоче залишитися частиною ринку, просто повинен використовувати цифрові технології.»

Джоді Дал Ферро,
диспетчер
Dal Ferro Trasporti S.r.l
TIMOCOM ID: 14662

Переглянути відео
Josten International B.V.

"Ми, діючи як компанія-виробник, цінуємо функцію бізнес-довідника, оскільки вона значно полегшує вибір бізнес-партнерів. Ви має можливість завчасно переглянути відомості про потенційних партнерів, оскільки така функція полегшує ваш вибір з ким ви хочете співпрацювати."

Ґеєрт Йостен,
генеральний директор
Josten International B.V.
TIMOCOM ID: 277454

Переглянути відео
Боян Бечан, Bečan Trans d.o.o.

"Ми є прозорою компанією, і ми хочемо, аби всі це розуміли. Ось чому ми завантажуємо наші документи. Це забезпечує довіру, особливо у відносинах з новими діловими партнерами.»

Боян Бечан,
генеральний директор
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Валді Шаровські, Daw-Trans

«Завантажуючи документи, я вирішую, чи мають інші користувачі бачити ці документи, чи ні. Я завжди контролюю цей процес».

Валді Шаровські,
директор з логістики
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

Райзінґер Ґьозо, Locargo Kft.

"Завдяки функції прийому та завантаження ми зберегли всі наші документи в профіль нашої компанії в централізованій базі зберігання інформації. Ось як ми стежимо за останніми документами.»

Райзінґер Ґьозо,
генеральний директор
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Йозеф Міллер, ESA s.r.o. Логістика

«Функція TIMOCOM для завантаження документів зберігає час і зусилля, бо всі документи, які нам потрібні від бізнес-партнерів, миттєво в наявності й в одному місці. Так само й у зворотному напрямку».

Йозеф Міллер,
менеджер міжнародного транспорту та експедирування
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

"Ми заощаджуємо багато часу, тому що тепер ми можемо завантажувати часто запитувані документи лише один раз."

Валентина Шінтіч,
консультант із питань управління
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Використовуйте застосунок профілів компаній у Smart Logistics System.

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 71 737 26 20

На початок