skip navigation

Ваш бізнес-партнер співпрацює з нами.

Зв'язок з надійним діловим партнером має важливе значення для логістики. Саме тому система TIMOCOM пропонує першокласну нейтральну логістичну мережу , якою ви можете користуватися для виконання замовлень. Використання цифрового документаційного забезпечення управління (наприклад, ліцензія ЄС, реєстрація компанії, деталі страхування тощо) спрощує процес , оскільки не має необхідності надсилати їх електронною поштою та факсом.

Знаходьте бізнес-партнерів без будь-яких труднощів

З понад 45,000 перевірених компаній з усієї Європи ви обов'язково знайдете бізнес-партнера, якого ви шукаєте Надайте часто запитувані документи компанії у своєму власному профілі компанії, або переглядайте та завантажуйте документи від інших користувачів за допомогою функції up and download.

Профіль компанії TIMOCOM, знімок екрану

Створіть логічний та зрозумілий профіль

Отримайте конкурентну перевагу за допомогою детального логічного та зрозумілого профілю компанії та приверніть увагу потенційних бізнес-партнерів. У свою чергу, перегляньте характеристики користувачів, уважно подивіться на транспортний та логістичний ландшафт Європи та розширте свої комерційні можливості.

Знімок екрану Профіль компанії - створіть докладну характеристику

Захистить інформацію

Чим більше послуг ви пропонуєте, тим більше потенційний бізнес-партнер буде зацікавлений у Ваших послугах. Тут ви можете перерахувати всі дані про свій транспорт, тим самим, надавши вичерпні відомості про свою спеціалізацію. Усі завантажені вами документи є надійно шифруються , тому немає небезпеки їхнього зловмисного використання.

Знімок екрану Профіль компанії - захистіть свою інформацію

Уважно слідкуйте за справами.

Вибрані вами маршрути вносяться до системи в категорію "обслуговувані країни", де їх можна легко переглянути. Потенційні бізнес-партнери відкривають ваш спектр послуг. Швидко та просто.

Знімок екрану Профіль компанії - уважно слідкуйте за положенням

Успішно контактуйте із іншими компаніями!

Ви надаєте послуги у якості експедиторської чи транспортної компанії, тому відомості про Вас може знайти потенційний та прибутковий бізнес-партнер.

Як компанія-виробник або торгова компанія, ви отримуєте чітку інформацію про транспортну та логістичну мережу та швидко розширюєте базу своїх постачальників

Спробуйте систему TIMOCOM прямо зараз!

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 71 737 26 20

На початок