skip navigation

Лідер ринку серед транспортних та вантажних бірж

Дійте quickly і efficiently на спотовому ринку з транспортною біржею TIMOCOM. Тут ви можете знайти потрібного бізнес-партнера, постачальника послуг або клієнта з перевезення вантажу. Ваші переваги- ви отримуєте прибуток від нових можливостей для бізнесу, збільшення товарообігу та зменшення кількості порожніх рейсів. Скористайтеся нашими спеціальними пропозиціями для кур'єрські експрес-послуги (CEP) або скористайтесь нашим додаток Транспортний барометр щоб знайти попутний вантаж та вільний транспорт.

Легко знаходьте вантаж

до 750,000 міжнародних вантажних і транспортних пропозицій завантажуються транспортну біржу щодня, понад 135 000 користувачами з усієї Європи. Тут дійсно є щось для кожного. Незалежно від того, чи є ви експедитором, відправником або компанією, що працює у сфері виробництва та торгівлі.

Транспортна біржа- знаходьте перевезення легко

Швидко вводьте транспортні засоби

Як постачальник послуг, ви можете скористатися зручним для користувача розділом введення даних про пропозиції вільного транспорту з інформацією про тип транспортного засобу, обсяг / вагу, дату, поточне місце розташування та місце призначення транспортного засобу. Таким чином ви уникнете як порожніх рейсів, так і непотрібних витрат. Потенційні клієнти можуть зв'язатися з вами, просто обравши пропозицію ваших послуг.

Транспортна біржа- знаходьте транспорт швидко

Пропонуйте вантажні перевезення розумно

Ви можете знайти і визначити всі типи товарів, використовуючи розділ введення деталей про вантаж. Опишіть розмір, тип, вагу, походження і призначення ваших відправлень з максимально можливою деталізацією. Для тих, хто шукає вантаж, простіше буде знайти саме те, що їм необхідно, а з вами швидше можна буде зв'язатись.

Пропонуйте вантажні розумно

Обирайте вантаж безпечно

Використовуйте детальний перегляд пропозиції, щоб дізнатися більше про обраний вантаж. Натиснувши на пропозицію, постачальникам послуг відображаються ваші контактна інформація і можуть зв'язатися з вами безпосередньо.

Обирайте вантаж безпечно

Спробуйте систему TIMOCOM прямо зараз!

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 71 737 26 20

Вантажна і транспортна біржа

"Близько 750,000 міжнародних пропозицій щодня Не погоджуйтесь ні на що менше."

Зразок пропозицій міжнародних вантажоперевезень з/до DE

из

Куди

Довжина

Вага

Тип пакунку

Останнє оновлення 2021-03-04 00:00 CET

Обмежена група користувачів (ОГК)

Компанії і асоціації мають можливість створювати закриті групи користувачів у обміні вантажними і транспортними засобами. Вони працюють як тип вантажної мережі в межах транспортної біржі і є також вигідна бізнес-мережа.

Члени групи розміщують свій транспортний засіб і freight offers в закритій групі користувачів (CUG), де він є доступним для членів тільки до опублікування пропозиції на відкритій транспортній біржі. Таким чином, члени закритої групи користувачів (CUG) першими мають доступ до інформації і можуть швидше знаходити відповідні пропозиції.

Успіх у ваших руках! Весь TIMOCOM у додатку!

Додаток для планшетів і смартфонів. Користуйтесь усіма перевагами ТІМОКОМ будь-де

Нагороди

Серпень 2019 року провідна європейська фрахтова та транспортна біржа TIMOCOM отримала знак схвалення Business Mail Entry (BME) для "транспортних послуг".

Знак схвалення BME нагороджує фрахтову біржу TIMOCOM знаком  якості
На початок