TIMOCOM — безпечний marketplace для торгово-промислової індустрії

TIMOCOM є піонером безпечної, розумної та простої мережі по всій Європі для експедиторських, торгових, промислових і транспортних компаній.

Ми керуємо першим Freight Marketplace, де щоденно доступні до 1 000 000 міжнародних пропозиції вантажів і вільних транспортних засобів від понад 55 000 перевірених і безпечних компаній. 

Наші інструменти розроблено, щоб допомогти таким клієнтам, як ви, оптимізувати свої процеси, підвищити ефективність роботи та безпечно зв’язати вас із відповідним транспортним постачальником для перевезення вантажів. 

Легко інтегруйте наші інтерфейси з наявною системою та використовуйте інструмент відстеження маршруту, щоб отримувати оновлення в реальному часі щодо ваших пропозицій перевезення вантажів, водночас користуючись професійною підтримкою 27 європейськими мовами.

TIMOCOM пропонує найкращий marketplace для підвищення ефективності всього транспортного процесу від початку до кінця.

productgrafik_1300x800 (2)

Чому користуватися TIMOCOM?

Secure
TIMOCOM проводить ретельну перевірку безпеки і постійний моніторинг кожного нового клієнта, забезпечуючи прозорість і довіру до кожної транзакції.

Підтримка

Зв’яжіться з нашими експертами в обслуговуванні клієнтів, якщо вам потрібна допомога. Ми поряд із вами на кожному кілометрі шляху.

Розгалужена мережа

Доступ до понад 55 000 попередньо перевірених потенційних міжнародних ділових партнерів на нашій безпечній біржі вантажів.

Подивіться, що клієнти кажуть про TIMOCOM

logo_ibis

«The Freight Marketplace спрощує пошук вільних вантажів та транспорту, завдяки чому ми заощаджуємо багато часу».


Петра Кох,
IBIS Baked Good
logo_mem bau

«Наша компанія повністю задоволена міжнародною послугою збору заборгованості від компанії TIMOCOM, і я радо рекомендую її клієнтам TIMOCOM! Це дає підприємцям відчуття безпеки, вони знають, що перебувають у надійних руках».


Кітті Гатвані,
MEM BAU Srl.

Головні запитання щодо компаній-перевізників, які використовують TIMOCOM

Ми проводимо детальну перевірки безпеки кожного нового клієнта. І дотримуємося суворої політики щодо надання доступу, гарантуючи, що тільки найкращі компанії зможуть отримати доступ до нашої ексклюзивної мережі та використовувати її. Також ми постійно моніторимо клієнтів і регулярно перевіряємо щодо будь-яких змін, гарантуючи, що наші клієнти можуть довіряти своїм діловим партнерам.

Зазвичай ваш новий партнер, експедиторська або транспортна компанія має надати всі офіційні документи, які вам можуть знадобитися. Якщо так, вам просто потрібно додати примітку про те, що ви хочете подати запит на оформлення клієнтом. З цього моменту ваш новий діловий партнер візьме на себе ці процеси.

Так, ми пропонуємо відстеження в реальному часі та професіональну підтримку. Ви можете будь-коли відстежити своє відправлення на порталі управління транспортними засобами.

Умови оплати різняться й залежать від транспортної компанії, бо TIMOCOM на контролює цей аспект. Умови оплати обговорюватимуться між вами та вашим потенційним новим партнером перед підписанням контракту, тому ви завжди знатимете про свої зобов’язання наперед.
Ми рекомендуємо всім клієнтам використовувати функцію транспортних замовлень, доступну на нашому marketplace. Ця функція активує доступ до нашої послуги збору заборгованості, тобто якщо вам важко отримати платіж, наша команда зможе допомогти вам вимагати погашення будь-яких несплачених платежів.

На початок