Spedition Günther Andres e.K.

Це приємне відчуття не самотності

«Немає потреби в офісі стягнення боргів, тому що неплатників не повинно бути», — каже Патрік Андрес, диплом з економіки підприємства та менеджер транспортно-експедиційної агенції Günther Andres e.K. в Ханау. «На жаль, це не завжди так. У гіршому випадку рахунки-фактури прострочені, і саме тоді корисно звернутися до незалежної інкасаторської служби. Ця контора найімовірніше зможе вирішити неприємну проблему. стягнення заборгованості на користь потерпілої сторони. Компанії повинні обов’язково взяти до уваги цей варіант, перш ніж вдаватися до тривалих, складних і дорогих судових розглядів», – каже досвідчений бізнес-менеджер.

«Nemaye potreby v ofisi styahnennya borhiv, tomu shcho neplatnykiv ne povynno buty», — kazhe Patrik Andres, dyplom z ekonomiky pidpryyemstva ta menedzher transportno-ekspedytsiynoyi ahentsiyi Günther Andres e.K. v Khanau. «Na zhalʹ, tse ne zavzhdy tak. U hirshomu vypadku rakhunky-faktury prostrocheni, i same todi korysno zvernutysya do nezalezhnoyi inkasatorsʹkoyi sluzhby. Tsya kontora nayimovirnishe zmozhe vyrishyty nepryyemnu problemu. styahnennya zaborhovanosti na korystʹ poterpiloyi storony. Kompaniyi povynni obovʺyazkovo vzyaty do uvahy tsey variant, persh nizh vdavatysya do tryvalykh, skladnykh i dorohykh sudovykh roz·hlyadiv», – kazhe dosvidchenyy biznes-menedzher.

У Патріка Андреса вже є досвід неплатежів ділових партнерів. Він є менеджером середнього транспортно-експедиторського агентства і добре знайомий з транспортуванням вантажів і відповідною організацією. Коли ви думаєте, скільки вантажів потрібно транспортувати щодня, ви розумієте, що процес не завжди проходить гладко. Навіть рахунки-фактури поважних компаній іноді ховаються в документах і не оплачуються вчасно. Причинами цього є, наприклад, те, що процедура виставлення рахунків не дотримується суворо, рахунки-фактури губляться серед багатьох інших документів або виникають непорозуміння між різними відділами.

Крім того, існують так звані «чорні вівці», які навмисно поводяться несправедливо і платять лише тоді, коли на них тиснуть. Навіть якщо такі випадки трапляються рідко по відношенню до загального обсягу бізнесу, у «гіршому випадку» допоможе мати незалежну колекторську компанію, яка стягуватиме заборгованість без звернення до суду. Андрес уже проконсультувався з різними установами, такими як Creditreform або іншими офісами зі стягнення боргів та юристами. Нарешті, три роки тому він вирішив скористатися послугою стягнення боргів від TIMOCOM Soft- und Hardware GmbH. Протягом останніх десяти років він був клієнтом компанії Düsseldorf.

Короткі відстані та швидкі відповіді

Патрік Андрес особливо цінує короткий час реагування TIMOCOM на вирішення справи про стягнення заборгованості та наводить такі причини для цього: «Це частково пов’язано з тим, що TIMOCOM перебуває в центрі справи з біржею вантажів і транспортних засобів і має національні та міжнародні знання ринку в секторі експедирування вантажів. Крім того, TIMOCOM має потужний інструмент із своїми платформами для закупівель. Компанія може заблокувати доступ платника за замовчуванням до біржі - важіль, який дуже добре працює на міжнародному рівні. Таким чином, багато чорних овець відлякуються в відмовитися від використання програмного забезпечення і навіть не намагайтеся стати клієнтом».

Сильний в потоці інформації

Андре також цінує хороший потік інформації в TIMOCOM, а також нескладну стратегію процесу стягнення боргів. Тут є чіткі правила: після закінчення перших 30 днів після граничного терміну оплати боржнику було нагадано, але безрезультатно, TIMOCOM бере на себе справу про стягнення боргу з офіційного адміністративного дозволу. Носії дюссельдорфської компанії якомога швидше повідомляють потерпілому про шанси повернути гроші. Це позбавляє їх від непотрібних судових зборів і судових витрат. Щоб вжити заходів, позивач повинен заповнити форму доручення про стягнення боргу та надіслати її до TIMOCOM разом з відповідними транспортними документами. До них входять рахунок-фактура за надані транспортні послуги, квитанція про доставку та копія надісланого повідомлення про оплату. Андрес

з ентузіазмом розповідає: «Заповнювати бланк доручення про стягнення боргу — це майже одне задоволення, тому що ти знаєш: заходи будуть вжиті, і ти не відштовхнешся. Інші установи знову обговорюють усе це з платником за замовчуванням, через що ти марно втрачаєш час, що може бути руйнівним для компанії».

Клієнти можуть завантажити розпорядження про стягнення заборгованості на сайті www.timocom.co.uk у TC Cash Care у розділі безпеки або ввести слово «стягнення заборгованості» у верхньому правому полі пошуку. Тісний обмін інформацією між TIMOCOM і потерпілою стороною відбувається протягом усього процесу стягнення боргу.

Гарне співвідношення ціни та якості

Патрік Андрес вважає цей висновок дуже позитивним: «Я вважаю, що служба стягнення боргів TIMOCOM є майже ідеальною. Рівень успіху високий, спілкування з відділом стягнення боргів є взірцевим, і це правильне співвідношення ціни та якості на національному та міжнародному рівнях». TIMOCOM стягує мінімальну комісію за обробку претензії. Якщо замовлення має успішний результат, який був досягнутий у 85% усіх випадків за останні кілька років, загальна комісія вважається частиною комісії, пов’язаної з продуктивністю. Гонорар, пов’язаний з результатами роботи, розраховується відповідно до законодавчих норм, що регулюють RVG (Німецький закон про винагороду юристів). Дізнайтеся більше про службу стягнення заборгованості TIMOCOM International.

Профілактичні заходи проти ненадійних ділових партнерів

Для Патріка Андреса вирішальним є те, що TIMOCOM заздалегідь підтримує своїх клієнтів через власну мережу безпеки TC Secure. Це включає різноманітні поради щодо безпеки, які ви можете знайти на www.timocom.co.uk у розділі «Безпека». Мета полягає в тому, щоб запобігти неплатежам. Коли мова йде, наприклад, про транспортні компанії, золотим правилом є перевірка клієнта. Ви повинні перевірити, чи номер факсу або адреса електронної пошти особи, яка надіслала замовлення, збігається з тим, що зазначено в самому замовленні. Крім того, ви можете отримати інформацію про кредит та бізнес компанії в таких установах, як Creditreform. Окрім цього, існують такі веб-сторінки, як, наприклад, www.riskdisk.com, де можна перевірити реєстраційний номер компанії.


Це лише деякі з профілактичних заходів, які ви можете вжити, щоб бути впевненим у своєму діловому партнері. Іншою хорошою формою захисту є звернення до гарячої лінії TIMOCOM Assist для перевірки даних клієнта. Тут співробітники, які розмовляють рідною мовою, у вашому розпорядженні з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 за телефоном +49 211 88 26 88 26. Вони можуть порівняти дані між вмістом замовлення відповідного клієнта TIMOCOM і банком даних клієнтів TIMOCOM .


Хоча Патрік Андрес зазвичай дотримується всіх порад у своїй повсякденній роботі, він усе ще в окремих випадках стикається з нечесними клієнтами. Його коментар з цього приводу: «Ви ніколи не можете бути впевнені на сто відсотків, але завдяки офісу зі стягнення боргів TIMOCOM ми можемо вести бізнес з успішним результатом. Я дуже рекомендую цю послугу».

На початок