Миттєвий огляд мережі безпеки

Нам дуже важливо, що наша система безпечна й захищена, і ми про це дбаємо. Тому ми ретельно перевіряємо як нових, так і існуючих клієнтів і пропонуємо вам як користувачу Marketplace чисельні додаткові послуги з безпеки.

Безпечний доступ до TIMOCOM Marketplace за всіх часів

Для вас як для клієнта TIMOCOM безпечний доступ у систему забезпечується завдяки індивідуальному захисному ключу. Як тільки ваш акаунт активовано, ви завжди матимете простий, авторизований та безпечний доступ у Marketplace.

Такі самі стандарти безпеки використовуються навіть при доступі в Marketplace через мобільний додаток. Індивідуальний PIN-код дає вам доступ до вашого персонального акаунта Marketplace та дозволяє працювати з усіма застосунками системи.

Ваші переваги:

 • ви отримуєте персональний захисний ключ для застосунків на комп’ютері
 • Простий і безпечний вхід
 • Мобільний доступ у систему через застосунок
 • Доступ тільки для авторизованих користувачів

Одна з наших найбільших переваг — технічна безпека

Мережа безпеки TIMOCOM включає постійні інвестиції в найбільш сучасні технології IBM і Oracle. Як клієнт ви маєте доступ у Marketplace, що дозволяє вам працювати швидко й безпечно.

З TIMOCOM немає неприємних сюрпризів: два географічно розділених і незалежних центри обробки даних із високим рівнем безпеки гарантують, що ви можете працювати цілодобово. Навіть у гіршому випадку сервери завжди доступні завдяки повній резервній системі, яка піклується про те, щоб Marketplace продовжувала забезпечувати якість, до якої ви звикли.

Як фахівець у галузі ІТ TIMOCOM пропонує:
 •  сертифіковані та енергоефективні центри обробки даних;
 • безпечну передачу даних завдяки шифрованому SSL-з’єднанню;
 • цілодобовий і щоденний моніторинг і управління силами власного ІТ-відділу;
 • кілька резервних інтернет-з’єднань;
 • потужний брандмауер і багаторівневі антивірусні системи.


Суворо регульований доступ у TIMOCOM Marketplace

Бізнес із TIMOCOM — прозорий, чистий, професійний. З метою забезпечення нашим клієнтам очікуваний рівень безпеки, компанії, що бажають працювати з цією системою, повинні відповідати певним вимогам. Більш ніж 156 000 користувачів TIMOCOM у надійних руках, коли мова йде про безпеку. Наші суворі протоколи доступу означають, що стати клієнтом TIMOCOM тепер — знак якості.

Безпека на спотовому та ф'ючерсному ринках


 • Доступ до бірж, як правило, дозволяється через 6 місяців існування в якості корпорації
 • Перевірка справжності важливих ділових документів до укладення договору
 • Перевірка кожного нового клієнта
 • Постійні клієнти проходять перевірку навіть після завершення контракту

Разом із вашими правами

На жаль, не всі вчасно сплачують свої рахунки. Якщо це станеться з вами, міжнародна послуга збору заборгованості TIMOCOM допоможе вам. Вони вживають заходів швидко й без ускладнень і з'ясовують, чи можете ви розраховувати на отримання ваших грошей. Іншою перевагою є те, що про міжнародних клієнтів піклуються носії відповідної мови.

Наш відділ міжнародного збору заборгованості також має несподівано цінний ефект: більшість компаній, що бажають приєднатися до мережі TIMOCOM, є надійними й вартими довіри.

Знайти більше >

Працюйте безпечно, перевіряйте завчасно

Наше завдання — забезпечити нашим клієнтам можливість щодня ефективно та безпечно використовувати Marketplace. Оскільки операції здійснюються безпосередньо між залученими сторонами, ретельна перевірка комерційної інформації повинна здійснюватися всіма учасниками.

Перевірте вашого бізнес-партнера:

 • попросіть вашого ділового партнера надіслати вам роздруковану копію пропозиції зі TIMOCOM Marketplace. Ви можете негайно перевірити, чи мають вони законний доступ до TIMOCOM Marketplace.
 • Подивіться профіль компанії вашого потенційного бізнес-партнера. З функцією завантаження файлу документи, які часто запитують, будуть завантажені в профіль із метою їх ідентифікації.
 • Порівняйте інформацію із завантажених документів з інформацією компанії в її профілі.
 • Порівняйте контактні дані особи, наприклад, чи є ім'я, номер телефону та адреса електронної пошти ідентичними до даних, які є у профілі компанії.


Якщо маєте сумніви щодо потенційного бізнес-партнера після виконання такої перевірки, відділ перевірки осіб TIMOCOM допоможе вам встановити особу потенційного партнера.

Що потрібно, щоб замовити встановлення особи

 • Роздрукована версія пропозиції із системи, що вам надіслав ваш потенційний бізнес-партнер
 • Копія документів, завантажених у профіль компанії, та/або документів компанії, отриманих від бізнес-партнера
 • Повністю заповнений бланк замовлення із переліком причин для занепокоєння

Надіслати електронною поштою або факсом заповнені документи до TIMOCOM:

Безкоштовна комплексна перевірка командою TIMOCOM буде виконана протягом максимум 5 робочих годин. Ви отримаєте письмову відповідь: в робочі дні з 8:00 до 16:30.

Що ви можете зробити, щоб убезпечити свій бізнес

Завдяки інноваційній, багатовимірній мережі безпеки компанія TIMOCOM гарантує, що ваш бізнес працюватиме безперебійно. Ви також можете значно покращити власну безпеку простими засобами й заходами. Ось кілька порад, які можуть допомогти.

This is an embedded image


Спільна боротьба з крадіжками вантажу

Перевірте логістичні ланцюги й усуньте слабкі місця


П’ять корпорацій та установ зібрали свій досвід та запропонували всім компаніям та водіям активну підтримку транспортного бізнесу по логістичному ланцюгу.

Мета: підвищити обізнаність щодо ризику викрадення вантажів, розробити практичні стратегії запобігання та активно підтримувати впровадження заходів безпеки.

По Європі загальна сума викраденого вантажу становить більше восьми мільярдів євро. Вантажні товари, що запізнилися або загубилися, часто призводять до втрат на виробництві та скасування замовлень. Водії HGV знаходяться в особливо ризиковій позиції. Кожне п’яте викрадення включає в себе напад, що загрожує життю водія.

Без узгоджених профілактичних заходів зростає небезпека збільшення кількості викрадень, які здійснюються добре організованими злочинними організаціями. Наступні установи та корпорації з різних точок логістичного ланцюга об’єдналися, щоб підтримати компанії та водіїв, які постраждали.

 • Державна поліція в Нижній Саксонії
 • Асоціація економічної безпеки Північної Німеччини (VSWN)
 • Teleroute і TIMOCOM, провідні провайдери фрахтових бірж
 • HDI-Gerling Industrie, з багаторічним досвідом роботи в якості страхового брокера для промисловості та транспорту

Стратегії запобігання ризикам можуть реалізуватись в різних сферах, наприклад,

 • залежно від типу вантажу та маршруту компанії повинні використовувати відповідний транспортний засіб, обладнаний системою безпеки. Загалом, переконайтеся в тому, що транспортний засіб безпечний і відповідає технічним умовам для керування.
 • Не можна передавати транспортну інформацію, якщо присутні неавторизовані треті особи. Чим менше число носіїв інформації, учасників процесу транспортування та інтерфейсів уздовж логістичного ланцюга, тим менше ризик маніпулювання даними.
 • Водії повинні знайти огороджені та освітлені зупинки відпочинку та місця для паркування, особливо для тривалих перерв та ночівлі. Ці місця для паркування мають бути пріоритетними під час планування маршруту.
 • Під час транспортування не має бути неавторизованих третіх осіб. Перевезення слід відстежувати постійно, щоб водій і центр керування завжди знаходилися на зв'язку.

Тут ви можете знайти всі інформаційні брошури в одному zip-файлі:

На початок