24.03.2017

Нагорода BMEnet TimoCom за "транспортну діяльність"

Транспортна платформа отримала знак якості від ТОВ BMEnet

(1)

Еркрат, Німеччина, 24.03.2017 - транспортна платформа TimoCom була нагороджена ТОВ BMEnet, дочірньою компанією компанії Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik (BME) (Асоціація управління матеріальними ресурсами, покупками та логістикою - AMMPL) зі знаком якості "Транспортна діяльність" Нагорода підтверждує ефективність TimoCom, легкість у використанні та внесок в зростаючу ринкову прозорість.

Будуємо майбутнє транспортної діяльності разом

Зростання цифрових технологій, а також зовсім непередбачена поведінка клієнта змінюють транспортну діяльність. На додачу до рамкових згод, компанії постійно потребують додаткових гнучких рішень для швидкого, легкого та безпечного реагування на ринкові відхилення.

 До 150 000 транспортних пропозицій кожного дня на ринку та з транспортною мережею 36 000 компаній по всій Європі, TimoCom пропонує ідеальний додаток - та також підвищує прозорість ринку. "Нагорода підтверджує, що ми на правильному шляху. Ми продовжимо підтримувати цифровий розвиток транспортної діяльності в тісному контакті з перевізниками, відправниками та експортерами вантажу", пояснює Ганнер Гбурек, речник компанії TimoCom, та дає конкретну інформацію з приводу наступних кроків: "У травні ми презентуватимемо новий додаток на торгівельній транспортній виставці в Мюнхені, що дозволить компаніям полегшити свій бізнес шляхом використання цифрових технологій."

Основна ціль та результати

Знак якості ТОВ BMEnet вручається за впровадження програмного забезпечення та рішень платформи, які оптимізують діяльність та логістику. Технічні риси, такі як обмні данними та спілкування є основними аспектами оцінювання транспортної платформи. TimoCom є успішним зі своїми численними інтерфейсами телематичним постачальникам та клієнтам системи TMS, а також комунікаційним інструментом, який пов'язаний з замовленнями,  Месенджер TimoCom. Більш того, переконливими є високі стандарти безпеки та легкість у використанні. 

Іншим важливим критерієм є нейтральність транспортної платформи. Згідно з асоціацією BME, це допомагає зміцнити керівництво компаній по дотриманні вимог. Комісія також підкреслила функціональний відбір та пошук фільтрів, а також можливості вводу інформації, що дозволяє виконувати роботу більше ефективно та ціленаправленно. Разом з тим, платформа TimoCom - це виграшне рішення для обох сторін: для виробничих та транспортних компаній, яким негайно потрібно вантажне місце, та для транспортних компаній, які шукають вантаж для уникнення порожніх рейсів.

 

Подальша інформація про TimoCom та BME на www.timocom.com.ua та http://www.bme.de/en/start/ відповідно.

Завантажте прес-реліз
На початок