06.07.2017

Працюйте із замовленнями в цифровому форматі на транспортній платформі TimoCom

TimoCom запускає свій новий додаток TC Transport Order®

(2)

Постачальник IT послуг TimoCom поліпшив найбільшу транспортну платформу Європи за допомогою нового додатку!   З TC Transport Order® більше ніж 120,000 користувачів TimoCom працюють зі своїми транспортними замовленнями безпосередньо на платформі та оптимізують свої щоденні справи за допомогою цифрових операцій.

TC Transport Order® робить можливим для користувачів виконувати операції в цифровому форматі безпосередньо в межах транспортної платформи.

Таким чином, переговори з приводу транспорту безпосередньо завершуються в одному місці, і саме тут зазначається вантаж на транспорт для нього.   «Цей новий додаток  складається із обробки замовлення та транспортних запитів.  Він поєднує допоміжні функції для обох ділових партнерів, що робить TC Transport Order® ідеальним додатком для задоволення особливих потреб», - пояснює  Даніель Кросіна, Менеджер по продукції TimoCom.

Запити на розцінки в цифровому форматі

Компанії, яким необхідний транспорт, можуть одночасно відправити запит на транспортні розцінки різним діловим за допомогою TC Transport Order® Таким чином, вони отримають актуальну інформацію з приводу цін, що дасть їм змогу порівняти та обрати того, хто виконає остаточне транспортне замовлення.  Користувачі, які визначають вантаж, мають доступ до існуючих шаблонів для повторних транспортних замовлень.  Потенційні постачальники послуг відсилають свої розцінки та таким чином підвищують можливість отримати додаткову роботу. Консультуватись з приводу операцій можуть обидва ділових партнери в будь-який час, адже вони централізовано документуються.  

Централізована обробка замовлень

В розділі Робота з замовленнями, компанії, яким необхідний транспорт, можуть швидко та легко передати свої транспортні замовлення діловим партнерам в цифровому форматі.  Замовлення можна персоналізувати за допомогою логотипу компанії, колонтитулів та документів, та можна легко створити, використовуючи шаблони для повторних транспортних замовлень.  

Компанія, яка отримує замовлення, може або прийняти отримане замовлення, або відмінити його вже після прийняття або відхилення.  Після згоди обох ділових партнерів, остаточний погоджений контракт прикріпляється до транспортного замовлення.  Всі зацікавлені сторони потім можуть слідкувати за операціями по замовленню та їхнім статусом в будь-який час.

Більше ніж 38 500 клієнтів TimoCom мають ще одну причину радіти, адже вони можуть тестувати новий додаток безкоштовно до кінця серпня та впевнитися в багатьох перевагах та нових можливостях.

Більше інформації на сайті TimoCom

Завантажте прес-реліз
На початок