22.08.2018

TIMOCOM буде учасником конференції IAA Commercial Vehicles з новою стратегічною позицією та індивідуальністю бренда

Нові цифрові рішення для покращення прозорості та системи зв’язків у транспортному ланцюжку.

(1)

Еркрат/Гановер, Німеччина, 22.08.2018 – провідний спеціаліст інформаційних технологій в логістиці та спеціаліст по даним, TIMOCOM, буде присутнім на конференції IAA Commercial Vehicles 2018 у Гановері (з 20 по 27.09) з повністю оновленою презентацією бренду та новими інформаційними рішенням, та буде готовим забезпечити користувачів кращою прозорістю та системою зв’язків на всьому транспортному ланцюжку.

Розуміння цифрової трансформації як нової рутини

«Віртуальні рішення керують світом транспорту вже довгий час», каже речник компанії TIMOCOM Гуннар Гбурек напередодні провідної торгівельної виставки мобільності, транспорту та логістики. З початку операції до створення накладної багато кроків у ланцюжку логістичного процесу вже стали цифровими. «Ми фокусуємось на наступному кроці до розвитку та орієнтуємось на щоденні завдання логістики на майбутнє, адже цифрова трансформація вийшла за межі етапу проекту та стала рутинною», каже Гбурек.

Також через два десятиліття після започаткування IT компанії з Еркрату, яка стала відомою завдяки своїй фрахтовій біржі, TIMOCOM все більше й більше розвивався у якості постачальника систем для цифрового контролю та виконання міжнародних перевезень для транспортних замовлень. «Ми стали початківцями та партнерами у подорожах для компаній, які хочуть отримувати переваги від розумної, простої та безпечної дігіталізації з TIMOCOM,» продовжує Гбурек.

Нові способи поєднувати потік даних та товарів

З більш ніж 750,000 щоденних міжнародних пропозицій транспорту та вантажу, та більш ніж 100,000 транспортних засобів, які можна відслідкувати, TIMOCOM пропонує більше, ніж просто доступ до найбільшої фрахтової біржі Європи; він також забезпечує всі переваги системи зв’язків в межах унікальної логістичної спільноти.

Прем’єра TIMOCOM

На розгляді в межах конференції IAA (зал 13/стійка C29) можна знайти більше, ніж просто інноваційні додатки для та високорозвинуті рішення для поєднання реального та віртуального світів новими способами через потік даних та товарів. Ви також отримаєте шанс побачити оновлений логотип компанії та індивідуальність бренду, які будуть вперше продемонстровані в Гановері у новому дизайні.

Примітки для редакторів:

Міжнародна прес-конференція з приводу прем’єри нової презентації бренду TIMOCOM та цифрових інновацій для світу транспорту у прес-день конференції IAA, 19.09., о 4 дня у кімнатах 15/16 конференц-центру (З синхронним перекладом англійською мовою).

Детальніше ознаймитися з компанією TIMOCOM можна на її веб-сайті: www.timocom.com.ua

Завантажте прес-реліз
На початок