skip navigation

Повний процес у системі Smart Logistics System

Обробляйте ваші транспортні замовлення безпосередньо в системі TIMOCOM разом із вашими бізнес-партнерами. Цифрові процеси дозволяють вам взаємодіяти швидко й безпечно, а також додатково зберігають вам час на отримання даних. Мовні бар’єри відсутні, тому що всі замовлення автоматично перекладаються відповідною мовою, що зберігає ваш час. Крім цього, дані чітко відображені в єдиному місці в порівнянні з іншими каналами комунікацій, як, наприклад, електронна пошта.

TIMOCOM також гарантує високий рівень безпеки даних. Інформація зберігається в безпеці й під захистом від несанкціонованого доступу. Усі сервери знаходяться в Німеччині, тому підлягають німецьким законам про захист даних. Уся інформація залишається в країні.

Ви хочете використовувати функцію керування замовленнями щоб дізнатися розцінки? Ми з радістю вам допоможемо.

Зв'яжіться з нами зараз!

+48 71 737 26 20

Ваші переваги:

Повністю цифровий спосіб обробки замовлень допомагає оптимізувати комунікації

Підвищуйте безпеку завдяки контрактній документації, яка має юридичну силу

Долайте мовні бар’єри, відправляючи документи замовлення мовою вашого партнера автоматично

Додайте індивідуальності вашим транспортним замовленням, використовуючи логотип компанії, її транспортну документацію та генератор номерів замовлень

Зберігайте час, створюючи шаблони для регулярних транспортних замовлень

Використовуйте статистику в системі, щоб приймати майбутні бізнес-рішення

Цифрова робота з замовленнями

З обох сторін бізнес-партнери мають змогу легко управляти своїми транспортними замовленнями та слідкувати за їхнім статусом у цифровий спосіб в централізованому місці.

Доручайте та управляйте транспортними замовленнями для вашого автопарку в Smart Logistics System.

Прискорте робочі процеси

Швидкий збір даних зберігає вам значну кількість часу. Чому? Ваші системи будуть тісно зв’язані із TIMOCOM фрахтова біржа і застосунками запиту на розцінки. Функції копіювання й шаблону, а також автозаповнення забезпечують вам швидке й просте введення всієї відповідної інформації щодо транспортного замовлення.

Швидко переглядайте та записуйте дані транспортного замовлення

Спрощуйте аналітику

Користуйтеся нашою функцією аналітики, яку можна індивідуально налаштувати під ваші потреби, щоб аналізувати ділове партнерство та цифри компанії. Це допоможе вам знайти ключові дані для ваших майбутніх бізнес-планів.

Аналізуйте партнерські відносини та транспортні замовлення безпосередньо в системі

Відстежуйте транспортні процеси

Відстеження вантажів ще ніколи не було таким легким. Бізнес-партнери з обох боків можуть відстежувати стан свого транспортного замовлення, знижуючи необхідність постійної комунікації.

Легко відстежуйте стан транспортного замовлення з інтегрованими функціями відстеження

Що говорять клієнти про застосунок транспортних замовлень

Dittrich Eiltransporte GmbH, Оливер Стиллер

«У системі TIMOCOM ми можемо розподіляти пропозиції на 60% швидше. Ми просто використовуємо форму для внесення та відправки всієї інформації. Нам не потрібно чекати якихось листів із певними шапками або підтвердженням страхування, ми просто робимо все онлайн».

Олівер Стіллер
Dittrich Eiltransporte GmbH
TIMOCOM ID 67066

Історія успіху з відео >
WEMAS Absperrtechnik GmbH, Стефан Вацлавек

«У нас набагато менше часу займає підготовка та створення замовлень. І справжньою перевагою для нас є те, що система TIMOCOM зберігає всі наші транспортні замовлення, таким чином на випадок аудиту ми маємо всю інформацію централізовано».

Стефан Вацлавек
WEMAS Absperrtechnik GmbH
TIMOCOM ID 340064

Історія успіху з відео >

Оптимізуйте свої ділові процеси із цифровими замовленнями на перевезення!

Як замовник транспортних послуг ви можете направляти транспортні замовлення у цифровій формі своїм діловим партнерам через систему TIMOCOM.

Як постачальник послуг ви можете відповідати на транспортні замовлення безпосередньо в системі TIMOCOM, приймаючи або відхиляючи їх у цифровій формі.

Хостинг у Німеччині - Безпека даних у TIMOCOM

Ми ставимося до вашої інформації з особливою увагою! Саме тому TIMOCOM має відзнаку якості "Хостинг у Німеччині": Дані розміщуються в Німеччині, а тому підпорядковуються Німецькому законодавству, а саме - Закону Німеччини про захист даних, який є одним з найсуворіших у Європі.

Використовуйте застосунок транспортних замовлень у Smart Logistics System.

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 71 737 26 20

На початок