skip navigation

Усі інтерфейси системи

Зараз інтерфейси є важливішими ніж будь-коли для логістичної та транспортної індустрії. Зрештою, вони пришвидшують робочі процеси, роблячи їх ефективнішими. Як приклад, інтерфейс транспортної біржі TIMOCOM. Інтерфейс надає вам змогу використовувати ваше власне логістичне програмне забезпечення для пошуку й розміщення пропозицій вантажу та вільного місця на транспортній біржі, що є частиною Smart Logistics System від TIMOCOM. Не потрібно два рази заповнювати дані, не потрібно переключатися між програмами. У вас є доступ до більш ніж 50,000 потенційних ділових партнерів, що зберігає вам час та гроші.

Транспортна біржа

Наш інтерфейс транспортної біржі дозволяє вам отримати доступ до біржі, частини Smart Logistics System TIMOCOM, з вашого логістичного програмного забезпечення.

Дізнатись більше >

Транспортні замовлення

Зі Smart Logistics System TIMOCOM інтерфейс транспортних замовлень дозволяє вам легко надсилати й отримувати транспортні замовлення з вашого логістичного програмного забезпечення.

Дізнатись більше >

Відстеження

Інтерфейс відстеження дозволяє вам наглядати за вашими товарами, використовуючи ваше власне логістичне програмне забезпечення.

Дізнатися більше >
Історія успіху: TIMOCOM, InfPro та Quehenberger

Логістичний тріумвірат: кооперація для впровадження розумних інтерфейсів

TIMOCOM та Translogica підтримують Quehenberger Logistics, тому що вони автоматизують транспортні процеси

Вантажно-технологічна компанія TIMOCOM є лідером і новатором у логістичній галузі з 1997 року. Її мета — оптимізувати й автоматизувати транспортні процеси. Постійно розширюючи Smart Logistics System, компанія- професіонал у галузі IT та даних працює над вдосконаленням трьох її інтерфейсів, так званих API. Підвищення ефективності — найбільш важлива перевага, яку пропонують інтерфейси транспортної біржі, транспортних замовлень і відстеження; це економить час і гроші, а також оптимізує процеси, надаючи переваги для кожного з 50,000 європейських клієнтів TIMOCOM, хто обирає скористатися інтерфейсами для своєї компанії, підключаючи їх до власної системи управління транспортом, ERP або телематичних систем.

Прочитайте історію успіху

Ви постачальник програмного забезпечення для логістики?

Станьте також партнером інтерфейсу й пропонуйте його своїм клієнтам

Доступ до Smart Logistics System завдяки постійному підключенню до

повної мережі TIMOCOM, незалежної від інформаційного оточення

Економте час та розширюйте функції через єдиний інтерфейс користувача

Це шанс знайти нових бізнес-партнерів і транспортні замовлення від компаній із хорошою репутацією

Використовуйте цифровий формат з метою виконання вимог клієнтів

На початок