Прес-релізи

Тут ви можете знайти поточні прес-релізи на різні теми про TIMOCOM, наших клієнтів та галузі.

Еркрат, Німеччина, 09.05.2019 - кожен, хто є в логістиці, буде перебувати на transport logistic 2019 року з 4 по 7 червня, так що, звичайно, TIMOCOM буде на місці в Мюнхені, з їхнім гаслом для цьогорічного виставки: “One system. One network. One future.” Відвідувачі провідної світової виставки можуть відвідати стенд 317/418 в залі A5 з ознайомленням зі стартовою сторінкою спеціалізованої системи, найновішими функціями додатків для смартфону та двостороннім інтерфейсом для транспортних замовлень.

Читати далі >

Еркрат, Німеччина,14.03.2019 TIMOCOM продовжує демонструвати зростання. Оператор Smart Logistics System зареєстрував ще більше видів діяльності протягом останнього року, і не тільки на фрахтовій біржі. IT компанія, що здійснює свою діяльність на території всієї Європи, зробила найбільший стрибок у 2018 р. завдяки додаткам керування замовленнями цифрової логістики.

Читати далі >

За даними Асоціації Страховиків Німеччини (GDV), 70 відсотків вантажівок на дорогах Німеччини захищені неправильно або недостатньо. Обов’язковим є правильний захист вантажу згідно з Законом Німеччини про дорожній рух (StVO) та Комерційним кодексом Німеччини (HGB). Але хто ж в цілому несе за це відповідальність: перевізник, водій чи відправник? І що дійсно включає в себе поняття «безпека завантаження»?  Альфред Лампен, експерт, тренер та автор, дає цінні поради щодо безпечного завантаження в індустрії логістики.

Читати далі >

Деніс Чустер, президент старт-апу Park Your Truck, має намір зменшити проблеми з паркуванням на зупинках по шосе Німеччини за допомогою використання порталу бронювання паркувальних місць для вантажівок. Ми обговорювали з нею цю затію на TIMOCOM LiveTalk в межах торгівельного шоу IAA Commercial Vehicles у 2018 у Ганновері.

Читати далі >

Еркрат/Познань, 31.10.2018. Рецепт досить простий: 50 експертів логістичної галузі з 8 європейських країн з різними спеціальностями збираються, обмінюються досвідом та працюють разом для створення нових ідей. Все це відбувається під іменем TIMOCOM Networking Experience 2018 Проте працівники TIMOCOM повинні підійти до цього із серцем і душею, не говорячи про організаційну роботу, для того, щоб переконати менеджерів з логістики, власників транспортних компаній та представників асоціацій звільнити два дні зі своїх щільних графіків та відвідати заходи. Вони повинні були довести, що запропонований захід дійсно має цінність.

Читати далі >

435 світових прем’єр – один переможець: «Середовище – безперечний переможець цьогорічної конференції IAA Commercial Vehicles з фокусом на електричній мобільності та мережі», - зазначає речник компанії TIMOCOM Гуннар Гбурек. TIMOCOM також відсвяткував прем’єру на провідному міжнародному торговому шоу транспорту, логістики та мобільності.   IT компанія вперше продемонструвала новий стратегічний напрям для успішної транспортної платформи у Європі:  the Smart Logistics System.

Читати далі >

Эркрат/Ганновер, Німеччина, 2018.09.18 – 8 раз поспіль TIMOCOM, провідна європейська  IT логістична компанія, буде представлена на конференції IAA Commercial Vehicles 2018 у Ганновері. Цього року TIMOCOM використовує можливість зробити щось нове. У провідній конференції мобільності, транспорту та логістики, з новим логотипом, компанія презентуватиме першу Smart Logistics System, з лозунгом Augmented Logistics.

Читати далі >

Еркрат/Гановер, Німеччина, 22.08.2018 – провідний спеціаліст інформаційних технологій в логістиці та спеціаліст по даним, TIMOCOM, буде присутнім на конференції IAA Commercial Vehicles 2018 у Гановері (з 20 по 27.09) з повністю оновленою презентацією бренду та новими інформаційними рішенням, та буде готовим забезпечити користувачів кращою прозорістю та системою зв’язків на всьому транспортному ланцюжку.

Читати далі >

Експерт з пошкоджень вантажу та транспорту, а також інспектор, Карл А. Селіг, успішно вирішує ситуації із пошкодженнями при перевезенні вже більше 30 років. В ексклюзивному інтерв’ю TimoCom, він наводить корисні поради та цікаві приклади своєї роботи.

Читати далі >

Спеціаліст IT, разом з мережею заправок UTA, впроваджує додаткові пункти сервісу для вирішення питання відслідковування.

  • Провідна транспортна платформа Європи розширює свій цифровий додаток
  • На сьогодні планування маршруту включає 44,000 об’єднані заправки по всій Європі
  • Зупинки для заправки на 2.6 млн маршрутів

Читати далі >

Еркрат, Німеччина, 07.07.2017 – Читачі ETM Verlag обрали: ввечері 21 червня, TimoCom, спеціалісти IT сфери отримують нагороду як найкращий бренд у категорії «Фрахтова біржа» 9 раз підряд, на офіційній церемонії у м. Людвізбург. На додачу, постачальник найбільшої транспортної платформи Європи посів третє місце у новій категорії «Платформа логістики».  Наостанок, TimoCom  стояв на одній трибуні переможців поруч з глобальними компаніями Daimler та Bosch.

Читати далі >

Постачальник IT послуг TimoCom поліпшив найбільшу транспортну платформу Європи за допомогою нового додатку!   З TC Transport Order® більше ніж 120,000 користувачів TimoCom працюють зі своїми транспортними замовленнями безпосередньо на платформі та оптимізують свої щоденні справи за допомогою цифрових операцій.

Читати далі >

Контакти для преси

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше