Прес-релізи

Тут ви можете знайти поточні прес-релізи на різні теми про TIMOCOM, наших клієнтів та галузі.

Непевність щодо розвитку подій, викликаних кризою через коронавірус, спричинила швидке зростання транспортних пропозицій на європейському ринку транспортних послуг. «Багато компаній раніше зробили замовлення, бо вони хвилювалися щодо можливого закриття кордонів та інших обмежень у відповідь на ситуацію з коронавірусом», — каже Тілман Феске, бізнес-аналітик у TIMOCOM, з приводу незвичайного підвищення вантажних пропозицій, розміщених на провідній європейській біржі вантажів до середини березня.

Через це TIMOCOM зареєструвала підвищення вантажних пропозицій на 16 % у першому кварталі 2020 року в порівнянні з минулим роком; кількість транспорту з країн ЄС до Італії зросла на 26 %, а до Польщі — на неймовірні 53 %. Особливо високий попит був на вантажівки-рефрижератори. На піку попит на транспорт з режимом контролю температури зріс поверх норми на 50 % з минулого року, як повідомляють оператори біржі вантажів.

Читати далі >

IT-компанія робить свою частину справи із забезпечення ланцюгу доставки/Клієнти можуть організовувати логістику зі своїх домашніх офісів, починаючи з цієї миті

 

·         IP-обмеження зняті до подальших інструкцій 

·         Більше 5000 ліцензій вже переведено на цю систему.

·         Ми маємо на меті уникнути перевантаження доставки через надання доступу до понад 750,000 щоденних пропозицій вантажів та вільного транспорту з усієї Європи

Читати далі >

Еркрат, Німеччина, 09.05.2019 - кожен, хто є в логістиці, буде перебувати на transport logistic 2019 року з 4 по 7 червня, так що, звичайно, TIMOCOM буде на місці в Мюнхені, з їхнім гаслом для цьогорічного виставки: “One system. One network. One future.” Відвідувачі провідної світової виставки можуть відвідати стенд 317/418 в залі A5 з ознайомленням зі стартовою сторінкою спеціалізованої системи, найновішими функціями додатків для смартфону та двостороннім інтерфейсом для транспортних замовлень.

Читати далі >

Еркрат, Німеччина,14.03.2019 TIMOCOM продовжує демонструвати зростання. Оператор Smart Logistics System зареєстрував ще більше видів діяльності протягом останнього року, і не тільки на фрахтовій біржі. IT компанія, що здійснює свою діяльність на території всієї Європи, зробила найбільший стрибок у 2018 р. завдяки додаткам керування замовленнями цифрової логістики.

Читати далі >

За даними Асоціації Страховиків Німеччини (GDV), 70 відсотків вантажівок на дорогах Німеччини захищені неправильно або недостатньо. Обов’язковим є правильний захист вантажу згідно з Законом Німеччини про дорожній рух (StVO) та Комерційним кодексом Німеччини (HGB). Але хто ж в цілому несе за це відповідальність: перевізник, водій чи відправник? І що дійсно включає в себе поняття «безпека завантаження»?  Альфред Лампен, експерт, тренер та автор, дає цінні поради щодо безпечного завантаження в індустрії логістики.

Читати далі >

Деніс Чустер, президент старт-апу Park Your Truck, має намір зменшити проблеми з паркуванням на зупинках по шосе Німеччини за допомогою використання порталу бронювання паркувальних місць для вантажівок. Ми обговорювали з нею цю затію на TIMOCOM LiveTalk в межах торгівельного шоу IAA Commercial Vehicles у 2018 у Ганновері.

Читати далі >

Еркрат/Познань, 31.10.2018. Рецепт досить простий: 50 експертів логістичної галузі з 8 європейських країн з різними спеціальностями збираються, обмінюються досвідом та працюють разом для створення нових ідей. Все це відбувається під іменем TIMOCOM Networking Experience 2018 Проте працівники TIMOCOM повинні підійти до цього із серцем і душею, не говорячи про організаційну роботу, для того, щоб переконати менеджерів з логістики, власників транспортних компаній та представників асоціацій звільнити два дні зі своїх щільних графіків та відвідати заходи. Вони повинні були довести, що запропонований захід дійсно має цінність.

Читати далі >

435 світових прем’єр – один переможець: «Середовище – безперечний переможець цьогорічної конференції IAA Commercial Vehicles з фокусом на електричній мобільності та мережі», - зазначає речник компанії TIMOCOM Гуннар Гбурек. TIMOCOM також відсвяткував прем’єру на провідному міжнародному торговому шоу транспорту, логістики та мобільності.   IT компанія вперше продемонструвала новий стратегічний напрям для успішної транспортної платформи у Європі:  the Smart Logistics System.

Читати далі >

Эркрат/Ганновер, Німеччина, 2018.09.18 – 8 раз поспіль TIMOCOM, провідна європейська  IT логістична компанія, буде представлена на конференції IAA Commercial Vehicles 2018 у Ганновері. Цього року TIMOCOM використовує можливість зробити щось нове. У провідній конференції мобільності, транспорту та логістики, з новим логотипом, компанія презентуватиме першу Smart Logistics System, з лозунгом Augmented Logistics.

Читати далі >

Еркрат/Гановер, Німеччина, 22.08.2018 – провідний спеціаліст інформаційних технологій в логістиці та спеціаліст по даним, TIMOCOM, буде присутнім на конференції IAA Commercial Vehicles 2018 у Гановері (з 20 по 27.09) з повністю оновленою презентацією бренду та новими інформаційними рішенням, та буде готовим забезпечити користувачів кращою прозорістю та системою зв’язків на всьому транспортному ланцюжку.

Читати далі >

Експерт з пошкоджень вантажу та транспорту, а також інспектор, Карл А. Селіг, успішно вирішує ситуації із пошкодженнями при перевезенні вже більше 30 років. В ексклюзивному інтерв’ю TimoCom, він наводить корисні поради та цікаві приклади своєї роботи.

Читати далі >

Спеціаліст IT, разом з мережею заправок UTA, впроваджує додаткові пункти сервісу для вирішення питання відслідковування.

  • Провідна транспортна платформа Європи розширює свій цифровий додаток
  • На сьогодні планування маршруту включає 44,000 об’єднані заправки по всій Європі
  • Зупинки для заправки на 2.6 млн маршрутів

Читати далі >

Контакти для преси

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

На початок

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням тістечок для аналітики, персоналізованого контенту та реклами. Дізнайся більше